Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Wacław Pokrywka
To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Wacław Pokrywka to jeden z 7 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Mielec na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Wacław Pokrywka przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Neurochirurg to 22. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

37 opinii

 • Doktor Pokrywka operował mnie w Krynicy Zdrój na przepukline krążka miedzykregowego L4-L5. Operacja była w czwartek w piątek zaczęli już mnie pionizowac a od soboty już powoli zaczynałam chodzić w poniedziałek wypisano mnie do domu. Jestem bardzo zadowolona, doktor przyszedł do mnie zaraz po przeniesieniu na salę pytał jak się czuje. Bardzo polecam Pana doktora! :)

 • Zdecydowałam się na wizytę prywatną u dr W. Pokrywki, chcąc zrozumieć przyczynę moich nawracających bólów kręgosłupa. Doktor obejrzał zdjęcie RTG, wysłuchał opisu objawów i uznał, że mieszczą się w granicach normy. Wyjaśnił mi, że nie mam powodów do zmartwień, ale podszedł do moich obaw z szacunkiem. Za wizytę nie wziął pieniędzy, pomimo tego, że poświęcił mi naprawdę sporo czasu. To wyjątkowy człowiek.
  Z podziękowaniem
  Barbara

 • Great Doctor with impressive human touch!
  He helped me immensely when I became practically immobile due to my disc prolapse during my holidays in Poland. Not only did he diagnose my spinal problems correctly but also he enabled me to have an operation in Mielec hospital, neurosurgery ward.
  On the 2nd September 2015 I had discectomy and spinal fusion which saved and gave me back my life. Ihe operation made it possible for me to travel back home to England in due course.
  I have nothing but full admiration for Dr W.Pokrywka and his team from Mielec hospital. I am impressed by highly professional care and treatment I have received from the doctors, nurses and auxiliary staff led by Dr W. Pokrywka. They made me feel better and eased my anxiety during that traumatic time.
  As a foreigner who doesn’t speak the Polish language I was petrified by the prospect of staying in the Polish hospital. But as it turned out Dr W.Pokrywka put me at ease and inspired much confidence in me. This highly specialized neurosurgeon kept me informed at all time of my treatment and medical condition. And he did it in perfect English!
  I would like personally to express my profound gratitude to Dr W.Pokrywka for a successful operation, his understanding, approachability and trustworthiness. I feel he has given me a new lease of life. I would recommend Dr W.Pokrywka to anyone!
  Many thanks to Dr W.Pokrywka and all his team
  Regards
  Les Hodges, England

 • Ja również trafiłam na oddział neurochirurgi w Mielcu..Oddział wspaniałych fachowców i specjalistów w swojej dziedzinie .Szczególne słowa podziękowania składam panu doktorowi,ordynatorowi W. Pokrywce za profesjonalne podejście do tematu,dzięki doktorowi po szybkiej diagnozie i błyskawicznej ingerencji(operacji) czuję się b. dobrze i jestem na dobrej drodze do odzyskania całkowitej sprawności.Jest to fachowiec godny najwyższego zaufania, miły ,treściwy ,konkretny i nie lubi symulantów, czego byłam świadkiem przez przypadek .Polecam bardzo pana doktora gdyż jest uczciwym i wyspecjalizowanym fachowcem.Jeszcze się nie spotkałam z takim bezinteresownym traktowaniem pacjenta (który był leczony na NFZ) przez lekarza ..Dziękuję !..

 • A ja przyjechalam z Anglii z wielkimi bolami,z problemem z chodzeniem,bardzo bolało,a tam jedyne czym chcieli mi pomoc to przeciwbólowe leki ,po których miałam halucynacje:)zachowywalam się po nich jak swir:)Doktor pomogl mi zdiagnozowal przepuklinę na kręgosłupie ,uratowal mi dalsze zycie...Zachowywal się bardzo profesjonalnie od razu gdy mnie zobaczyl,po chwili stwierdził co mi jest i co musimy zrobić.Czlowiek pelny empatii, otwarty do ludzi.Bardzo polecam,Doktor Pokrywka jest swietnym człowiekiem i naprawdę lekarzem z prawdziwego zdarzenia...Serdecznie dziekuje za pomoc i polecam wszystkim wizyte u doktora:)Ja mysle ze w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy krytykują wszystkich za wszystko...gdy człowiek jest chory i liczy na pomocna dlon,bardzo ważne jest ze nad twoim życiem i losem czuwa taki fajny gość jak Doktor Pokrywka:):)Bardzo dziekuje Panie Doktorze:D:D

