Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ortodontyczny

  Sochy 19
  37-450 Stalowa Wola, podkarpackie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Już ponad 3.5 roku noszę aparat i końca nie widać! Tylko na początku widziałam poprawę i zęby prostowały się szybko. Od tamtej pory prawie nie widzę różnicy a zęby raz przesuwa mi w jedną stronę, raz w drugą, mam ogromne odstępy pomiędzy nimi a p. doktor wymyśla coraz to nowe aparaciki i druty, które oczywiście nie są za darmo...
  Jak już zostało to wspomniane p. doktor ledwo spojrzy do ust a całą robotę odwalają za nią pomocnice. Nigdy nie mam pewności że wszystko jest w porządku założone bo niejednokrotnie po nich nie sprawdziła co mi zrobiły w buzi. Może to właśńie przez nie tak długo trwa moje leczenie bo nie są wystarczająco kompetentne?
  Dodatkowo ciężko z p. doktor porozmawiać bo zawsze w gabinecie jest 3-4 pacjentów na raz a mi poświęca max. 3 min. Czasem chcę na spokojnie popytać o pewne rzeczy związane z moim uzębieniem ale nie mam takiej szansy bo p.doktor albo akurat jest z innym pacjentem albo gdzieś wyszła...
  Tym podejściem totalnie mnie do siebie zraziła.....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr Wioletta Szeląg to najlepszy i najbardziej kompetentny ortodonta na całym Podkarpaciu. Jak dla mnie jest mistrzynią w tym co zrobiła z moimi zębami. Fakt, że moje leczenie trwało ponad 5 lat, ale wiem, że było warto. Precyzyjnie przekazała plan leczenia, który wypełniła w 100%. Bez usuwania zębów (co kazał robić każdy wcześniejszy ortodonta) wyprostowała mi ząbki. Miła i sympatyczna, zarówno ona jak i personel. Według mnie jest idealna w tym co robi. Ponadto widać, że oddaję się swojej pasji. Przyjmuję po godzinach i jest osiągalna o każdej godzinie. Z własnego doświadczenia POLECAM TEGO ORTODONTĘ a także jej synów! Idealni stomatolodzy!

 • Miła obsługa i sama Pani doktor , wszystko wytłumaczy co do cen to nie zależy pewnie od aparatu ,Polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Nosze aparat 4,5 roku i końca nie widać zęby raz mi się rozszerzają raz zaciskają i tak w kolko...nie powinno się tak długo tego nosić bo zęby się psują, nie jestem jedna która tak długo nosi aparat i wcale mega wady nie miałam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Nie polecam, niekompetentna, zdziera tyle kasy. Nic nie robi, wyręczają ją p. Ksenia, która na prawdę nie powinna pracować w tym zawodzie, ponieważ ma ukończony kurs lub studium pomocy dentystycznej, i inne panie, o których szkoda pisać...Tyle co się ocierpiałam przez ich pomyłki...Ja rozumiem, że leczenie ortodontyczne boli...ale nie powinno boleć przez błąd ortodonty (np. ześlizgnięcie się wiertła, które w rezultacie wbiło się mi w dziąsło, bo pani się zagapiła...) ! Jeżeli nie chcecie wydawać tysięcy i spotykać się z niekompetencją oraz bólem(z winy pań) to serdecznie NIE POLECAM! ŻENADA!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Równo kasę trzepie na wizytach, które praktycznie nic nie dają. Zamki przyklejane u p. Szeląg notorycznie odpadają, po kilku wizytach pani doktor stwierdza, że jednak są one niepotrzebne. Pani doktor nic nie robi, prace kaleczą za nią jakieś pomocnice (jedynie p. Małgosia jest kompetentna). Panie potrafią nie trafić sobie w ząbek i rozciąć cały policzek. Gdy, dostłownie, wystrzelił mi na lekcji w szkole jakiś drut z aparatu, nie mogłam zamknąć buzi, dzwoniłam do p. doktor, ale automatyczna sekretarka poinformowała mnie, że w piatek sobote i niedziele mają wolne. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Chodziłam do tej Pani Doktor prawie 10 lat, pierwszy raz trafiłam w wieku 9 lat. Jako jedyna w Stalowej Woli podjęła się wyprostowania moich zębów, co nie było łatwe (wystarczy spojrzeć na czas leczenia oraz na to, że inni się tego nie podjęli i mówili, że nie mam szans na proste i ładne zęby). Dzisiaj mam takie zęby, o jakich nigdy nawet nie marzyłam - znajomi ze szkół, gdy ich spotykam, nie mogą w to uwierzyć. Pani Doktor to profesjonalistka, która zna się na rzeczy. Przy tym jest bardzo miła, wizyty u niej to przyjemność. Dodatkowo - ceny są konkurencyjne.
  Jedyny minus - nie ma numeru na komórkę w razie naprawdę nagłych wypadków.
  Dziękuję Pani Doktor, a innym polecam, bo naprawdę warto.

 • bardzo miła pani.Polecam
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Ja myśle że będzie to bardzo dobry lekarz dla moich zębów.Chciałabym go kiedyś odwiedzić i marzę żeby dobrze zrobił mi aparat na zęby.

 • Świetna i miła.
  Noszę aparat już rok i bd miała zmieniany niedługo. Miałam cofniętą szczękę ,a teraz mam zupełnie inny lepszy wygląd :)

Jesteś tym lekarzem?

100

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.