dr

Wojciech Wypler

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmuję się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym skierowanym do osób poszukujących pomocy, wsparcia w zrozumieniu swoich trudności oraz szukaniu sposobów rozwiązywania swoich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna

  Nasze rozmowy bardzo dobrze na mnie działają. Pomagają mi zrozumieć mechamizmy, których nie rozumiałam. Dr Wojtek jest dobrym słuchaczem i doskonałym rozmówcą. To w połączeniu z doświadczeniem i bezstronnością ma dla mnie bardzo duże znaczenie.

  Wojciech Wypler2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Jako facet wolalem wybrac mezczyne i byla to dobra decyzja, latwo sie rozmawia i nie czuje sie skrepowany, dr Wypler nie ocenia i zachowuje dyskrecie, skupia sie na tym co mowie i dobrze prowadzi rozmowe., tak ze nie wiadomo kiedy mija godzina... Dzieki wizytom zaczynam rozumiec swoja chorobe i widze zmiany, jestem spokojniejszy i przeklada sie to na jakosc zycia codziennego.

  Wojciech Wypler2017-10-20

  Bardzo dziękuję za opinię ????

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna

  wizyta merytoryczna a pan doktor to mila osoba z duzym zapleczem wiedzy o chorobach psychicznych. Latwo sie rozmawia i mozna liczyc na wparcie podpowiedź co i jak dalej i jak byloby najlepiej w sprawie dalszego leczenia . jestem milo zaskoczona tym ze tak duzo sie wyjasnilo podczas mojej wizyty.

  Wojciech Wypler2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: problemy w zyciu osobistym

  Wizyta w zyczliwej i przyjemnej atmosferze, widac ze dr jest doswiadczonym psychologiem i duzo umie wytlumaczyc , z latwoscia odpowiadal na moje pytania. Rozmowa pomogla i zmotywowala mnie do terapii.

  Wojciech Wypler2017-10-20

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Trafilam do Pana doktora z polecenia. Skierowano mnie na badanie MMPI. Pozytywnie oceniam przebieg badania. Pan Doktor jest sympatycznym i cieplym człowiekiem , co sprawilo ze towarzyszacy stres szybko ustapil :) Wyniki badania przeszly moje oczekiwania, bardzo szczegółowy opis, swiadczacy o ilosci pracy wykonanej przez Pan dr. Profesjonalnie i w milej atmosferze oczywiscie polecam.

  Wojciech Wypler2017-10-04

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam :-)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Pan dr jest moim drugim terapeuta, u pierwszego bylo ok ale czulem ze tracilem czas, praktycznie zero postepow dopiero z panem dr poczulem ze robie postepy. Kazda wizyta jest dobrze przygotowana, nie ma gadania o byle czym lecz praca i praca nad trudnosciami i moim ciezkim charakterkiem. To fajny czlowiek , pomaga wyjsc na prosta widac ze zna sie na tym wszystkim i swoja prace wykonuje z zaangazowaniem. ode mnie piateczka sie nalezy .

  Wojciech Wypler2017-10-04

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam :-)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: badanie osobowości

  Moja psychoterapeutka skierowała mnie do pana Doktora na badanie osobowosci i samooceny. Balam sie tego badania i zastanawialam sie jak sobie poradze z pytaniami w arkuszy i czy oby nie wyjde na mocno zaburzoną osobe :) Pan Doktor to przemily człowiek, cierpliwie wytłumaczył na czym polega badanie i uspokoił nerwy . Calosc badania odbyla sie w profesjonalnej, przyjaznej atmosferze .

  Wojciech Wypler2017-09-07

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam :-)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna

  Od zawsze lepiej rozumialam sie z mezczyznami stad decyzja o wyborze pana doktora. Jestem pod wrazaniem duzej kultury ososbistej i empatii. Pan psycholog podchodzi do terapi merytorycznie i skupia sie na tym co najistotniejsze - chorobie. Przede mna jeszcze wiele spotkan i pracy indywidualnej, jesten jednak dobrej mysli i duzo spokojniejsza o przyszlosci majac Pana Doktora za terapute.

  Wojciech Wypler2017-09-06

  Bardzo dziękuje za opinię i pozdrawiam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wszystko na wysokim poziomie, podejscie poradni oraz Pana doktora. Odczuwalne empatia i zainteresowanie. Wizyta bardzo konkretna, omówienie problemu i przedstawienie mozliwych rozwiązań, mobilizacja do walki o własne zdrowie :) Poczulam się lżej po wizycie, kamień spadł mi z serca, że zostałam tak życzliwie przyjęta a co najwazniejsze, ze mozna mi pomóc. Polecam Pana Wojciecha .

  Wojciech Wypler2017-05-08

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam :-)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  W przypadku mojej choroby nie wytarczą leki, ważna jest psychoterapia stąd wybór pana doktora. Fajny jako człowiek i dobry jako specjalista, po wizycie bardzo sie uspokoilem i nie powiem zaczalem patrzec inaczej na niektore sprawy, dojrzalej . Z pewnoscia bede kontynuowal spotkania.

  Wojciech Wypler2017-03-07

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym skierowanym do osób poszukujących pomocy, wsparcia w zrozumieniu swoich trudności oraz szukaniu sposobów rozwiązywania swoich problemów.

  Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Pomocy Psychologicznej IPZ PTP oraz liczne szkolenia i treningi z psychoterapii krótkoterminowej. Jestem uczestnikiem szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych.

