Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dermatologiem specjalizacji II-ego stopnia oraz lekarzem medycyny estetycznej. więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  wyjątkowo miły i sympatyczny lekarz z bardzo otwartym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty ma sie wrażenie jakby było sie najpiękniejszym i najbardziej wyjątkowym człowiekiem na świecie. Doktor Żarow potrafi bardzo dowartościować kobietę mimo, ze przychodzi z problemami, które zakłócają jej urodę i nie czuje sie pewnie. Obietnice składane przed rozpoczęciem leczenia zostały spełnione w 100% , a efekt przeszedł oczekiwania. Na pewno będę stałym gościem a polecenia rozdaje juz gdzie tylko mogę :) dziekuje.

 • bardzo dobry

  P. Doktor godny polecenia w 100% . Wielki profesjonalizm, trafna i szybka diagnoza. Przez kilka lat mój syn borykał się z trądzikiem, bezkuteczne leczenie u wielu lekarzy, leczenie u D. Żarow (4-5msc) przynosi rewelacyjny efekt. nie spodziewałam się takiej poprawy w tak szybkim tempie. Najlepszy dermatolog jakiego znam polecam na 200%.sam się przekonaj i umów się na wizytę!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam szybka i skuteczna pomoc. Bardzo kompetentny i profesjonalny specjalista, a przy tym wizyty i zabiegi odbywają się w przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie najlepszy dermatolog w mieście.

 • bardzo dobry

  Genialne podejście do pacjenta oraz jego problemu. Duża dyspozycyjność, brak problemów ze zmianą dnia lub godziny wizyty. Każdy zabieg kwasem był robiony bardzo precyzyjnie oraz bezboleśnie. W efekty wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć. Serdecznie polecam

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich serdecznie, chciałbym podzielić się swoją opinią. Mam 28 lat i od dwóch lat jestem pacjentem Dr Wojciecha Żarowa. Choruje na przewlekłą chorobę od 2 m-ca życia, od momentu poznania Dr Wojciecha mój stan uległ znacznej poprawie. Metody działania, dalej zapobiegania, rozmowy z pacjentem sprawiły, że łagodniej przechodzę chorobę, a nawet o niej zapomniałem. Indywidualne podejście do pacjenta, p o l e c a m ! Duży profesjonalizm, i komunikacja z pacjentem to moje główne plusy, cena wizyt maleje z kolejną następną. Z pełną odpowiedzialnością polecam raz jeszcze. Elo

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam!!! Cudowny lekarz! Profesjonalny, rzeczowy, konkretny, a w dodatku bardzo miły! :) Diagnoza trafiona na pierwszej wizycie, lekarstwa pomogły od razu po paru zastosowaniach:) Jestem bardzo zadowolona, aż chce się ponownie iść na wizytę kontrolną :) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pan doktor ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Wywiad zebrał bardzo dokładnie i postawił trafną diagnozę. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim :) Lekarz bardzo kompetentny, zna się na rzeczy, pełen profesjonalizm :) Korzystam zarówno z porad dermatologicznych jak i zabiegów medycyny estetycznej. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona :) Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, lekarz dokładnie omawia wszystkie szczegóły, chętnie odpowiada na pytania, poświęca uwagę pacjentowi. Warto zaufać :) Polecam!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam..fachowość i profesjonalizm..ogromne doświadczenie..jestem bardzo zadowolona , efekt jest bardzo naturalny..dodatkowo przyjazna atmosfera..

 • bardzo dobry

  Jeszcze półtora roku temu zmagałem się z okropnym trądzikiem androgennym. Dzięki szybkiej i poprawnej diagnozie, p. Żarow przepisał odpowiedni lek i po półrocznej kuracji moja twarz wygląda zgoła inaczej. Jestem bardzo zadowolony zarówno z wizyt jak i całokształtu leczenia.