• Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Jednorazowa koagulacja nic nie da. Należy wykonać nieraz kilka,kilkanaście zabiegów w odstępie kilku dni.

Koagulacja jedna nie pomoże. Należy zabiegi takie powtarzać 2 - 3 razy w tygodniu / 6-8 zabiegów / aby zlikwidować krwawiące naczynia krwinośne.

Po koagulacji naczyń krwionośnych nosa lekarz mógł założyć opatrunek celem zabezpieczenia przed wczesnym krwawieniem po zabiegu. W związku z tym istnieje szansa krwawienia po samodzielnym usunięciu…

Jeśli chodzi o sam zabieg, to można go powtarzać. Przydałaby się jednak diagnostyka przyczyny, zarówno pod względem ogólnym (morfologia, parametry krzepnięcia, zażywane leki) jak i ocena w badaniu…

Jeśli był to jedynie zabieg koagulacji powierzchownych naczyń błony śluzowej nosa - to nie ma przeciwwskazań. Najlepiej jednak zawsze omówić to z operatorem, który wykonywał zabieg.

Elektrokoagulacja to doprecyzowanie metody koagulowania, czyli zamykania i niszczenia naczyń. Koagulować możemy na różne sposoby: chemicznie, prądem elektrycznym (elektrokoagualcja) lub falami…

Nie wiem; działam w Ząbkach pod Warszawą

Witam. Proszę Panią o kontakt telefoniczny, celem umówienia się na wizytę. Czasu jest faktycznie mało, ale najpierw muszę dokładnie ocenić pani problem zdrowotny oraz stan błony śluzowej nosa.…