dr n. med.

Włodzimierz Koptas

verifiedCreated with Sketch.

46 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi w roku 1993. I-wszy stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: rak tarczycy

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy. Prawdziwy specjalista i fachura ;) operacja wycięcia tarczycy przeszła bezproblemowo,a ja nie doświadczyłam żadnych powikłań,np utrata głosy. Polecam z całego serca !

 • M
  Lokalizacja: SALVEUsługa: operacja tarczycy

  Najlepszy chirurg - endokrynolog w kraju. Ogromna wiedza, doświadczenie, a przy tym kulturalny, ludzki człowiek, zawsze ma czas dla pacjenta. Jestem po operacji usunięcia tarczycy, ślad jest niewielki, prawie już niewidoczny, ogromne mistrzostwo w cięciu. Oby więcej takich specjalistów.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest zaplanowane i realizowane. Pacjent jest szczegółowo poinformowany o stanie zdrowia i o sposobie przyjmowania leków.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Guzki tarczycy

  Z całego serca polecam Pana doktora . Bardzo sympatyczny, cierpliwy człowiek pełen empatii. Ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Poszłam na wizytę mocno wystraszona tym że muszę poddać się operacji wycięcia tarczycy. I faktycznie muszę ale po rozmowie z doktorem wyszłam uspokojona i pozytywnie nastawiona. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i bardzo się cieszę że to właśnie pan doktor Koptas będzie mnie operował a po zabiegu mam zamiar kontynuować leczenie właśnie u niego bo wiem że jest bardzo dobrym endokrynologiem .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz podchodzi z zaangażowaniem do pacjenta, przeprowadza rzetelny wywiad, cierpliwie tłumaczy wszystkie niejasności. Jego zalecenia są jasne i konkretne- kompetencja 100%. Była to druga wizyta - po zastosowaniu zaleceń z pierwszej wyniki badań poprawiły się diametralnie, zgodnie z przewidywaniami Pana Doktora. Kolejna wizyta już w szpitalu -na operacji, którą od razu umówił.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: opieka pooperacyjna

  Pelen profesjonalizm. Pan również wykonal zabieg usuniecia tarczycy, ktory przebiegł bez żadnych powikłań. Po 5 dniach powrót do pracy. Polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Lekarz miły i konkretnie podchodzi do pacjęta.Najpierw dokładny wywiad,badanie i Pan doktor omówił jak przebiegać będzie leczenie. Pozytywne rezultaty już widać. Polecam tego lekarza.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Bardzo dobry lekarz, Operował moją nieszczęsną tarczycę. Napracował się przy niej ogromnie, mogę powiedzieć - uratował mi życie. To bardzo dobry człowiek, na każde pytanie dotyczące choroby, leczenia odpowiada konkretnie i na temat. Jest godny zaufania. Polecam jako endokrynologa i chirurga.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo kompetentny , rzeczowy, empatyczny lekarz . Byłam operowana przez dr wszystko poszło ok, blizna niewielka( płat tarczycy)Serdecznie polecam .

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fajny lekarz. Dziesiątego kwietnia miałam operacje na tarczyce w Salve na Szparagowej i bardzo miło wspominam. Pan doktor co chwilę pytał jak się czuje. Do domu wyszłam na drugi dzień ale na wszelki wypadek cały czas mam kontakt z Panem doktorem. Wczoraj minął tydzień od operacji i kolejna wizyta u Pana doktora. Rana goi się bardzo dobrze bez żadnych komplikacji poza głosem. Mam chrype co jest normalną rzeczą po tego typu operacji ale pan doktor szybko zareagował i przepisał mi zastrzyki po których powinnam odzyskać głos. Bardzo rzyczliwy człowiek. Polecam z całego serca.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

  Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi w roku 1993.
  I-wszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej zdałem pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej, II-gi w Oddziale Chirurgicznym Szpitala im. L. Pasteura w Łodzi.
  Jednocześnie pracowałem w Poradni Endokrynologicznej w szpitalu im. S. Sterlinga. Staż do specjalizacji z endokrynologii odbywałem w Klinice Endokrynologii I-CZMP.
  Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1996 roku z pracę pt.: "Zmiany morfologiczne w tarczycy po hemityreoidektomi i/lub szyjnej górnej ganglionektomii - model zwierzęcy"

  Od chwili powstania w 2002 roku do końca 2014 r pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM i jednocześnie nadal w Poradni Endokrynologicznej.
  Aktualnie pełnie obowiązki Koordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

  W chwili obecnej zajmuję się głównie chirurgią endokrynologiczną (operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy) oraz chirurgią kolorektalną i proktologią (w tym operacje laparoskopowe jelit).


  POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Endokrynologia