dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

130 opinii +dodaj

Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
130 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo serdecznie polecam Pana doktor a.Pierwszy lekarz (a byłam u paru neurochirurgów)który zaproponował mi na początek rehabilitacje odcinka lędźwiowego zamiast operacji która będzie ostatecznością kiedy już nie uda się innymi metodami.Natomiast w odcinku szyjnym niestety już wskazana jest operacja ale wiem że jestem w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze.

 • A
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny w KrakowieUsługa: operacja mózgu

  Brak mi słów , by wyrazić moją wdzięczność za możliwość kontaktu z panem Doktorem , przyjęcia na oddział neurochirurgii i szybki zabieg operacyjny. W obecnych czasach trudno uwierzyć , że są jeszcze tak wspaniali lekarze którzy oprócz wiedzy , umiejętności mają jeszcze wielkie serce i szacunek do każdego człowieka. Obecnie już kilka tygodni po zabiegu z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i powracam do pełni zdrowia.Jeszcze raz dziękuje z całego serca i gorąco polecam .

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurochirurgiczny Specjalistyczny Gabinet Lekarski Wiesław StrohmUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Czeka mnie drugi zabieg.wizyta sprawna kompetentna omowiony problem.super... Drugi raz wracam do tego samego lekarza.ze wzgledu na profesjonalizm

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Prawdziwy specjalista. Doktor zna się doskonale na tym co robi, prawdziwy lekarz z powołania. Ekspert w swym fachu. W przeciągu dosłownie minuty doskonale opisał wynik tomografu głowy z kontrastem, który był błędnie opisany przez lekarza opisującego wynik w szpitalu co był robiony tomograf. Polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: ból kręgosłupa

  Pełen profesjonalizm. Szybka diagnoza przyczyny bólu kręgosłupa, który trwa od kilkunastu lat i propozycja leczenia. Gorąco polecam Pana Doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Dawno nie spotkałem takiego wyjątkowego lekarza... Nie dość, że wybitny specjalista, który codziennie ratuje komuś zdrowie i życie, to jeszcze potrafi słowem wspomóc leczenie. Jeśli ktokolwiek z moich bliskich potrzebowałby pomocy neurochirurga, to doktor Strohm jest jedynym lekarzem, jakiego poleciłbym z czystym sumieniem!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie mam zadnych kompetencji,zeby oceniac kompetencje,wiedze i umiejetnosci jakiegokolwiek lekarza,poniewaz nawet "Na dobre i na zle" nie ogladam - moge jedynie napisac,ze jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tak zyczliwym i dbajacym o dobro pacjenta lekarzem. Mikrodyscektomia L4/L5 - rwa kulszowa ustapila.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest profesjonalistą pełnym. Szybko podjął decyzji i wszystko że szczegółami wyjaśnił. Duże doświadczenie i pewność w tym co mówi i robi. Takiego doktora można każdemu polecić.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor szczegółowo opisał moje dolegliwości i w normalnych słowach dokonał analizy badań tak że mogłam je zrozumieć jako człowiek nie mający nic wspólnego ze środowiskiem medycznym. Udzielił mi również wieku rad i wskazówek.

 • K
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny w Krakowie

  Pan dr Wiesław Strohm na oddz. Neurochirurgii 5 WSK w Krakowie 3 tygodnie temu przeprowadził u mnie operację usunięcia guza przystrzałkowego okolicy czołowej lewej. Operacja choć trudna i ryzykowna,dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pana dr Strohma zakończyła się powodzeniem. Bardzo bałam się tej operacji .Guz był duży i został usunięty w całości bez żadnych komplikacji, a ja czuję się bardzo dobrze. Pan dr Strohm to profesjonalista i wspaniały człowiek. Po operacji troszczył się , pytał o samopoczucie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Panie doktorze, z całego serca dziękuję za przeprowadzoną operacje oraz całemu zespołowi oddziału neurochirurgii któremu Pan dowodzi, za troskliwą opiekę . Wdzięczna pacjentka - Krystyna z Radomia.

Doświadczenie i kwalifikacje