Włodzisław Giziński

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  jest człowiekiem który mi pomógł w bardzo ciężkiej chorobie mojego syna jak był lekarzem wojewódzkim. dzięki jemu mój syn żyje .Wspaniały człowiek ,czuły na cierpienia ludzi

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Lekarz miły jednak w moim przypadku podjął złą diagnozę. Bez znajomości pełnej diagnostyki przypisał tabletki, które stosuje się w zupełnie innym schorzeniu. Dobrze, że poszłam do innego lekarza, który zrobił dodatkowe badania. Ich wyniki wykluczyły wcześniejsze podejrzenia. Odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   jest człowiekiem który mi pomógł w bardzo ciężkiej chorobie mojego syna jak był lekarzem wojewódzkim. dzięki jemu mój syn żyje .Wspaniały człowiek ,czuły na cierpienia ludzi

  • Z

   Znam Dr GIZINSKIEGO od ponad 30 lat i .....jak Panie "Elzbieta J". czy "Ola 8" napisaly, jest on po prostu Człowiekiem i Lekarzem czulym na cierpinia pacjentow.

  • A

   Pójście do niego okazalo się największym blędem mojego życia. Przepisal neuroleptyk zwyklej naslolatce, która miala problemy. Te leki uszkodziły uklad pozapiramidowy przez co do dzisiaj nie mogę się wyleczyć z choroby, której przez jego leczenie się nabawiłam. Musiałąm rzucac kilka razy studia, miałam probe samobojczą. Żadne leki mnie nie wyleczą. Nie mam słów na to co ten lekarz mi zrobił.Proszę was, pomyhslcie zanim wyslecie do niego wasze dzieci!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • O

   Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam.Co Wy ludzie wypisujecie???Gdybym miała w dwóch słowach określic dr Gizińskiego-powiedziałabym po prostu"dobry człowiek".Znam Dr Gizińskiego od wielu lat-poza kompetencją i wiedzą-jest po prostu człowiekiem.Zawsze wysłucha,doradzi,pomoże.Wiele razy byłam w sytuacjach kryzysowych-zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Swiątek,piątek,sobota ,niedziela-zawsze pomoże.Sama rozmowa z nim -pomaga mi.To"dusza człowiek"-dla mnie jak "ojciec".Przede wszystkim daje ludziom nadzieję,nie zabiera jej,zawsze uśmiechnięty,swoim optymizmem zaraża innych,po wyjściu z jego gabinetu-zawsze jest mi lżej na duszy.Taki powinien być psychiatra!POLECAM WSZYSTKIM!!!!

  • E

   jest bardzo dobrym lekarzem od lat pomaga mnie i mojej corce i nie zawsze bierze za to pieniadze poprostu jest bardzo dobrym lekarzem i czlowiekiem .jest bardzo spokojny i niezwykle czuly na cierpinia swoich pacjentow .Zeby wszyscy tacy byli to naprawde byloby lepiej w tym kraju.Dzieki Panie Doktorze jest Pan wzorem dla innych.Zycze Panu wszystkiego co najlepsze>pacjentka od lat Elzbieta zcorka aleksanra

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • J

   Naprawdę zero empatii. Nie interesujesz go na tyle, aby zechciał PRZED twoją kolejną ZAREJESTROWANĄ wizytą zapoznać się z tym, co sam wcześniej napisał w historii choroby. "Nie kojarzy" cię z nikim i niczym miły pacjencie, przy tobie zapoznaje się ze swoimi wcześniejszymi notatkami. Chodziłam prywatnie. Słuchał, o nic nie pytał i tylko przepisywał tabletki. I mała dygresja: w jaki sposób ktoś, kto ma problemy sam z sobą (nałogowy, niepohamowany palacz) może pomóc innemu?

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • N

   Brak zrozumienia i empatii .Jako fachowiec b. kiepski. Odmawia pomocy w sytuacjach krytycznych. Potrafi byc "miły" w sposób nader sztuczny . Ponadto wyraża negatywną opinię o konkurencji, która ma same pozytywne opinie.
   Stanowczo nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz