dr n. med.

Włodzimierz Koptas

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Endokrynolog

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi w roku 1993. I-wszy stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz podchodzi z zaangażowaniem do pacjenta, przeprowadza rzetelny wywiad, cierpliwie tłumaczy wszystkie niejasności. Jego zalecenia są jasne i konkretne- kompetencja 100%. Była to druga wizyta - po zastosowaniu zaleceń z pierwszej wyniki badań poprawiły się diametralnie, zgodnie z przewidywaniami Pana Doktora. Kolejna wizyta już w szpitalu -na operacji, którą od razu umówił.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: opieka pooperacyjna

  Pelen profesjonalizm. Pan również wykonal zabieg usuniecia tarczycy, ktory przebiegł bez żadnych powikłań. Po 5 dniach powrót do pracy. Polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Lekarz miły i konkretnie podchodzi do pacjęta.Najpierw dokładny wywiad,badanie i Pan doktor omówił jak przebiegać będzie leczenie. Pozytywne rezultaty już widać. Polecam tego lekarza.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Bardzo dobry lekarz, Operował moją nieszczęsną tarczycę. Napracował się przy niej ogromnie, mogę powiedzieć - uratował mi życie. To bardzo dobry człowiek, na każde pytanie dotyczące choroby, leczenia odpowiada konkretnie i na temat. Jest godny zaufania. Polecam jako endokrynologa i chirurga.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo kompetentny , rzeczowy, empatyczny lekarz . Byłam operowana przez dr wszystko poszło ok, blizna niewielka( płat tarczycy)Serdecznie polecam .

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fajny lekarz. Dziesiątego kwietnia miałam operacje na tarczyce w Salve na Szparagowej i bardzo miło wspominam. Pan doktor co chwilę pytał jak się czuje. Do domu wyszłam na drugi dzień ale na wszelki wypadek cały czas mam kontakt z Panem doktorem. Wczoraj minął tydzień od operacji i kolejna wizyta u Pana doktora. Rana goi się bardzo dobrze bez żadnych komplikacji poza głosem. Mam chrype co jest normalną rzeczą po tego typu operacji ale pan doktor szybko zareagował i przepisał mi zastrzyki po których powinnam odzyskać głos. Bardzo rzyczliwy człowiek. Polecam z całego serca.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: leczenie choroby przewlekłej

  Rewelacyjny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Niesamowita wiedza oraz trafność diagnozy to główne atuty Pana doktora. Szczerze polecam. W naszym kraju bardzo brakuje takich lekarzy.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Doktor Koptas to świetny specjalista oraz bardzo miły człowiek. Jestem po operacji tarczycy, która została wykonana przez Pana doktora. Wizyty przebiegały bardzo profesjonalnie, mogłam liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, co wpłyneło na poczucie bezpieczeństwa z mojej strony. Termin operacji został wyznaczony bardzo szybko, z czego byłam bardzo zadowolona. Operacja przebiegła bezproblemowo oraz bardzo szybko powróciłam do zdrowia. Blizna na mojej szyi jest bardzo mała, dzięki czemu jest niezauważalna. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  doktor precyzyjnie wyjasnil co mi dolega i jakie sa sposoby lecznia, i jakie jest najepsze rozwiazanie mojego przypadku przyszlam z kompletem badan i bede miala wycinana tarczyce w szpitalu, zabieg odbedzie sie za 2,5 miesiaca

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Bardzo dobre,profesjonalne podejście lekarza do pacjenta.
  Zostałem dokładnie poinformowany o dolegliwościach i o sposobie
  leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

  Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi w roku 1993.
  I-wszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej zdałem pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej, II-gi w Oddziale Chirurgicznym Szpitala im. L. Pasteura w Łodzi.
  Jednocześnie pracowałem w Poradni Endokrynologicznej w szpitalu im. S. Sterlinga. Staż do specjalizacji z endokrynologii odbywałem w Klinice Endokrynologii I-CZMP.
  Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1996 roku z pracę pt.: "Zmiany morfologiczne w tarczycy po hemityreoidektomi i/lub szyjnej górnej ganglionektomii - model zwierzęcy"

  Od chwili powstania w 2002 roku do końca 2014 r pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM i jednocześnie nadal w Poradni Endokrynologicznej.
  Aktualnie pełnie obowiązki Koordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

  W chwili obecnej zajmuję się głównie chirurgią endokrynologiczną (operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy) oraz chirurgią kolorektalną i proktologią (w tym operacje laparoskopowe jelit).


  POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Endokrynologia