 • Witam, jestem tydzień po operacji przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził Dr Pokrywka. jest to świetny lekarz, profesjonalista w swoim fachu, poza tym bardzo życzliwy i miły człowiek. Po operacji czuję się bardzo dobrze, ból, który przed zabiegiem był tak nieznośny, że nie byłem w stanie samodzielnie chodzić, ustąpił niemal całkowicie. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • 17 kwietnia 2014r w Oddziale Neurochirurgii mieleckiego szpitala wykonano mi laminektomię L4, obustronną foraminotomię L4-L5 oraz usunięto mi torbieli synowialną stawu międzyokręgowego L4-L5. Operację perfekcyjnie wykonał dr Wacław Pokrywka. Nie muszę opisywać cierpień jakich doznawałem w okresie przedoperacyjnym. Ci którzy przeżyli podobną sytuację zrozumieją to doskonale. Profesjonalizm Pana Ordynatora, powiedziałbym maestria w wykonaniu wymienionego zabiegu doprowadziła do tego, że w miesiąc niemalże po operacji czuję się jak nowo narodzony. Powróciła radość i chęć do życia. Pragnę zwrócić uwagę również na to, że oprócz bólu o symptomach mocnej rwy kulszowej prawej nogi ustąpiły mi wieloletnie bóle w kręgosłupie lędźwiowym.Chciałbym wyrazić za to głęboką wdzięczność doktorowi Wacławowi Pokrywce, za jego zaangażowanie, serdeczny stosunek do pacjenta, zrozumienie i ulgę w cierpieniu. Niech Pan Bóg błogosławi Pana i Pana "ZŁOTE RĘCE" .
  Pragnę również wyrazić podziw dla wzorowej organizacji Oddziału Neurochirurgii prowadzonego przez Pana Ordynatora Pokrywkę. Cały Personel, zarówno doskonali Lekarze, jak też serdeczne, opiekuńcze i zawsze uśmiechnięte Panie Pielęgniarki, to wzór dla wszystkich oddziałów w innych szpitalach. Proszę mi wierzyć w to, że serialowy Szpital Kliniczny w Leśnej Górze pewnie wzorował się na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Powiatowego w Mielcu. Wdzięczny pacjent Stanisłąw Grzegorczyk ze Stalowej Woli

 • Miałem rwę kulszową lewostronnną z przepukliną L5-S1 i od 3 miesięcy niesamowity ból, dochodziło już do tego że nie mogłem chodzić, prowadzić samochodu i normalnie żyć bez tabletek przeciwbólowych, które pomagały, ale na krótko.15 stycznia br trafiłem do Szpitala w Mielcu, a gdy dr Pokrywka mnie zobaczył to od razu powiedział, że jutro zabieg. Po zabiegu który przeprowadził dr Pokrywka wraz z dr Bargieł na drugi dzień stanąłem na nogi nie odczuwając już tak nasilonego bólu. Opieka profesjonalna, sympatyczna, pomocna, a lekarze niczym cudotwórcy naprawdę stawiają na nogi, pomagają wrócić do pełnej kondycji. Podziękowania dla całego odziału neurochirurgii a w szczególności dla lekarzy operujących. Polecam Jacek

 • ostatnio byłam na wizycie u dr Pokrywki w Tarnowie doznałam szoku gdy zamiast udzielić mi konkretnej pomocy dr otworzył google i zaczal pokazywać mi jak mam szukac swojego schorzenia i co na ten temat pisza w internecie , bylam tym wprost zbulwersowana gdyż jechałam 250 km nie po to by poczytać sobie internet potrzebowałam konkretnej pomocy a nie nauki obsługi przeglądarki google . owszem był mily zwłaszcza jak zainkasował 150 zł za tą pozałowania godna konsultację

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • WITAM CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI W.POKRYWCE ZA SZACUNEK I BEZINTERESOWNOŚĆ!!!!!!!!!!! CO DO MOJEJ OSOBY 30.09.2013r.PAN DOKTOR PRZEPROWADZIŁ U MNIE OPERACJE PRZEPUKLINY L5 S1 NA ODCINKU LĘDŻWIOWYM JESTEM ZADOWOLONA I ZARAZEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC OKAZAŁĄ PRZEZ PANA DOKTORA WCZEŚNIEJ MOJE ŻYCIE POLEGAŁO NA CIĄGŁYM BÓLU KTÓRY TRWAŁ AŻ 3 LATA A 3 MIESIĄCE PRZED OPERACJĄ NIE PRZESPAŁAM ANI JEDNEJ NOCY MASAKRA PAN DOKTOR SPRAWIŁ ŻE ZAPOMNIAŁAM O CIĄGŁYM BÓLU KRĘGOSŁUPA I OBDARZYŁ MNIE SWOJĄ OPIEKĄ JUŻ PO OPERACJI ZAWSZE MOGE NA NIEGO LICZYĆ CO DZISIAJ STRASZNIE TRUDNO O TAKIEGO LEKARZA Z TAK DOBRYM SERCEM DLATEGO BARDZO POLECAM PANA DOKTORA I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE PANU DOKTOROWI ZA OPIEKĘ I POMOC NIECH BÓG MA PANA DOKTORA W SWOJEJ OPIECE WIĘCEJ TAKICH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!