Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana, metodę Mckenziego, PNF , terapie wg Lewita, Kinetic Control a także FMD , jestem certyfikowanym terapeuta tych metod co daje mi możliwość dokładnej analizy układu ruchu, jej dysfunkcji, oraz precyzyjne dobranie terapii do poszczególnych pacjentów. Jestem również certyfikowanym terapeutą metody "Bobath", oraz "Ogniskowych uszkodzeniach mózgu" dzięki czemu praca z pacjentami neurologicznymi (min. Udary, stwardnienie rozsiane, urazy czaszkowo mózgowe)jest bardzo efektywna i daje szybkie rezultaty.
  Ponadto w swoim gabinecie wykonuję zabiegi fizykalne takie jak laser, elektroterapie i ultradźwięki, oraz pole magnetyczne.

  Pracuję z pacjentem indywidualne, co umożliwia wybór metody rehabilitacji i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Chory badany jest na początku i po zakończeniu terapii, dzięki czemu można wymiernie ocenić skuteczność leczenia. Pacjent zostaje również poinstruowany o profilaktyce i ćwiczeniach jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizyczego w Krakowie (magister)
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu (licencjat)

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Bardzo dobry specjalista. Starannie przeprowadza wywiad przed terapią. Rzeczowo i jasno wytłumaczył jakie rozwiązanie proponuje. Najważniejsze, że już po pierwszym zabiegu odczułam ogromną ulgę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: ból kręgosłupa lędźwiowego

  Bardzo grzeczny lekarz. Fachowiec bardzo dobry. Po godzinnym masażu poczułam się "odnowiona". Bardzo polecam :))))

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Z czystym sumieniem polecam Pana Tomka, absolutny profesjonalizm. A ze swojej strony, dziękuję Panie Tomku za "uruchomienie" barku. Życie bez bólu jest piękne :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: masaż leczniczy

  Pan Tomasz zna się na swoim fachu jak mało kto. Po masażu i kilku precyzyjnych uciśnięciach mam wrażenie jak bym dostał nowy kręgosłup :)

 • W

  Pełen profesjonalizm Pana Tomka , podczas pierwszej wizyty wywiad i odpowiednie leczenie które sprawiło, że ból nogi szybko ustąpił a jak mogłem wrócić do uprawiania sportu. Od samego początku czuć profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza !!!

  Tomasz Respondek2017-01-31

  Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pan Tomasz to dokładny, profesjonalny, należycie wykonujący swoją pracę fizjoterapeuta i naprawdę godny polecenia.

  Tomasz Respondek2017-01-29

  Bardzo dziękuje za opinie i serdecznie pozdrawiam????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Panu Tomkowi wystawiam bardzo dobrą opinię. Miesięczny ból kręgosłupa został szybko zdiagnozowany i po pewnym czasie od wizyty w końcu zupełnie minął. Pan Tomek jest osobą sympatyczną, otwartą, z pasją, tak, że wizyta w jego gabinecie przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, za co wielki plus. Serdecznie polecam tego lekarza.

  Tomasz Respondek2016-05-01

  Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie pozdrawiam

 • K

  Witam, jako że u Pana Tomka byłem już dawno, to właśnie dlatego ta opinia powinna być dobra :) Dlaczego? Miałem problemy z kręgosłupem, po spotkaniach z Panem Tomkiem, bóle ustały, wada dalej jest bo wyleczyć jej się nie da, ale nie boli ! :)

  Tomasz Respondek2015-10-26

  Dziękuję za opinię pozdrawiam :)

 • D

  Mój ojciec ćwiczy z Tomkiem od niespełna roku. Rok temu lekarze nie dawali mojemu ojcu szans na to że zacznie znów chodzić o własnych siłach a dziś niemożliwe staje się możliwe a postępy widać z każdym dniem. Definitywnie polecam, pełen profesjonalizm i miła atmosfera

  Tomasz Respondek2015-04-24

  Dziękuje za opinie i pozdrawiam

 • Witam.
  Od kilku lat ćwiczę na siłowni (m.in w siłowni Gladiator w Oświęcimiu) i kiedy tylko mam jakieś problemy ze zdrowiem z powodu kontuzji, nawet się nie zastanawiam i od razu dzwonię do Tomka. Zawsze chętnie mi pomaga i zawsze ma na to czas. Kiedy przygotowywałem się w tym roku do swoich pierwszych zawodów, niestety na 8 tygodni przed startem uszkodziłem kolano (chyba rozerwałem torebkę stawową-już nawet nie pamiętam). W pierwszej chwili udałem się kolegi ze studiów (który również jest fizjoterapeutą), ponieważ mieszkam na śląsku i miałem do niego bardzo blisko. Pomimo tego, że kolega ma dużą wiedzę nie zbyt dużo mi pomógł i wtedy uznałem, że nie ma na co czekać skoro zawody coraz bliżej i postanowiłem zgłosić się do Tomka. Jak zawsze znalazł dla mnie czas, postawił trafną diagnozę i zastosował odpowiednie ćwiczenia, które pomogły mi na tyle, że już po kilku dniach mogłem wrócić do normalnych treningów. Polecam wszystkim Tomka, którzy oczekują profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji.