Dr hab. n. med.

Witold Kołłątaj verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Bardzo dziękuję Panu Docentowi W. Kołłątajowi za objęcie medyczną opieką moich wnuczek. Zanim trafiłam do Pana, wówczas jeszcze doktora, W. Kołłątaja, wnuczka przebywała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Badano wyrzut hormonu wzrostu, badania w kierunku celiakii ale dopiero dr W. Kołłątaj zauważył, że zaburzenia wzrostu są na innym tle. Bardzo dziękuję Panie Docencie za szczegółowe badania, trafną diagnozę i co najważniejsze dobre efekty w leczeniu. Dziewczyny mają się świetnie. Dziękuję bardzo!! - wdzięczna babcia.

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Ewa Jagniątkowska
  Ewa Jagniątkowska
  Ginekolog, Endokrynolog
  Witolda Chodźki 13 lok. 7, Lublin
  Pani doktor przeprowsdziła badania i skierowała na dodatkowe testy by ustalić przyczynę dilegliwości więcej

  Piotr Szkodziak
  Piotr Szkodziak
  Ginekolog, Endokrynolog
  Chodźki 17, Lublin
  Również polecam Dr Szkodziaka- ( zawód -Lekarz z powołania- co można doświadczyć na wizytcie)- Ginekologg. Ja do… więcej

  Ewa Woźniakowska
  Ewa Woźniakowska
  Ginekolog, Endokrynolog
  Chodźki 17, Lublin
  Pani doktor jest bardzo mila i sympatyczna osoba, wyjaśniła nam wszystko dokładnie, dała bardzo przydatne wskazówki… więcej

  Mariusz Kowalczyk
  Mariusz Kowalczyk
  Endokrynolog, Internista, Diabetolog
  Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, Lublin
  Pan dr jest bardzo dobrym diagnostą, umie wyleczyć poważne zaburzenia hormonów. Miałem problemy z hormonami tarczycy,… więcej

  Iga Kapczuk
  Iga Kapczuk
  Endokrynolog, Pediatra
  Profesora Antoniego Gębali 6, Lublin
  Pani doktor Iga Kapczuk jest osobą bardzo miłą, kompetentną, z sercem pochodzącą do pacjenta, widać, że jest zaangażowana… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rozpoznawanie i leczenie: choroby tarczycy, cukrzyca, otyłość, choroby nadnerczy, zaburzenia wzrostu, zaburzenia dojrzewania, choroby przytarczyc, zaburzenia miesiączkowania, trądzik, nadmierne owłosienie

  Specjalizacje

  • Endokrynologia

  Usługi

  Wizyta endokrynologiczna od 120 zł
  Konsultacja endokrynologiczna dla dzieci od 120 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Bardzo dziękuję Panu Docentowi W. Kołłątajowi za objęcie medyczną opieką moich wnuczek. Zanim trafiłam do Pana, wówczas jeszcze doktora, W. Kołłątaja, wnuczka przebywała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Badano wyrzut hormonu wzrostu, badania w kierunku celiakii ale dopiero dr W. Kołłątaj zauważył, że zaburzenia wzrostu są na innym tle. Bardzo dziękuję Panie Docencie za szczegółowe badania, trafną diagnozę i co najważniejsze dobre efekty w leczeniu. Dziewczyny mają się świetnie. Dziękuję bardzo!! - wdzięczna babcia.

  • K

   Pan doktor jako endokrynolog-dziecięcy jest naprawdę wysoko wykwalifikowanym specjalista.Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana doktora.Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza jeśli chodzi o dzieci.Doktor ma rewelacyjne podejście do swoich pacjentów,fachowo tłumaczy wszelkie zagadnienia,nie spieszy się poświęca czas pacjentowi,spokojnie z uśmiechem odpowiada na każde pytania.Widać że zależy mu żeby pacjent zrozumiał wszystko dokładnie.Polecam

  • P

   Polecam Dr Kołłątaja- ( zawód -Lekarz z powołania- co można doświadczyć na wizycie)- Endokrynolog. Sympatyczny, kompetentny i poświęca bardzo dużo czasu dla każdego pacjenta i nie wypuści bez kompletnej diagnozy. Ja do tego lekarza umawiałam się w Centrum Medycznym Chodzki właśnie, niedaleko Szpitala na Jaczewskiego- Prywatnie- ale na szczęście wizyta nie wyszła drogo ;) pozdrawiam pacjentki i pacjentów Pana Doktora :)

  • K

   Polecam! Kto leczy się u Pana Doktora, ten wie o czym mowa:) Nigdy się nie spieszy i poświęca cała swoją uwagę pacjentowi. Bardzo dobry, mądry czlowiek. Wracając do pytania.. z tego co wiem to przyjmuje tylko w Centrum Medycznym Chodzki.

  • G

   Bardzo polecam.Doskonale zna się na swojej pracy.Jest dobrym diagnostą.

  • B

   Nie poznałam do tej pory takiego lekarza! Przede wszystkim poświęca bardzo dużo czasu jednemu pacjentowi, jeśli jest taka potrzeba. Nie zważa na dziki tłum oczekujących pod drzwiami gabinetu, tylko spokojnie najpierw bardzo dokładnie wypytuje o wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, potem bada, wyjaśnia bardzo przystępnie swoje przypuszczenia co do choroby, uzasadnia dlaczego takie a nie inne należy wykonać badania i przedstawia, jak według niego będzie wyglądało leczenie. Jest przy tym bardzo rzeczowy, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i ma wielką cierpliwość do niewiedzy pacjenta. Takiego zapamiętałam z pierwszej wizyty. Na następnych było jeszcze lepiej, bo wszystkie jego przypuszczenia potwierdziły się w badaniach i zastosowane leczenie jest bardzo trafione. Jeszcze jedno zwróciło moją uwagę. Pan doktor nikogo nie faworyzuje, co do kolejności wejścia do gabinetu. Widziałam kiedyś, że na poczekalni była jakaś jego znajoma, ale siedziała ok. czterech godzin, aż przyszła jej kolejka. Ludzie przyjeżdżają do poradni ok. 5 rano, żeby być przyjętym. Życzyłabym wszystkim, aby znależli takiego kompetentnego lekarza.

  • I

   Pan doktor Kołłątaj jest świetnym lekarzem, dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze! Nie stara się byc ani cudotwórcą, ani jasnowidzem - zleca badania i na ich podstawie wypisuje leki, a jego diagnozy są trafne! Ja dzięki Panu doktorowi uniknęłam operacji! Żal, że tak mało jest TAKICH lekarzy, ale dobrze, że jest Pan dr Kołłątaj!!!!

  • E

   Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w długiej drodze" ku zdrowiu" z moim dorosłym już synem Jackiem.Lata dziewięćdziesiąte były trudne dla diagnostyki, zwłaszcza ich początek. Rezonans magnetyczny był w Warszawie i w Gdańsku. Długie kolejki, u syna podejrzewano guz przysadki. Prywatnie było duzo szybciej. Pan doktor nie mógł "zboleć", że taka kasę trzeba wyłożyć, więc po ludzku przyjął syna na oddział i pojechaliśmy karetką. Przynajmniej tyle pani pomogę.Póżniej szukał gdzie najlepiej operować, gdzie najlepsi neurochirurdzy dziecięcy.My również szukaliśmy. Opinie zbiegły się, wypadło, że to " Matka Polka" w Łodzi. Do dziś opiekuje się synem, dzięki niemu Jacek funkcjonuje jak zdrowy człowiek a nie jak ktoś komu nagle zabrakło przysadki. Wspólna droga z Panem doktorem trwa już 13 lat. Ewa.

  • M

   A czy może mi ktoś podać gdzie znajduje się prywatny gabinet doktora(adres)?

  • J

   Wszyscy lekarze rozkładali ręce. Mówili że jakiś problem u dziecka jest i ze niewątpliwie trzeba to wyjaśnić. I na tym się kończyło. Obiecałam sobie, że idę po raz ostatni do lekarza w Lublinie, jak okaże się taki jak inni to jadę do W-wy.
   Doktor bardzo mnie zaskoczył przede wszystkim analityczną wiedzą. Te wyniki które wg innych lekarzy były "troszke powyżej normy ale nic poważnego się nie dzieje" u pana doktora były niedopuszczalne!!! Od razu miał pomysł na diagnozowanie. Pierwszym razem poszłam prywatnie (nie chciałam czekać tygodniami na wizytę w DSK), ale mimo to od razu wypisał skierowanie na badania na oddział. Umawiał się ze mną indywidualnie na interpretację wyników. Czasami troszkę przesadzał z zaleceniami, ale wiem że kierował się wyłącznie dobrem dziecka.
   Nie mogę jeszcze wystawić ostatecznie najwyższej oceny bo jesteśmy ciągle pod opieką pana doktora i diagnozowanie jeszcze nie jest zakończone. Ale póki co oceniam go bardzo dobrze.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG