Adresy i cenniki usług

 • Prywatna Praktyka

  Piastowska 31 3, Śródmieście
  50-361 Wrocław, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Anna K.
  JAK NAJBARDZIEJ POLECAM - SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK !!!!
  Od trzech lat chodzę z Mamą do Doktora - problem to nietrzymanie moczu przez starszą osobę. Wcześniej tułałyśmy się od lekarza do lekarza, dawali jakieś leki, ale efekty leczenia były marne, jedni wręcz stwierdzali - :"a Pani to wie od jakich liczb się zaczyna Pani pesel (a zaczyna się od liczby "30"), to co Pani chce cudu - tu nic się nie da zrobić". Do Doktora trafiłyśmy z rekomendacji innego lekarza (kardiologa). Badania, diagnoza i zapisanie odpowiednich leków - efekty widoczne były już po tygodniu. Oczywiście schorzenia nie da się wyleczyć, ale na pewno odpowiednim leczeniem Doktor znacznie poprawił komfort życia mojej Mamy (obecnie 85 lat). Wizyty są ekstra - Doktor zawsze uśmiechnięty, przyjazny - widzi człowieka, a nie przypadek, zawsze wszystko rzeczowo "ludzkim" językiem wyjaśni. Jak to moja mama mówi - "to jedyny Doktor do którego lubię chodzić" (a odwiedza nie mało lekarzy).

 • A

  Bardzo dobry lekarz zaufany pomógł mi na pierwszej wizycie ,chodziłem po wielu lekarzach ale tak życzliwego i takiego fachowca nie spotkałem z ręką na sercu polecam

 • R

  Do doktora Lenartowskiego trafiłem dość zdesperowany i bardzo nieufny wobec urologów-chirurgów. Częściowe obrzezanie, którego dokonałem wcześniej u innego lekarza (z resztą moim zdaniem niesłusznie bardzo chwalonego na tym serwisie chirurga-urologa z Wrocławia) przyniosło same negatywne efekty (od powracającej opuchlizny pomimo miesięcy od zabiegu, estetyczny dramat i niesymetryczne wykonanie). Doktor Lenartowski wykonał zabieg poprawiający (w sumie obrzezania całkowitego, bo niewiele więcej można było zrobić po tym co zrobił poprzednik). Mając porównanie obu zabiegów mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jak najbardziej warto iść do doktora Lenartowskiego. Atmosfera na sali, profesjonalizm, komfort, opieka i zaangażowanie (co jest tak bardzo istotne przy tego typu kwestiach) na najwyższym poziomie. Po operacji dostałem wytyczne jak dbać żeby rana się wygoiła jak trzeba. Były one w wielu punktach zupełnie odmienne od tych, które otrzymałem przy poprzednim zabiegu. "Zaryzykowałem" i posłuchałem doktora Lenartowskiego. Efekt? Gojenie kilkukrotnie szybsze, efekt estetyczny nie do porównania, komfort po dwóch dniach był podobny do komfortu, który osiągnąłem poprzednio dopiero po 2 tygodniach. Efekt praktyczny - powyżej oczekiwań :)

  Podsumowując jest świetnym specjalistą o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W swojej diagnostyce łączy wiedzę z zakresu kilku dziedzin dostrzegając przyczynę, a nie lecząc na siłę skutki. Lekarz, do którego wróciłem z innymi dolegliwościami i po raz kolejny się nie zawiodłem. Serdecznie polecam!

 • Bardzo dobry icieply lekarz
  to byla moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona polecam innym chorym

 • Lekarz z powołaniem. Świetny diagnosta i precyzyjny operator. Rozmawia z człowiekiem a nie tylko z przypadkiem. Zdecydowanie bardziej liczy się dla niego pragnienie niesienia pomocy, niż chęć zarobienia. Polecam!
  Równie miła i życzliwa recepcjonistka.

 • Bardzo wysoko cenie dr jako lekarza ale też jako człowieka. W sposób życzliwy i profesjonalny prowadzi pacjenta. Polecam

 • Pan doktor już od samego początku robi świetne wrażenie. Miły, konkretny, szybko rozpoznał problem, rozwiał obawy. Bardzo polecam!

 • Bardzo polecam dr Lenartowskiego. Od razu zaskoczył serdecznością i życzliwością. Po wysłuchaniu mojego problemu i dokładnym zbadaniu, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił i odpowiedział na pytania. Koszt mojej wizyty to 160 (wizyta + usg + uroflowometria).

  Dr Lenartowski również robił mi plastykę wędzidełka (koszt 700zł). Wszystko przeprowadzone w profesjonalnych warunkach, szybko i ze świetnym efektem finalnym.

 • Miałem zabieg przyrośniętego napletka który trwał bardzo szybko. Wszystko tak jak powinno być. Koszt 700zł. Polecam lekarza. Jedynie środki przeciwbólowe dostałem za słabe i musiałem brać co innego. Pozdrawiam i polecam.

 • Absolutnie polecam tego urologa-chirurga ! zawsze prawidłowa diagnoza, leczenie , zabieg !

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

453

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.