lek.

Wojciech Osmański

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, 1991r. Specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia, 2000 r. Uczestnik programu szkoleniowego w diagnostyce ultrasonograficznej w ginekologii,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, 1991r. Specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia, 2000 r.
  Uczestnik programu szkoleniowego w diagnostyce ultrasonograficznej w ginekologii, położnictwie i chorób piersi w Boston Univesity Medical Center Hospital i Faulkner Hospital .
  Posiadający liczne certyfikaty ukończonych kursów doskonalących ultrasonografii ginekologicznej i położniczej oraz chorób piersi.
  Wykonuje usg ginekologiczne i położnicze, usg piersi, elastografię, biopsję piersi.
  Badania wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy sprzętu: ultrasonograf cyfrowy ALOKA Prosound ALPHA 7,
  i elastograf cyfrowy AIXPLORER MultiWave ™ innowacyjnej francuskiej firmy SUPERSONIC IMAGINE

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • choroby ginekologiczne
 • choroby piersi
 • profilaktyka chorób nowotworowych u kobiet
 • nowoczesna antykoncepcja
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • prowadzenie ciąży
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zwykle bardzo subtelny i delikatny w kontakcie, to zdecydowanie lekarz z powołania. Wspierający i bardzo profesjonalny. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie nasze pytania. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gemini

  Lekarz bardzo kompetentny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dokładnie zbiera wywiad, skrupulatnie opisuje wyniki badań.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gemini

  Korzystam z opieki dr Osmańskiego od 15 lat i cenię bardzo za zaangażowanie z jakim wykonuje swoją pracę, za czas jaki poświęca każdej osobie, za to że potrafi uniknąć rutyny i ma serce do ludzi. Nie znam lepszego specjalisty od czytania obrazu USG. Nie słyszałam żeby się kiedykolwiek pomylił i nie straszy bez powodu. Mówi tylko to, czego jest pewien, co jest wg mnie bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku kobiet w ciąży. Ma niesłychaną cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości medycznych. Kilka razy w życiu musiał przekazać mi drastyczne wiadomości ale był przy tym bardzo delikatny i empatyczny. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz z wszystkich specjalności, do którego chodzę. Bardzo profesjonalny, w pełni mu ufam. Do tego chodząca kultura.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gemini

  Zapłaciłam 120 złotych za 10 minutowa wizytę która opóźniła się o 35 minut. W tym samym czasie umówiona była inna pacjentka której przyszło czekać 45 minut, na co lekarz, ze umówiona wizyta na dana godzinę to nie odjazd pociągu ze odbywa się o czasie. Zero informacji o takich opóźnieniach od nikogo. Pomijając wstęp, jeżeli chodzi o samą wizytę zależało mi na szybkiej konsultacji a lekarz nagminnie sugerował dodatkowo płatne USG za kolejne 120 zł które nie było konieczne gdyż ostatnie było robione 2 miesiące temu. Ze spokojem mogłam obejść się bez tej wizyty bo lekarz nie umiał stwierdzić przyczyny mojego problemu, ogólnikowe odpowiedzi również nic nie wskórały. Nie polecam nikomu. Z tak marną usługą i bezczelnością nie spotkałam się nigdy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gemini

  Znakomity lekarz, najlepszy ze swojej dziedziny z jakim kiedykolwiek miałam kontakt. Zawsze ma czas, żeby wyczerpująco omówić wyniki badań i odpowiedzieć na pytania czy wątpliwości pacjentki.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GeminiUsługa: Zwykła wizyta

  Doskonały ginekolog. Niezwykle delikatny i kulturalny. Spokojnie przeprowadza wywiad i badanie oraz udziela wyczerpującej informacji na temat choroby. Oby było więcej takich lekarzy. Polecam serdecznie i pozdrawiam Pana doktora Osmańskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy i profesjonalny. Perfekcjonista. Skrupulatny i dokładny. Bardzo skupiony na pacjentce. Pamiętający historie pacjentki. Dbający o szczegóły. Wszystko wytłumaczy i rozwieje każda wątpliwość. Trzy lata temu podczas rutynowej kontroli, w badaniu usg wykrył u mnie guz lity piersi. Obecnie jestem po dwóch zabiegach wycięcia guza. Cały czas pod kontrolą doktora. Świetny profesjonalista. Gorąco polecam Dra Osmańskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysoki profesjonalizm przy przyjemnej atmosferze, pan doktor na bieżąco ze swoją dziedziną i jej nowoczesnymi osiągnięciami, tłumaczy bardzo wyczerpująco i przystępnie wszystko, nie obraża się na pytania jak niektórzy (!). Bardzo serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GeminiUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor zaproponował badania kontrolne, które powinnam wykonać.Otrzymałam też pełną i zrozumiałą informację o moich problemach zdrowotnych. Polecam pana doktora Wojciecha Osmańskiego.