Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  w ostatniej chwili mnie przyjał z bólem zęba, bezboleśnie wyrwany został, nie dość że to wieczór był przespałam spokojnie noc bez środkówprzeciwbólowych

 • S

  Pan Doktor jest miły i uprzejmy po za tym kompetentny Jestem zadowolona z wizyty Szczerze polecam!!!

 • idąc wyrywać ósemkę byłam przerażona. popłakałam się niczym Doktor cokolwiek zrobił. I jak sie potem okazało było to całkowicie ...niepotrzebne. Po znieczuleniu zamknęłam oczy a potem pół godzimy leżenia i tylko słuchania co robi. NIE BOLAŁO!!! Gdy okazało się że ząb już wyrwany to strasznie się zdziwiłam :) teraz zamierzam zapisać się do Pana doktora na leczenie innych zębów. Zdecydowanie polecam tego lekarza :)

 • Niestety nie polecam. Byłem u tego dentysty z zębem dawniej już plombowanym (który bolał mnie coraz bardziej i dodatkowo wytworzył się stan ropiejący) w nadziei, że jako chirurg pomoże mi wyleczyć ząb. Dentysta polecił mi zrobić zdjęcie zęba i nie zapisał antybiotyku pomimo nawet mojej prośby. Gdy wróciłem na fotel dentystyczny dzień później ze zdjęciem był bardzo zdziwiony, że wcześniej nie zapisał mi antybiotyku skoro tak bardzo mnie boli i widoczna jest torbiel z ropą. Spojrzał na zdjęcie i zadecydował, że ząb trzeba usunąć ponieważ niebawem zrobi się zapalenie itp. więc i tak wrócę do niego żeby ząb usunąć prędzej czy później. Nie zgodziłem się na usunięcie. Poszedłem do innego stomatologa i okazało się, że ząb swobodnie da się wyleczyć, a jego usuwanie jest kompletnie nieuzasadnione.
  Dentysta, który chciał usunąć mi ząb jest też chirurgiem. Myślę, że z tego względu przejawia typowe podejście chirurgiczne ciąć i wyrywać, zamiast starać się ząb wyleczyć, również zapewne z racji swojego wieku. Nie polecam tego dentysty jeśli chcecie jak najwięcej zębów zachować i wyleczyć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dentysta super w zyciu nie bylam u takiego dentysty niech zyje bardzo dlugo i nam zeby leczy ,pozdrawiam

 • najlepszy z najlepszych
  fachowy
  ogromne doświadczenie
  do tego bardzo miły:

 • dziś byłam u tego wspaniałego lekarza, wykonał mi dość skomplikowany zabieg, jestem bardzo zadowolona, lekarz zna się na rzeczy, opanowany przy zabiegu, jest też bardzo miły i nie stresuje pacjentów
  doświadczenie tego lekarza bardzo mi imponuje
  gorąco polecam!!!

 • Moze i zna sie na wyrywaniu osemek, ale moim zdaniem to tyle. Jesli ktos zmuszony jest do ciezszego zabiegu...radze wsiasc w pociag i udac sie do innego chirurga! A tak na marginesie: osemka wyrwana, niestety nie do konca poszlo jak mialo byc, krew sie leje ..a tu haslo p. asystentki..............\\\"prosze polknac-to tylko slina\\\" :/

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Podobnie jak większość zgłaszających opinie, uważam ,że należy do jednych z niewielu lekarzy w naszym regionie bardzo kompetentnych.Brakuje w branży lekarskiej nam równie dobrych specjalistów.Zaangażowany i konkretny.Świetny fachowiec.Faktycznie na pozór,może wydawać się surowy,ale w gruncie rzeczy takiego lekarza ze świecą szukać.Sama mialam dość nieciekawą sytuację z kolejną
  ósemką i przy moich problematycznych zębach w pełni mogę zaufać p.Wilczyńskiemu.Poza tym opieka i troska na piątkę z plusem.
  Podsumowując do p.Doktora -jak w dym.

 • Ja wyrywałam u pana doktora cztery ósemki na kasę chorych. I za kazdym razem bałam sie coraz mniej, bo wiedziałam, ze jestem w najlepszych mozliwych rekach :) Naprawde - zero bólu! ani jednego wyrywania zęba nie czułam! Jak kilka dni temu miałam wyrywanego ostatniego zęba, to chociaz doktor ostrzegał, ze bedzie najtrudniejszy, bo bardzo krzywo rośnie, to nie bałam się wcale, poszłam zupełnie zrelaksowana i spokojna, że będzie dobrze :)

  To prawda ze czasem pan doktor wydaje sie być oschły, ale biorąc pod uwagę jak stresująca bywa jego praca, to można mu to wybaczyć;)

  Naprawde polecam szczerze doktora Wilczyńskiego i jak ktoś ma coś do wyrwania i z tym zwleka, bo się boi to naprawdę nie warto czekać. Lepszego chirurga zębowego nie znajdziecie w okolicy:)

  Agnieszka

Jesteś tym lekarzem?

139

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.