Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Tykwiński stabilizacja kręgosłupa

  Przez rok szukałam diagnozy, po nieudanej microdisectomii. Dopiero Dr Tykwiński zdecydował się mi pomóc i udało mu się. Wykonał świetną robotę przy szczegołowej diagnostyce. Operacja przebiegla pomyslnie. Dzis jezdze na rowerze, na rolkach i czuje sie fantastycznie. Dziekuje Panie Doktorze. Dzieki Panu moje zycie uleglo stanowczej, znacznej poprawie. Nie boli.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Antoniewicz Inny

  Wyjątkowo dobry specjalista. Konkretny i zasadniczy....bez wodolejstwa i dawania falszywej nadziei. USG i inne pomocne badania wykonuje w gabinecie podczas każdej wizyty. Wszelkimi sposobami ratuje moje kolana za co jestem i będę Mu dozgonnie wdzięczna. Świetny szef oddziału ortopedii i traumatologi w Pile. Dr. Mariusz Antoniewicz to fachowiec godny polecenia osobom borykającym się z problemami ortopedycznymi.

  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Tykwiński zespół bólowy L-S

  Od chwili wypadku z powodu towarzyszącego bólu byłem zmuszony przyjmować co dziennie NLPZ od 6 lat, nie mogłem pracować. W tym czasie przeszedłem kilka operacji, które nie dały mi oczekiwanego efektu, dopiero Dr Tomasz Tykwiński zaproponował radykalne rozwiązanie operacyjne, które wreszcie przyniosło mi znaczną poprawę. Uwolniłem się od NLPZ, odzyskałem lepszą sprawność. Polecam osobą wahającym się na wizytę u Pana DR. Profesjonalne podejście w oparciu o poszerzoną diagnostykę. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wojska Polskiego 49B, 64-920 Piła Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania