Urszula Ostrowska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

11 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Po ukończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1983 roku podjęła pracę w Gorzowie Wlkp., a po ukończeniu stażu podyplomowego, od 1984 pracowała w Oddziale Neurologii Specjalistycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  lekarz. którego wiedzy i doświadczeniu można zaufać.Bardzo skrupulatna i skuteczna w leczeniu trudnych przypadków. Obecnie też jestem jej pacjentem i uważam, że należy do czołowych neurologów naszego regionu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurologiczna

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Dokładne badanie i szczegółowe
  wyjaśnienie problemów i udzielenie wskazówek do dalszego leczenia.
  Przystępny lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta
  Serdecznie polecam!
  Jadwiga S.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała zgodnie z ustalonym terminem i miejscem punktualnie,badanie przebiegało merytorycznie ,fachowo,bardzo szczegółowo. Pani neurolog właściwie określiła diagnozę kierując mnie na badanie rezonansem magnetycznym.Jestem bardzo zadowolony z wizyty dziękuję bardzo i polecam wizyty w poradni neurologicznej u Pani neurolog Urszuli Ostrowskiej.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz idealny spedzil zemna duzo czasu odpowiedzial na wszystkie nurtujące pytania podpowiedzial wytlumczyl dziekuje

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Zleciła diagnostykę uzupełniającą i poinformowała o leczeniu i pomocy, by ulżyć w bólu. Lekarz zaangażowany w problem pacjenta, bardzo pomocny. Pani doktor poświęciła bardzo dużo czasu, by zgłębić problem i ulżyć dolegliwościom. Fachowość lekarza i serce terapeuty :)

 • przesympatyczny fachowiec !Bardzo przystępny lekarz.Służy radą i pomocą !Jest niezastąpionym lekarzem!To wzór dla innych :-)

 • Z

  Jeszcze nie widziałam lekarza w tej naszej chorej służbie zdrowia, który jak Pani doktor przyjmuje swoich pacjentów. Nie słyszałam ( a znam trochę ludzi leczących się u Pani Doktor), aby odmówiła komukolwiek przyjęcia pacjenta który nie był zarejestrowany a jest cierpiący w dniu w którym przyjmuje. Przyjmuje do ostatniego pacjenta, często po godzinach pracy. Jest nie miła, ale przemiła, kompetentna i nikomu nie odmawia dodatkowych badań, co często zdarza się u innych lekarzy. To jest lekarz z POWOŁANIA!!!!

 • K

  pani doktor uratowala mi zycie namowila mnie ,choc niechcialem na operacje glowy-usuniecie krwiaka .jest bardzo sympatyczna i kompetentna ,dba o pacjenta zycze jej wszystkiego dobrego

 • J

  lekarz bardzo slaby, niekomunikatywny
  nie liczacy sie z potrzebami pacjenta( prawo do wyboru opcji leczenia paliatywnego umierajacego, nieuleczalnie chorego czlowieka a tym samym skazujacy pacjenta na niepotrzebne ogromne cierpienie))
  trudny w komunikacji, nie sluchajacy, jedynie narzucajacy swoj punkt widzenia,
  nie wspolpracujacy z rodzina pacjenta opiekujaca sie chorym w szpitalu 24 godziny na dobe,

  niechetny do wspolpracy z konsultantami z innych dziedzin medycyny posiadajacymi aktualna, nowoczesna wiedze i majacymi na uwadze prawo pacjenta terminalnego do ograniczenia bolu i do zaniechania uporczywego leczenia
  nie potrafil rozpoznac stadium umierania
  nie godzacy sie na zabranie umierajacego pacjenta do domu pod opieke hospicjum domowego(na dzien przed smiercia), mimo prosby samego pacjenta i zgody ordynatora oddzialu, uparcie twierdzacy ,ze pacjent nie umiera, sprawiajac wielki bol rodzinie, ktora chciala pomoc ukochanemu ojcu i dziadkowi zgodnie z nowoczesnymi standardami medycyny paliatywnej, zapewnic mu cieplo, milosc i spokoj i cisze i poprawic jakos ostatnich kilkunastu godzin zycia ( tyle zycia pozostalo pacjentowi po zabraniu go ze szpitala- ktorego celem bylo umozliwienia godnego, ludzkiego umierania- ) przez zapewnienie srodkow przeciwbolowych przepisanych przez lekarza z innego oddzialu specjalizujacego sie w medycynie paliatywnejw ramach konsultacji i przedyskutowanych i zaakceptowanych przez personel lekarski neurologii

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

 • B

  Ta pani uważa się co najmniej za jedną z najmądrzejszych osób na tym świecie... Nie informuje rodziny o stanie pacjenta, chyba sprawia jej ból samo mówienie. Niesympatyczna, niekontaktowa, minęła się z powołaniem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Po ukończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1983 roku podjęła pracę w Gorzowie Wlkp., a po ukończeniu stażu podyplomowego, od 1984 pracowała w Oddziale Neurologii Specjalistycznego i Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gorzowie Wlkp. W 1988 roku uzyskała pierwszy stopień specjalizacji, a w 1991 r. drugi stopień specjalizacji w zakresie neurologii. Obecnie pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Neurologii dla Dorosłych z Pododdziałem Leczenia Udarów Mózgu w Gorzowie Wielkopolskim. Lekarz Urszula Ostrowska systematycznie poszerza wiedzę medyczną, aby kompetentnie pomagać pacjentom.

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie