Witold Ledowicz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Pro Life Medical Care

  Fantastyczny specjalista i miły człowiek. Jestem młodą dziewczyną i zawsze wolałam chodzić do kobiety ginekologa, jednak dr Ledowicz pozytywnie mnie zaskoczył - nie tylko rzeczowo potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, ale także umiał sprawić, bym w trakcie wizyty czuła się swobodnie. Serdecznie polecam :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  58 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Pro Life Medical Care

   Fantastyczny specjalista i miły człowiek. Jestem młodą dziewczyną i zawsze wolałam chodzić do kobiety ginekologa, jednak dr Ledowicz pozytywnie mnie zaskoczył - nie tylko rzeczowo potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, ale także umiał sprawić, bym w trakcie wizyty czuła się swobodnie. Serdecznie polecam :)

  • S
   Lokalizacja: Klinika Ginekologii i Położnictwa Szpital Kliniczny im.Prof.W.OrłowskiegoUsługa: endometrioza

   Najwspanialszy lekarz na świecie. Trafiłam do Pana doktora w momencie kiedy byłam już załamana przez poprzednich lekarzy. Jestem szczęśliwa, że w końcu natrafiłam na lekarza, który widać , że jest zaangażowany w to co robi.Pan doktor gdy płakałam otarł moje łzy i powiedział, że zrobi wszystko co w jego mocy abym mogła zostać matką.
   Panie doktorze. Jest Pan najwspanialszym lekarzem na jakiego natrafiłam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Ledowicz posiada ogromną wiedzę specjalistyczną, co wiąże się ze świadczeniem usług medycznych na najwyższym poziomie. To wspaniały człowiek, a przy tym znakomity fachowiec. Rzeczowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Widać, że Doktor wykonuje swój zawód z pasją, jest rzeczowy i kompetentny. Dziękuję Panu za wzorową opiekę :)

  • S

   Prowadziłam moją ciążę u doktora Ledowicza I jestem zadowolona - dzidziuś urodził się zdrowy I wszytko jest ok. Jedyne ale jakie miałam to poczucie, że Pan doktor podchodzi do tematu w sposób zbyt luźny I nie angażuje się w prowadzenie ciązy tak jak bym tego oczekiwała. Nie robił niektórych badań, brak regularnej kontroli USG etc. chociaż równie dobrze mogły nie być potrzebne - po prostu dziele sie swoja opinia. Być może taki ma styl pracy, ja osobiscie wolalabym miec poczucie ze bardziej mu zalezy. Cała reszta jak najbardziej na plus :)

  • D

   Wspaniały lekarz, profesjonalista. Prowadził obie moje ciąże. Na każdym etapie każdej z nich dokładnie wiedziałam co się dzieje z moimi pociechami i ze mną. Obie ciąże zakończyły się cesarskim cięciem które osobiście przeprowadził. Gdyby zaistniała taka potrzeba zdecydowała bym się na Doktora po raz kolejny. Polecam...

  • T

   Wspaniały lekarz, który ma ogromną wiedzę i z chęcią ją przekazuje pacjentkom. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę oraz ciążę mojej siostry, wcześniej uratował mnie od zbędnego zabiegu wymrażania nadżerki (ginekolog w mojej przychodni chciał mnie po prostu naciągnąć na zbędny zabieg - zmiana niewielka). Druga ciąża jeśli się zdecydujemy to tylko z panem Dr jako prowadzącym, zresztą jakakolwiek inna wizyta o podłożu ginekologicznym tylko na Kopernika gdzie zawsze zapominam numeru :)

  • M

   Zastanawiam sie skad tyle pochwał. Chyba ze sam sobie ktos wystawia. Leczyl mnie jak bylam w ciazy jeszcze w Centrum w Marriocie. Ogolny brak zainteresowania. Brak konsultacji z innymi lekarzami. Nie polecam.

  • M

   Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Prowadził moją ciąże, którą przechodziłam z problemami i Pan doktor pomógł mi się z nimi uporać. Od razu wiedział jakie leki podać żeby podtrzymać ciążę. Dzięki niemu mój maluch urodził się cały i zdrowy ! Kolejną ciążę na pewno poprowadzi mi p. Witold i na pewno wybranym szpitalem będzie im. Orłowskiego.

  • A

   ania
   Dr Ledowicz prowadził u mnie dwie ciąże. Uprzejmy, z poczuciem humoru,interesuje się pacjentką na oddziale,wyjaśnia i podtrzymuje na duchu. Cesarka w jego wykonaniu to mistrzostwo świata. Niespełna dwa mies. po porodzie lekarz internista zapytał "dziecko a gdzie ty masz ten szew"

  • J

   Pacjentka-Joanna
   Najlepszy lekarz na Świecie!!! Prowadził moją ciąże mnogą, która nie była łatwa, ale to On pomógł mi w nią zajść poprzez odpowiednie leczenie. Słuchał moich smutków i obaw. Podczas przebiegu całej ciąży czułam z mężem, że możemy na niego liczyć zawsze i wszędzie. Dzięki Jego profesjonalnej opiece mamy dziś dwie najwspanialsze istoty na świecie - Nasze Córeczki:)
   Do mojego porodu czekałam z dziewczynkami aż wróci i w dzień jego powrotu i wizyty, ze szczęścia dziewczynki postanowiły przyjść na świat bo i one czuła się najbezpieczniej właśnie z dr Witoldem Ledowiczem.
   Polecamy !!!