Umów wizytę 147 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana, metodę Mckenziego, PNF , terapie wg Lewita, Kinetic Control a także FMD , jestem certyfikowanym terapeuta tych metod co daje mi możliwość dokładnej analizy układu ruchu, jej dysfunkcji, oraz precyzyjne dobranie terapii do poszczególnych pacjentów. Jestem również certyfikowanym terapeutą metody "Bobath", oraz "Ogniskowych uszkodzeniach mózgu" dzięki czemu praca z pacjentami neurologicznymi (min. Udary, stwardnienie rozsiane, urazy czaszkowo mózgowe)jest bardzo efektywna i daje szybkie rezultaty.
  Ponadto w swoim gabinecie wykonuję zabiegi fizykalne takie jak laser, elektroterapie i ultradźwięki, oraz pole magnetyczne.

  Pracuję z pacjentem indywidualne, co umożliwia wybór metody rehabilitacji i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Chory badany jest na początku i po zakończeniu terapii, dzięki czemu można wymiernie ocenić skuteczność leczenia. Pacjent zostaje również poinstruowany o profilaktyce i ćwiczeniach jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizyczego w Krakowie (magister)
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu (licencjat)

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Co tu dużo pisać Bardzo dobry specjalista, polecam każdemu, do każdej osoby podchodzi indywidualnie a w krytycznych przypadkach potrafi znaleźć czas mimo nie umówionej wizyty :)

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Bardzo dobry specjalista. Starannie przeprowadza wywiad przed terapią. Rzeczowo i jasno wytłumaczył jakie rozwiązanie proponuje. Najważniejsze, że już po pierwszym zabiegu odczułam ogromną ulgę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: ból kręgosłupa lędźwiowego

  Bardzo grzeczny lekarz. Fachowiec bardzo dobry. Po godzinnym masażu poczułam się "odnowiona". Bardzo polecam :))))

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Z czystym sumieniem polecam Pana Tomka, absolutny profesjonalizm. A ze swojej strony, dziękuję Panie Tomku za "uruchomienie" barku. Życie bez bólu jest piękne :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: masaż leczniczy

  Pan Tomasz zna się na swoim fachu jak mało kto. Po masażu i kilku precyzyjnych uciśnięciach mam wrażenie jak bym dostał nowy kręgosłup :)

 • W

  Pełen profesjonalizm Pana Tomka , podczas pierwszej wizyty wywiad i odpowiednie leczenie które sprawiło, że ból nogi szybko ustąpił a jak mogłem wrócić do uprawiania sportu. Od samego początku czuć profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza !!!

  Tomasz Respondek2017-01-31

  Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam:)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pan Tomasz to dokładny, profesjonalny, należycie wykonujący swoją pracę fizjoterapeuta i naprawdę godny polecenia.

  Tomasz Respondek2017-01-29

  Bardzo dziękuje za opinie i serdecznie pozdrawiam????

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Panu Tomkowi wystawiam bardzo dobrą opinię. Miesięczny ból kręgosłupa został szybko zdiagnozowany i po pewnym czasie od wizyty w końcu zupełnie minął. Pan Tomek jest osobą sympatyczną, otwartą, z pasją, tak, że wizyta w jego gabinecie przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, za co wielki plus. Serdecznie polecam tego lekarza.

  Tomasz Respondek2016-05-01

  Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie pozdrawiam

 • K

  Witam, jako że u Pana Tomka byłem już dawno, to właśnie dlatego ta opinia powinna być dobra :) Dlaczego? Miałem problemy z kręgosłupem, po spotkaniach z Panem Tomkiem, bóle ustały, wada dalej jest bo wyleczyć jej się nie da, ale nie boli ! :)

  Tomasz Respondek2015-10-26

  Dziękuję za opinię pozdrawiam :)

 • D

  Mój ojciec ćwiczy z Tomkiem od niespełna roku. Rok temu lekarze nie dawali mojemu ojcu szans na to że zacznie znów chodzić o własnych siłach a dziś niemożliwe staje się możliwe a postępy widać z każdym dniem. Definitywnie polecam, pełen profesjonalizm i miła atmosfera

  Tomasz Respondek2015-04-24

  Dziękuje za opinie i pozdrawiam