Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pan doktor daje nadzieje, pociesza, proponuje leczenie zeby ulzyc ludziom w cierpiniu bo wiadomo, ze ludzie sa bolem nieraz wykonczeni i nie tylko pomaga w kregoslupie, miesnie, stawy itp takze, jak kazdy dobry ortopeda. Polecam

 • M

  Niedawno byłam operowana u tego wspaniałego profesjonalisty. Na wizycie dokładnie wyjaśnił mi co mi dolega i od razu stwierdził że trzeba operować kręgosłup. Tzw. Odbarczanie i wstawianie nowego dysku. Czas oczekiwania na operację - pół roku. Już dzień po operacji stałam na nogi, a 2 dni po chodziłam o własnych siłach. Dodam, że mam 60 lat. Goi się wszystko pomyślnie, ból kręgosłupa ustał. Polecam każdemu kto się boi, że ból nie jest tego wart.

 • Z opisanych opinii to wspanialy lekarz, opinie są bardzo pomocne przy wyborze lekarza. Sugerując sie wiekszościa dobrych opinii wybieram sie na wizyte to dr.Sienkiela z bólem kregoslupa, kreegozmykiem,
  zwężonymi szparami, osteofitami mam .67 lat parc uje zawodowo-biurowo-dziekuje za pomocne opinie.
  Krystyna

 • A

  Doktor Sienkiel operował mi kręgosłup po tym jak operacje spieszyła słynna na całą Polskę Pani doktor. Naprawił mi kręgosłup. Mam się dobrze -chodzę, pracuję i nie boli. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał być operowany, ale jeśli taka będzie wola nieba to chce aby operował mnie doktor Walery. Arek Ł. Rzeszów

 • Wizyta przebiegła w pośpiechu, badanie pobieżne. Było opóźnienie, ale to nie moja wina. Za 120 zł oczekuję: dobrego wywiadu, wnikliwości, wytłumaczenia stanu zdrowia, perspektyw, nakreślenie dalszego planu profilaktyki, itp... - jednym słowem profesjonalizmu. A tego zabrakło. Stosunek do pacjenta bardzo luźny - nie przystoi lekarzowi (w normalnych stosunkach lubię "lekkość" kontaktu, ale nie w tak oficjalnych jak konsultacja lekarska). Nie polecam i sam już z usług tego pana nie skorzystam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • mam 44 lata, moja przepuklina kręgosłupa dokuczała mi ok. 4lat chodziłem na różnego typu rehabilitacje , zastrzyki itd. nic nie pomagało.- Ostatnimi czasy podstawowe czynności były tak ograniczone że zdecydowałem się na zabieg chirurgiczny u Dr. Walerego Sienkiela . Wspaniały człowiek i fachowiec polecam wszystkim którzy mają wątpliwości odnośnie podjęcia decyzji. Jestem dwa dni po zabiegu i czuję się jak nowo narodzony. Zabieg przeprowadzono w Rudnej Małej - opieka w szpitalu perfekcyjna - tak trzymać.
  Pozdrawiam całą ekipę.

  Artur.

 • Bardzo dobry fachowiec, nadzwyczaj skromny i życzliwy człowiek,Mój mąż zawdzięcza Mu bardzo wiele, bo dzięki Panu dr Sienkielowi jeszcze chodzi mimo poważnej choroby..Jeżeli kiedykolwiek zwracałam się o pomoc, nigdy mi jej nie odmówił .
  Dziękuję Panie Doktorze.

 • Co mogę napisać? chyba tylko to, że jest jeden w swoim rodzaju po prostu wspaniały wielki człowiek. Dziękuję PANIE DOKTORZE uwolnił Pan moją mamę od bólu.

 • Witam! Od kilku lat bolał mnie kręgosłup, przez pewien czas leczyłem się u reumatologa bezskutecznie. Dowiedziałem się o Panu Sienkielu wybitnym specjaliście od kręgosłupów. Udałem się więc na wizytę, zrobiłem zdjęcia RTG. Podczas oczekiwania na termin wizyty miałem atak( problem ze zginaniem się, chodzeniem). Na wizycie po pytaniu co mnie boli i 3s rzucie oka na prześwietlenie dowiedziałem się że nic mi nie jest i cyt. "Każdego coś boli". Po tych słowach uznałem że jestem przewrażliwiony, wybrałem zabiegi po których czułem się gorzej. Lekarz rodzinny przepisał mi zastrzyki, które zmniejszyły ból, mogłem w miarę normalnie funkcjonować. po kolejnych 2 miesiącach miałem odrętwienie prawej nogi, następnie obydwu i nasilenie bólu. Znów otrzymałem zastrzyki i skierowanie do rehabilitanta. Rehabilitant skierował mnie do neurologa, był to początek października i kolejki sięgały końca roku. czekając otrzymywałem zastrzyki przez miesiąc. 30 listopada 2011r w drodze na uczelnie poczułem lekkie ukucie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, upadłem. zostałem przewieziony do szpitala gdzie nie czułem obydwu stóp i nie mogłem chodzić z powodu paraliżującego bólu. Po dalszych badaniach okazało się że mam wielostopniową przepuklinę odcinka lędźwiowego, obustronne ostre zapalenie nerwa kulszowego. Mam 23 lata w tym momencie jestem po operacji i w trakcie rehabilitacji. Muszę nauczyć się wykonywania podstawowych czynności inaczej niż dotychczas, nie mogę uprawiać sportów. Po rozmowie z lekarzem prowadzącym dowiedziałem się że mogłem tego uniknąć gdybym się zgłosił do lekarza 6 m-cy temu i gdyby zostały podjęte odpowiednie kroki.
  Może i jest dobrym lekarzem, ale popełnił błąd za który muszę płacić ja. dlatego Uważajcie i zdrowia życzę ;)
  w razie pytań : stivto@onet.eu

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam
  ktoś kiedyś wspomniał,ze zna się najbardziej na kręgosłupie i chyba faktycznie - przepisał mi złe zabiegi na uraz barku..leczenie niestety się przeciągło a ja nie mam możliwości wziąć na NFZ nowych zabiegów bo już limit wykorzystałam(niestety na zabiegi w 30 % skuteczne)Poza tym wizyta droga jak na tak lakoniczną opinię lekarza...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

268

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.