Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych hematologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista hematolog.


Leczone choroby

  • Niedokrwistość
  • Małopłytkowość
  • Powiększenie węzłów chłonnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Hematologia
  • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to bardzo dobry specjalista, zaangażowany w pracę. Na wizycie poświęcił mnie i mojej mamie bardzo dużo czasu, wnikliwie analizował wyniki badań, zadawał pytania i szukał diagnozy. Polecam Pana doktora i życzę sukcesów zawodowych. Kontakt z takimi lekarzami przywraca wiarę w to, że w ramach NFZ można znaleźć wspaniałych lekarzy


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem chory od półtorej roku na PBL pan doktor profesjonalnie się mną zajmuje od samego początku. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka ze współczuciem .Moja choroba jest bardzo oporna i pan doktor razem z zespołem lekarzy ze szpitala na Staszica Lublin poszukuje dla mnie nowych leków , które mogłyby mnie uratować :) .Dzięki panu doktorowi i całemu zespołowi czuje się bezpiecznie wierze ze wygramy walkę pozdrawiam i dziękuje za opiekę. Pozdrawiam pana doktora dr. Morawska i profesora Giannopoulos jestem wam bardzo wdzięczny za opieke. Pana doktora Tomczaka i te diwe osoby wymienione przeze mnie polecam z czystym sercem , sa to ciepłe bardzo uprzejmie osoby mimo bardzo ciężkiej pracy jaka wykonują .


S
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u dr Tomczaka i jestem bardzo zadowolony z podejścia lekarza do mnie jako pacjenta.
Polecam.


L
Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr Tomczaka, to dobry lekarz. Wiele wyczytał z mojego wyniku morfologii, zauważył kilka nieprawidłowych wartości, zlecił dodatkowe badania. Rozpoczęłam leczenie pod opieką doktora i jestem bardzo zadowolona.


B
Użytkownik zweryfikowany

z hematologa korzystałem pierwszy raz i to w ramach NFZ, i muszę przyznać że jestem zadowolony z wizyty, a nawet chętnie polecę tego lekarza. Doktor obejrzał dokładnie moje wyniki z przychodni, pytał o samopoczucie. Zlecił nowe badania i część do powtórki. Myślę nawet że po tych jego lekach to już mi lepiej. Niedługo idę na kontrole, polecam dr Tomczaka.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza. Mało kompetentny, niekonkretny i zmieniający diagnozy ot tak sobie. Ciężko się z nim porozumieć i dogadać. Szkoda czasu na diagnozę i leczenie u tego lekarza!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania! rzetelnie zajmuje się pacjentem zarówno na wizycie prywatnej jak i funduszowej nie da się odczuć różnicy. Gorąco polecam!


F
Użytkownik zweryfikowany

moja mama wiele lat miała problemy z utrzymaniem prawidłowych wyników morfologii, okazało się że potrzebuje wizyty u hematologa, byliśmy u wielu specjalistów w Lublinie ale dopiero dr Tomczak pomógł nam w ustabilizowaniu jej wyników. Obecnie chodzimy do dr i mama jest bardzo zadowolona z dobranych leków i przebiegu leczenia jej przypadku. Dr Tomczak jest dla nas zawsze uprzejmy i miły, bardzo polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista hematolog.


Leczone choroby

  • Niedokrwistość
  • Małopłytkowość
  • Powiększenie węzłów chłonnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Hematologia
  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania