dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

120 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, dusza człowiek ,super fachowiec,człowiek na właściwym miejscu . Zawsze otwarty dla pacjenta !

 • bardzo dobry

  Rozwiązał mi przykręgosłupowe nerwobóle, które praktycznie uniemożliwiały mi wykonywanie obowiązków zawodowych. Rehabilitacja trwała niezwykle krótko. Złota rączka, jeżeli chodzi o neurochirurgię.

 • bardzo dobry

  W lutym 2015 roku zdiagnozowano u mnie guz zewnątrzoponowy kanału kręgowego Th11-L1 o wielkości 98mm x 34mm x 19mm. Na szczęście zaopiekował się mną dr Wiesław Strohm, który posiada ogromną wiedzę i umiejętności a przy tym to człowiek bezinteresowny, skromny, z życzliwym podejściem do pacjenta. Panie Doktorze jeszcze raz serdecznie dziękuję za udaną operację, za troskę i opiekę jaką zostałam otoczona również przez wspaniały personel Oddziału Neurochirurgii. Wdzięczna pacjentka Monika z Ostrowa Wielkopolskiego.

 • bardzo dobry

  Wysoko wyspecjalizowany ,wybitny rozum,tzw. złote ręce, szereg udanych bardzo precyzyjnych operacji Dr Wiesław Strohm ,neurochirurg o ogromnej wiedzy i umiejętnościach operował mój kręgosłup szyjny.Doktorze,dziękuję.Budzę się bez bólu głowy to dla mnie nowość od ponad kilkunastu lat.Szczerze polecam poddać się operacji i leczeniu właśnie u Dr Strohma .

 • bardzo dobry

  Stefan z Jaskółek. Zanim trafiłem do szpitala w Krakowie pod opiekę dr. W. Strohma borykałem się z bólem przez lata ; tabletki, zastrzyki przeciwbólowe pomagały tylko na chwilę. W lipcu tego roku przeszedłem operacje kręgosłupa lędźwiowego w Wojskowym Szpitalu klinicznym w Krakowie, operował mnie właśnie dr. W. Strohm, który jest specjalistą na najwyższym poziomie ,jestem bardzo szczęśliwy ,że miałem szczęście poznać tak wspaniałego lekarza; miły, bezinteresowny, budzący zaufanie, dający poczucie bezpieczeństwa. Pobyt w szpitalu i opieka medyczna przerosły moje wszelkie oczekiwania , każdy z nas ma świadomość jak wygląda nasza służba zdrowia ,nie zdawałem sobie sprawy, że może istnieć taki oddział naprawdę ( niczym LEŚNA GÓRA ). Składam najserdeczniejsze podziękowania. Polecam i życzę z całego serca innym pacjentom, żeby trafili do Pana i na pański uśmiechnięty, profesjonalny i fachowy zespół. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam !!!!!! -bardzo wdzięczny pacjęt - Stefan Dalach z Jaskółek (okolice Ostrowa Wielkopolskiego)

 • bardzo dobry

  Dziękuje bardzo serdecznie Panu dr.Strohmowi , wspaniałemu fachowcowi ze ZŁOTYM SERCEM i WIELKIMI UMIEJĘTNOŚĆIAMI za operację kręgosłupa po której normalnie mogę funkcjonować, dziękuję również całej wspaniałej Załodze Oddziału i życzę zdrowia , szczęścia i sukcesów w dalszej drodze zawodowej i prywatnej. Minął rok od operacji czuję się bardzo dobrze!!!!! Dzięki Takim Aniołom.!!! Wdzięczna na zawsze pacjentka E.K. z Kalisza

 • bardzo dobry

  Serdecznie dziękuję za opiekę i fachowo przeprowadzoną operację całemu zespołowi Szpitala Wojskowego w Krakowie na oddziale Neurochirurgii pod nadzorem Dr Wiesława Strohm. Trafiłam pod Jego opiekę w lutym 2016 z dyskopatią odcinka szyjnego kwalifikującego sie do operacji. Operację miałam 04.02 i do dnia dzisiejszego objawy takie jak drętwienie rąk, mrowienie czy ból od łokcia aż do barku ustąpiły. Pan Dr jest miłym, spokojnym człowiekiem, który wszystko dokładnie wytłumaczy, a personel, w Krakowskim szpitalu na oddz neurochirurgii pod nadzorem Pana Ordynatora, otoczy świetną profesjonalną opieką Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tak świetnego specjalistę.

 • bardzo słaby

  Wizyta trwała 5 min i kosztowała sto osiemdziesiąt złotych. I dostaliśmy tylko informację którą sami znaliśmy. Lekarz nic nie zbadał, żadnej recepty, żadnego skierowania. Odeslal tylko do neurologa. Stwierdzil ze nic nie moze zapisac. Jestem ogromnie rozczarowana i rozgoryczona.

 • bardzo dobry

  Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni dr STROHM skonsultował nas bardzo fachowo konkretnie i do tego z wielkim sercem. Przywrócił nam wiarę i nadzieję na dalsze leczenie z pewnością pod Jego opieką. Polecam Go wszystkim potrzebującym pomocy neurochirurga. Dariusz M z Bytomia.`

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista,15 lat temu operował mojego męża (guz mózgu),dzięki Niemu mąż żyje,pojawiły się co prawda komplikacje po naświetlaniach,ale nawet w tej sprawie potrafił doradzić do jakiego specjalisty się udać.Bardzo Panu doktorowi dziękujemy i komu tylko potrzebna jest pomoc neurochirurga gorąco polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni