dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

122 opinie +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do doktora trafiłam z guzem kręgosłupa piersiowego, w słabym stanie psychicznym, z wielkim lękiem o swoje zdrowie i życie. W momencie przekroczenia progu jego gabinetu, dr wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że trafiłam na odpowiedniego człowieka. Doktor z miejsca ujął mnie bezpośrednim i bardzo naturalnym podejściem do mnie nie tylko jako pacjentki, a również jako do człowieka, który jest pełen lęku, niepewności, pełen pytań i poszukuje pomocy. Szczegółowo wyjaśnił moją sytuację, zaproponował leczenie, którym była operacja. Nie zastanawiałam sie ani chwili, wiedziałam, że operacja jest konieczna a dr Wiesław Strohm jest tym doktorem, któremu zaufam i powierzę moje zdrowie i życie. Operację przeszłam 5 sierpnia, operacja się powiodła i po 4 tygodniach od niej mogę śmiało mówić, że komfort mojego życia poprawił się znacząco. Po raz pierwszy od 4 lat wysypiam się, mogę leżeć na prawym, lewym boku, na wznak i na brzuchu. Z dnia na dzień jestem silniejsza, chodzę, biegam, czuję...doceniam to, co sprawil dr Strohm wraz ze swoim zespołem 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Pracują tam cudowni ludzie, salowe, pielęgniarki, lekarze. Dziękuję za każdą minutę poświęconą pacjentowi, za opiekę, za humor i przede wszystkim za profesjonalizm i bezinteresowne podejście do pacjenta-człowieka. BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ. Katarzyna Matyjasik

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie, to mistrz świata! A operował mnie dwukrotnie: dyskopatię lędźwiowa i nerwiaka (guza kąta móżdżkowo-mostowego).

 • bardzo dobry

  Dziękuje bardzo serdecznie Panu dr.Strohmowi , wspaniałemu fachowcowi ze ZŁOTYM SERCEM i WIELKIMI UMIEJĘTNOŚĆIAMI za operację kręgosłupa po której normalnie mogę funkcjonować, dziękuję również całej wspaniałej Załodze Oddziału i życzę zdrowia , szczęścia i sukcesów w dalszej drodze zawodowej i prywatnej. Minął rok od operacji czuję się bardzo dobrze!!!!! Dzięki Takim Aniołom.!!! Wdzięczna na zawsze pacjentka E.K. z Kalisza

 • bardzo dobry

  Serdecznie dziękuję za opiekę i fachowo przeprowadzoną operację całemu zespołowi Szpitala Wojskowego w Krakowie na oddziale Neurochirurgii pod nadzorem Dr Wiesława Strohm. Trafiłam pod Jego opiekę w lutym 2016 z dyskopatią odcinka szyjnego kwalifikującego sie do operacji. Operację miałam 04.02 i do dnia dzisiejszego objawy takie jak drętwienie rąk, mrowienie czy ból od łokcia aż do barku ustąpiły. Pan Dr jest miłym, spokojnym człowiekiem, który wszystko dokładnie wytłumaczy, a personel, w Krakowskim szpitalu na oddz neurochirurgii pod nadzorem Pana Ordynatora, otoczy świetną profesjonalną opieką Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tak świetnego specjalistę.

 • bardzo słaby

  Wizyta trwała 5 min i kosztowała sto osiemdziesiąt złotych. I dostaliśmy tylko informację którą sami znaliśmy. Lekarz nic nie zbadał, żadnej recepty, żadnego skierowania. Odeslal tylko do neurologa. Stwierdzil ze nic nie moze zapisac. Jestem ogromnie rozczarowana i rozgoryczona.

 • bardzo dobry

  Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni dr STROHM skonsultował nas bardzo fachowo konkretnie i do tego z wielkim sercem. Przywrócił nam wiarę i nadzieję na dalsze leczenie z pewnością pod Jego opieką. Polecam Go wszystkim potrzebującym pomocy neurochirurga. Dariusz M z Bytomia.`

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista,15 lat temu operował mojego męża (guz mózgu),dzięki Niemu mąż żyje,pojawiły się co prawda komplikacje po naświetlaniach,ale nawet w tej sprawie potrafił doradzić do jakiego specjalisty się udać.Bardzo Panu doktorowi dziękujemy i komu tylko potrzebna jest pomoc neurochirurga gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Witam, niedawno przeszedłem operację guza kręgosłupa na poziomie C2-C3 w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie gdzie ordynatorem oddziału jest dr. Wiesław Strohm – znakomity neurochirurg. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromne zainteresowanie, lekarz z powołania. Świetny fachowiec, konkretny, znający się na rzeczy. Składam podziękowania dla Pana i całego personelu medycznego za wspaniała opiekę jaką otrzymałem w szpitalu. Godny polecenia. Pacjent Henryk z Nowej Wsi.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, dusza człowiek ,super fachowiec,człowiek na właściwym miejscu . Zawsze otwarty dla pacjenta !

 • bardzo dobry

  Rozwiązał mi przykręgosłupowe nerwobóle, które praktycznie uniemożliwiały mi wykonywanie obowiązków zawodowych. Rehabilitacja trwała niezwykle krótko. Złota rączka, jeżeli chodzi o neurochirurgię.