  Pracowałem jako psychoterapeuta z osobami zdrowymi (m.in. w Centrum Pomocy Profesjonalnej w Warszawie) jak również z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń i chorób psychicznych (w Szpitalu Tworkowskim a także na etapie ich aktywizacji zawodowej w Stowarzyszeniu "Pomost", praca z dziećmi i młodzieżą w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii). Zajmowałem się także psychologicznym przygotowaniem pracowników służb specjalnych do wykonywanych przez nich zadań.

  Aktualnie przyjmuję pacjentów w trzech miejscach w Warszawie - w Centrum (Help-Medical), na Ochocie (Centrum Medyczne Przy Parku) oraz w Centrum Terapii i Kreatywności na Gocławiu / Saskiej Kępie.

  Jestem również psychologiem sądowym i biegłym sądowym. Wykonuję ekspertyzy i opinie dla sądów, prokuratur, kancelarii notarialnych i adwokackich.

  W ramach spotkań coachingowych wspieram osoby poszukujące pracy. Pomoc ta dotyczy: pracy z celami zawodowymi i motywacji do poszukiwania nowej pracy, przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych, wykonania testów psychologicznych stosowanych w rekrutacjach i omówienia ich wyników, przygotowania wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych oraz przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

  Jestem autorem poradnika "Anatomia zdrady" który ukazał się nakładem wydawnictwa Muza S.A. W książce tej, dzielę się z czytelnikami swoją wiedzą dotyczącą uwarunkowań i mechanizmów działania oszustwa i zdrady, wpływu kłamstwa na relacje między bliskimi osobami a także możliwości radzenia sobie z nieuczciwością zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Wiedza ta ma wyrównać szanse ofiary kłamstw i nieuczciwego bliskiego w sytuacji demaskowania oszukiwania. Książka została nominowana do "Nagrody Teofrasta" magazynu psychologicznego "Charaktery". Po wydawniczym sukcesie poradnika pracuję obecnie nad jego kontynuacją.

  Cechuje mnie życzliwość i zaangażowanie a w pracy z pacjentem szczególnie cenię sobie otwartość i wzajemne zaufanie a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Więcej informacji o mnie i o mojej pracy znajduje się na stronie www.twoj-psycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
 • Uniwersytet Warszawski
 • Akademia Leona Koźmińskiego

Publikacje

 • Be Active (nr 9/2017): "Cała prawda o kłamstwie" http://twoj-psycholog.pl/,295.html
 • Sens (nr 6/2017): "Czy zaufanie po zdradzie można jeszcze odbudować?" http://twoj-psycholog.pl/,292.html
 • Newsweek PSYCHOLOGIA (nr 2/2017): "Jest albo ślepa, albo widzi za dużo" http://twoj-psycholog.pl/,289.html
 • "Czuję, że on mnie zdradza. Jak rozpoznać niewierność naszego partnera?" http://twoj-psycholog.pl/,288.html
 • "Dziś kobiety zdradzają tak samo, jak mężczyźni" http://twoj-psycholog.pl/,263.html
 • "Historia kilku zdrad… Czy można było im zapobiec? Czy można było zachować się inaczej?" http://twoj-psycholog.pl/,260.html
 • "Czy istnieje związek po zdradzie?" http://twoj-psycholog.pl/,257.html
 • Wypler, W. (2016). Anatomia zdrady. Warszawa: Wydawnictwo MUZA S.A.
 • Wypler, W. (2016), Samousprawiedliwianie zachowania a zachowania dewiacyjne młodzieży, [w:] G. Kudlak (red.), Instytucjonalna resocjalizacja nieletnich. Wyzwania i perspektywy rozwoju, Warszawa, Difin, 120-135.
 • Wypler, W. (2015), Ogólne zagadnienia psychologii, [w:] K. Ostrowska (red.), Psychologia dla służb społecznych, Warszawa, Difin, 13-65.
 • Wypler, W. (2014). Oszukiwanie podczas sprawdzianów wiedzy a samoocena i tendencja do usprawiedliwiania zachowania u studentów. Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja, 24, 109-141.
 • Wypler W. (2013), Samousprawiedliwianie zachowania a rozluźnianie standardów moralnych, [w:] J. Lipińska-Lokś, G. Miłkowska i A. Napadło-Kuczera (red.), Zewnętrzne i wewnętrzne aspekty bezpieczeństwa indywidualnego i zbiorowego, Zielona Góra, Oficyna Wydawnicza UZ, 27 – 41.
 • Wypler, W. (2013). Operacjonalizacja zachowania nieuczciwego w badaniach psychologicznych. Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja, 21, 141-164.
 • Wypler, W. (2012). Założenia teoretyczne kwestionariusza postaw wobec prawa, pracodawcy i podstawowych norm społecznych. Prace IPSIR UW, 19, 7-30.
 • Wypler, W. (2010). Kontrowersje wokół problematyki kwestionariuszowego pomiaru uczciwości. Prace IPSIR UW, 16, 53-75.
 • Wypler, W. (2009). Aktualne trendy w psychologicznych badaniach nad kłamstwem. Prace IPSIR UW, 14, 161 - 181.
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Nominacja do Nagrody Teofrasta za książkę "Anatomia zdrady".

Staże

 • Szpital Tworkowski, Oddział Leczenia Depresji

Certyfikaty

 • Wojciech Wypler, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Wojciech Wypler, psycholog - Certyfikaty
 • Wojciech Wypler, Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej