Adres

Ul. Przyjazni 66/6, Krzyki , Wrocław
Gabinet aromaterapiii i logoedii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem andragogiem i aromatoterapeutą, logopedą. Zajmuje się leczeniem zaburzeń węchu, schorzenia czasami pomijanego istniejącego jako choroba współis...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja terapeutyczna


Ul. Przyjazni 66/6, Wrocław

Brak informacji o cenie

Gabinet aromaterapiii i logoedii

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Synek ma 20 miesięcy i wydaje mi się że mało mówi. Słowa jakie używa to mama, tata, dada, baba, papa, da(daj) pa(patrz) koko, nie, ja, jak coś pokazuje lub chce mówi ky lub pu. Jak straszy robi uuuuu lub buu i chyba tyle. Nawet nie chce powiedzieć jak robi piesek lub kotek, tylko autko naśladuje. Poza tym rozumie absolutnie wszystko co się do niego mówi. Czy powinnam udać się do logopedy?

  Dzień dobry, na podstawie opisu , nie widząc pacjenta trudno jest stwierdzić, czy występują jakieś nieprawidłowości. Najlepiej będzie udać się do specjalisty, który na podstawie badania odpowie na nurtujące Panią pytania.

  mgr Unia Ewa Racławska

 • W poniedziałek gadałem bardzo dużo niż zazwyczaj, przez około 3h, po 2h gadania zacząłem mówić niewyraźnie, zacząłem jeździć językiem po zębach i całkowicie inaczej czułem język, podczas dalszego mówienia czułem tak jakbym nie mógł całkowicie ruszać językiem tak jak to było np. w niedziele no i w ogóle miałem duże problemy z wymówieniem jakichkolwiek wyrazów, literę R kompletnie nie było słychać. Tak pozostało mi do dziś, lekko się poprawiło i mówie bardziej zrozumialej, lecz wciąż czuję inaczej ten język, jakby był jakiś cięższy (nie wiem jak to wytłumaczyć). Co się stało, jakaś wada wymowy po dłuższym gadaniu czy jak?

  Po opisanych objawach trudno określić co się stało. Potrzebna byłaby konsultacja laryngologiczna,neurologiczna i neurologopedyczna,wtedy można określić przyczynę.

  mgr Unia Ewa Racławska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem andragogiem i aromatoterapeutą, logopedą. Zajmuje się leczeniem zaburzeń węchu, schorzenia czasami pomijanego istniejącego jako choroba współis...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne