dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
123 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest profesjonalistą pełnym. Szybko podjął decyzji i wszystko że szczegółami wyjaśnił. Duże doświadczenie i pewność w tym co mówi i robi. Takiego doktora można każdemu polecić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor szczegółowo opisał moje dolegliwości i w normalnych słowach dokonał analizy badań tak że mogłam je zrozumieć jako człowiek nie mający nic wspólnego ze środowiskiem medycznym. Udzielił mi również wieku rad i wskazówek.

 • K
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny w Krakowie

  Pan dr Wiesław Strohm na oddz. Neurochirurgii 5 WSK w Krakowie 3 tygodnie temu przeprowadził u mnie operację usunięcia guza przystrzałkowego okolicy czołowej lewej. Operacja choć trudna i ryzykowna,dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pana dr Strohma zakończyła się powodzeniem. Bardzo bałam się tej operacji .Guz był duży i został usunięty w całości bez żadnych komplikacji, a ja czuję się bardzo dobrze. Pan dr Strohm to profesjonalista i wspaniały człowiek. Po operacji troszczył się , pytał o samopoczucie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Panie doktorze, z całego serca dziękuję za przeprowadzoną operacje oraz całemu zespołowi oddziału neurochirurgii któremu Pan dowodzi, za troskliwą opiekę . Wdzięczna pacjentka - Krystyna z Radomia.

 • J
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny w KrakowieUsługa: Inny

  Witam.
  Żaden słownik nie zawiera odpowiednich słów, aby wyrazić moją wdzięczność Panu Ordynatorowi dr. Wiesławowi Strohmowi za ofiarowanie mi drugiego życia.
  Zacznę od początku.
  Mam 41 lat i mieszkam w Bydgoszczy. W 2011 roku zdiagnozowano u mnie mnogie oponiaki mózgu okolicy sklepistości, w płacie czołowym i w okolicy sierpu.
  Byłam u wielu neurochirurgów w Bydgoszczy, w Warszawie. Konsultowali mój przypadek lekarze w Czechach i we Włoszech. Opinie były zgodne - stan beznadziejny.
  Żaden lekarz nie odważył się na operację ze względu na umiejscowienie oponiaków, szczególnie tych przy sierpie mózgu. Twierdzono, że nie przeżyję tego zabiegu.
  Podejrzewam, że lekarze nie czuli się na siłach, aby podjąć się takiego wyzwania.
  W sumie jestem im wdzięczna, bo mogłoby się skończyć to dla mnie tragicznie.
  Trafiłam do dr. Strohma. Niezwykły człowiek. Przyjął mnie ciepło, długo i wnikliwie analizował wyniki zapisane na płytce. Uprzedził mnie o ryzyku. Wspólnie podjęliśmy decyzję - operujemy.
  W Szpitalu Wojskowym w Krakowie na początku lutego 2017r. dr Strohm wraz ze swoim zespołem przeprowadził na mnie udaną operację usunięcia mnogich oponiaków, włącznie z tym umiejscowionym przy sierpie mózgu. Po wybudzeniu ruszałam rękoma, nogami i mówiłam. Szybko wracałam do zdrowia, w pełni sprawna.
  I tak stan "beznadziejny" dla większości neurochirurgów okazał się możliwi do zoperowania,
  nie boję się użyć tego słowa "PRZEZ" wyjątkowego lekarza, dr. Wiesława Strohma .
  Ten właśnie skromny z powołania neurochirurg odmienił moje życie. Śmiało rzec mogę, że pasją i powołaniem dr. Strohma jest ratowanie ludzkiego życia i leczenie przypadków beznadziejnych.

  Wdzięczna na zawsze pacjentka - Joanna.

 • Witam.Do Doktora trafilem z guzem oczodolu lewego.Po wczesniejszych wizytach u innych lekarzy odp byla taka''usunac oko''Jednak ze Dr Strohm po obejrzeniu plytki z rezonansu jako jedyny doktor podjal sie operacji nie usuwajac oka.Jego decyzja zaskoczyla mnie pozytywnie.Obecnie jestem dwa miesiace po operacji.mam swoje oko i widze dobrze,dlatego w 100procentach polecam kazdemu kto ma problemy zdrowotne tego wlasnie neurochirurga.Dr. Strohm wie co robi jak dla mnie czlowiek zlota raczka lub nawet czarodziej.Jeszcze raz dziekuje Doktorowi i calej zalodze ktora sie mna opiekowala podczas pobytu w szpitalu.pozdrawiam Jarek

 • E

  Pan Doktor to wspaniały lekarz, który od pierwszego kontaktu udzieli rzeczowej porady i przedstawi najlepsze rozwiązanie zgłoszonego problemu. Nie unika trudnych pytań i jest ogromnym wsparciem dla pacjenta, który ma przed sobą trudną decyzję do podjęcia. Mnie Pan Doctor operował guza mózgu w styczniu 2017r., trudny zabieg a ja już jestem w domu i teraz wracam do zdrowia, pozostając pod jego fachową opieką. Pragnę wyrazić wdzięczność dla Pana Doktora i jego Całego Zespołu.. Wdzięczna pacjentka Ewa

 • Lekarz z powołania, kultura osobista ujmująca. Mam do Pana Doktora bezgraniczne zaufanie. Rozmowa z Nim - to czysta przyjemność

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest super lekarzem opowiedział o chorobie i operacji dodał mi otuch i uspokoił bardzo kompetentny i rzeczowy .Jestem bardzo zadowolona

 • Do doktora trafiłam z guzem kręgosłupa piersiowego, w słabym stanie psychicznym, z wielkim lękiem o swoje zdrowie i życie. W momencie przekroczenia progu jego gabinetu, dr wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że trafiłam na odpowiedniego człowieka. Doktor z miejsca ujął mnie bezpośrednim i bardzo naturalnym podejściem do mnie nie tylko jako pacjentki, a również jako do człowieka, który jest pełen lęku, niepewności, pełen pytań i poszukuje pomocy. Szczegółowo wyjaśnił moją sytuację, zaproponował leczenie, którym była operacja. Nie zastanawiałam sie ani chwili, wiedziałam, że operacja jest konieczna a dr Wiesław Strohm jest tym doktorem, któremu zaufam i powierzę moje zdrowie i życie.
  Operację przeszłam 5 sierpnia, operacja się powiodła i po 4 tygodniach od niej mogę śmiało mówić, że komfort mojego życia poprawił się znacząco. Po raz pierwszy od 4 lat wysypiam się, mogę leżeć na prawym, lewym boku, na wznak i na brzuchu. Z dnia na dzień jestem silniejsza, chodzę, biegam, czuję...doceniam to, co sprawil dr Strohm wraz ze swoim zespołem 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Pracują tam cudowni ludzie, salowe, pielęgniarki, lekarze. Dziękuję za każdą minutę poświęconą pacjentowi, za opiekę, za humor i przede wszystkim za profesjonalizm i bezinteresowne podejście do pacjenta-człowieka. BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ.
  Katarzyna Matyjasik

 • M

  Jak dla mnie, to mistrz świata! A operował mnie dwukrotnie: dyskopatię lędźwiowa i nerwiaka (guza kąta móżdżkowo-mostowego).