Lek.

Tomasz Tykwiński verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Citomed w ToruniuUsługa: podejrzenie wodogłowia

  Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, spokojny, konkretny, poświęca czas dla pacjenta, można o wszystko zapytać. Byłam zrozpaczona po diagnozie neurologa i skierowaniu mnie do neurochirurga, jednak Pan doktor mnie uspokoił, okazało się, że wg nowszych i lepszych wskaźników wszystko jest w normie, nie ma konieczności zabiegu i nie jest to wodogłowie. Polecam i dziękuję.

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Maciej Osmański
  Maciej Osmański
  Neurochirurg
  Batorego 17-19, Toruń
  Wspaniały lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko jasno wytłumaczył. Polecam każdemu! więcej

  Marcin Tafelski
  Marcin Tafelski
  Neurochirurg
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  Bardzo dobry lekarz, który trafnie zdiagnozowal moja chorobę. W ciągu 3 miesięcy zostałam zoperowana przez Pana… więcej

  Radosław Zaborowski
  Radosław Zaborowski
  Neurochirurg
  Tadeusza Kościuszki 71, Toruń
  Fachowa konsultacja. Lekarz z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam. Łukasz więcej

  Mateusz Szylberg
  Mateusz Szylberg
  Lekarz w trakcie specjalizacji, Neurochirurg
  Fordońska 144, Bydgoszcz
  Pana Doktora poznaliśmy w maju tego roku podczas operacji guza mózgu męża. Zawsze życzliwy, z prawdziwą pasją i… więcej

  Tadeusz Kowalski
  Tadeusz Kowalski
  Neurochirurg
  ul. Jagiellońska 111 lok. 2, Bydgoszcz
  Pan doktor bardzo miły i kompetentny. Widać, że zna się na problemach. Potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista neurochirurg.

   Profil zawodowy - leczenie operacyjne kręgosłupa w pełnym zakresie oraz neuronkologia.

  Specjalizacje

  • Neurochirurgia

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Citomed w ToruniuUsługa: podejrzenie wodogłowia

   Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, spokojny, konkretny, poświęca czas dla pacjenta, można o wszystko zapytać. Byłam zrozpaczona po diagnozie neurologa i skierowaniu mnie do neurochirurga, jednak Pan doktor mnie uspokoił, okazało się, że wg nowszych i lepszych wskaźników wszystko jest w normie, nie ma konieczności zabiegu i nie jest to wodogłowie. Polecam i dziękuję.

  • J
   Lokalizacja: Citomed w Toruniu

   Doktor uratował mi życie. Nie miałam nadziei ból niszczył mnie, rodzinę, pracę, wszystko nie miałam już sił. Dr Tykwiński zoperował skoliozę 65 stopniową. W tej chwili bóle minęły, boli tylko rana, ale jest to zupełnie nieporównywane z poprzednim cierpieniem. Dostałam Nowe Życie. Dziękuje nie wiem jak podziękować za życie, nowe lepsze, szczęśliwsze.

  • Discektomia C4-C5 z odbarczeniem struktur kanału kręgosłupa. Spondylodeza szyjna klatką międzytrzonową TurMed PEEK (operacja- 30.08.2016)
   Lekarz T. Tykwński to lekarz, który nie tylko leczy, ale daje człowiekowi wiarę w to, że istnieją jeszcze ludzie, którzy potrafią bezinteresownie pomagać, nie oczekując nic w zamian. Ten człowiek dał mi szanse życia bez bólu, który towarzyszył mi niemal bez przerwy przez pół roku. Najgorsze były noce, każdy nawet najmniejszy ruch sprawiał mi ból i wyrywał ze snu. Dzięki doktorowi zapomniałam, że jeszcze nie tak dawno bardzo cierpiałam. Traciłam już wiarę, że kiedykolwiek będzie lepiej, a o prawie całkowitym powrocie do sprawności nawet nie marzyłam.
   Trafiłam na wspaniałego człowieka, spacjalistę w swojej dziedzinie, oddanego swej pracy, a także co ważne pacjentom.
   Polecam w 100%.

   Dziękuje panie doktorze i życzę dużo sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!
   Elżbieta B.

  • W dniu Świętego Walentego 2012 roku (wtorek) byłem operowany w szpitalu w Toruniu. "Wymiana" trzech przestrzeni międzykręgowych C4-C7. Podjął się tego dr Tomasz Tykwiński. Operacja trwała 4 godziny, w pełni udana. Dzisiaj nie odczuwam żadnego bólu podczas długotrwałego siedzenia, co do czasu operacji było nierealne. Lekarz fachowiec. Polecam.

  • Lekarz, który starannie wykonuje swoją pracę, jest kompetentny, spokojny, rzetelny, a przy tym - co wyjątkowo rzadkie i równie cenne - rozmawia z pacjentem/pacjentką, wyjaśnia swoje decyzje, tłumaczy, co robi.Pan doktor Tykwiński jest wart polecenia ze względu na swoją wiedzę,doświadczenie i empatię.Dziękuję i pozdrawiam.Justyna K.

  • E

   Super czlowiek,bardzo dobry fachowiec...mily i bardzo sympatyczny.Czekam na operacje.Dziekuje,ze jasno i wyraznie zdignozowal Pan moj problem i doradzil.Edyta z Torunia.

  • M

   Doktor Tykwiński to świetny neurochirurg. Z niemiecką precyzją diagnozuje problem. Korzysta z nowoczesnej wiedzy, jest bardzo dociekliwy. Zdecydowanie odróżnia go to od wielu chirurgów. Do tego niezwykle empatyczny, co w sytuacji stresowej jaką jest operacja pomaga pozbyć się lęku. Polecam! Na 6+.

  • K

   Dr Tomasz Tykwiński to bardzo dobry lekarz. Byłam przez niego operowana w sierpniu bieżącego roku. Posiada dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta. To fachowiec w każdym calu. Gdyby wszyscy lekarze tak rozumieli i wykonywaliby swój zawód, to służba zdrowia w naszym kraju byłaby cudowna. :)

   Dziękuję, Panie doktorze!

   Ewa

  • B

   Od prawie 3 lat leczę się na raka piersi jestem po całkowitej masektomii i wycięciu więzów chłonnych pachowych przeszłam 8 chemioterapii i 25 naświetleń.Tego roku 2013 na początku września okazało się ze mam przeżuty do ódla mnie tragedia!!!.Jednak okazało się że guz jest operacyjny.operacja odbyła się w Toruniu, której to przeprowadził doktor Tomasz Tykwiński . Jestem wdzięczna doktorowi za to, że trafnie podjął decyzje odnośnie operacji,był bardzo miły,wspaniały i tłumaczył wszystko cierpliwie. Po operacji zjawił się przy łóżku , a potem przez cały czas oglądał mnie i troszczył się o zdrowie. Polecam innym doktora.Beata Gulik Romanowo Dolne Wielkopolska

  • K

   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! wykonał mikrodisektomię kręgosłupa, przed którą nie mogłam wogóle chodzić z powodu ucisku przepukliny na nerw w nodze. Dzięki Panu doktorowi mogę znów normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem i wychowywaniem córeczki. Dziękuję. Bardzo polecam

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG