Lek.

Tomasz Witkowski verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Byłam leczona przez lekarza pierwszego kontaktu antybiotykami....coraz droższymi. Doktora Witkowskiego polecila mi znajoma. Ten doktor "postawił' mnie na nogi, przepisał inhalacje i lekarstwa - niedrogie. Leczenie było skuteczne a doktor bardzo miły. Polecam każdemu.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Dorota Szyszko-Maziuk
  Dorota Szyszko-Maziuk
  Laryngolog
  Armii Krajowej 74, Tczew
  Pani Dr wszystko tłumaczy. Słucha I odpowiada na wszelkie wątpliwości. Właściwa diagnoza i leczenie. więcej

  Mirosław Skibicki
  Mirosław Skibicki
  Laryngolog
  K.I Gałczyńskiego 6, Gdańsk
  Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Lekarz bardzo sympatyczny, konkretny, gdy nie dowierzalam, ze krtan i tchawica… więcej

  Dominika Jesikiewicz
  Dominika Jesikiewicz
  Laryngolog
  Kolbudy, Przedszkolna 46, Gdańsk
  Polecam Panią Doktor, jestem po wizycie z miesięcznym niemowlaczkiem. Pani Doktor bardzo miła, spokojna, przyjazna,… więcej

  Małgorzata Slusarska
  Małgorzata Slusarska
  Laryngolog
  ul. Wita Stwosza 1, Pruszcz Gdański

  Anna Turowska
  Anna Turowska
  Laryngolog
  Rogozińskiego 5 (róg budynku), Pruszcz Gdański
  Ogromna wiedza. Super podejście do małego pacjenta. Antybiotyki to ostateczność. Uszy, gardło i nos bardzo dokładnie… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Byłam leczona przez lekarza pierwszego kontaktu antybiotykami....coraz droższymi. Doktora Witkowskiego polecila mi znajoma. Ten doktor "postawił' mnie na nogi, przepisał inhalacje i lekarstwa - niedrogie. Leczenie było skuteczne a doktor bardzo miły. Polecam każdemu.

  • Z

   Lekarz godny polecenia, szybka i rzeczowa diagnoza, skuteczne leczenie. Pan doktor z miłym podejściem do pacjenta, starający się jak najlepiej wytłumaczyć na czym polega dana przypadłość. POLECAM!

  • G

   moja mama byla u tego lekarza z bolem ucha pan doktor przeczyscil ucho po czym moja mame bardzo zaczelo bolec poszla wiec do niego jeszcze raz stwierdzil ze wszystko jest wporzadku i przepisal drogie leki ktore nie pomogly mama zrezygnowala z uslog tego specjalisty nie tanich zreszta nie polecam tego lekarza

  • G

   Lecze dzieci od paru lat ,i zawsze mogę liczyć na pomoc tego lekarza.Jest otwarty do pacjęta ,można o wszystko się zapytać jak i swobodnie porozmawiać o chorobie.Przedewszystkim sporo czasu poświęca pacjętowi.Bardzo go polecam .

  • L

   bardzo dobry lekarz leczy moją córkę.zawsze mogę sie o wszystko spytać i zawsze jej pomoże.bardzo go polecam

  • P

   Ja to co prawda dawno temu leczyłam sie u tego lekarza, ale niedawno byłam u niego z moim synkiem, oboje mieliśmy problemy z migdałami, a mój syn dodatkowo z uchem i musze powiedzieć, że lekarz ten wylazał się pełnym profeskonalizmem i trafnością decyzji, jestem z niego bardzo zadowolona. Każdemu go polecam i znajomi są tego samego zdania co ja.

  • A

   Jednym słowem?
   Hmmm...
   -Proffesjonalista!!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • A

   całkowity brak profesjonalizmu, trafiłam do doktora z nagłą głuchotą na jedno ucho, szumem w głowie i zawrotami, pan doktor przedmuchał ucho przepisał leki i stwierdził,że jeżeli po dwóch tygodniach nie odzyskam słuchu to mam się do niego jeszcze zgłosić, oczywiście leki nie pomagały,w między czasie przeczytałam w poradniku medycznym i w internecie żę nagła głuchota jest stanem wymagającym natychmiastowej pomocy szpitalnej,bo wtedy tylko jest szansa na odzyskanie słuchu.Po tygodniu trafiłm do innego laryngologa,który mnie natychmist skierował do szpitala,niestey odzyskałam tylko niewielką część słuchu ,szumy mam do dzisiaj a mineły już trzy lata. Cały czas się zastanawiam jak tak można lekceważyć pacjenta,który płaci za wizytę dla mnie jest to lekarz który nie powinien leczyć.

  • Ja lecze syna pare lat i jestem zadowolona.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Bardzo go polecam.

  • I

   leczył mi ucho niestety bez skutku.wypisał masę drogich leków.kiedy po trzeciej wizycie z ciągle bolącym uchem prosiłam o cokolwiek co mogłoby zlikwidować ból .pan doktor stwierdził że nie ma mnie co boleć bo ucho mam zdrowe.tak samo było z migdałkami po ROKU bezskutecznego leczenia ,wypisywania coraz droższych leków.pan doktor wypisał mi skierowanie do szpitala na wycięcie migdałów.W szpitalu lekarz przyjmujący mnie na odział, stwierdził że dałoby się uniknąć wycinania, gdybym pojawiła się u nich wcześniej. ucho wyleczył mi inny lekarz przepisując maść za 2.80 zdecydowanie odradzam.dzięki panu doktorowi mam uczulenie na wile antybiotyków a na inne jestem odporna.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG