mgr

Tomasz Respondek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
131 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: bóle kręgosłupa

  Pan Tomek to super spec od likwidacji bólu. Mojej mamie pomógł po pierwszej wizycie. Cechuje go cierpliwość, umiejętność słuchania i świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim potrzebującym złote ręce pana Tomka.

  Tomasz Respondek2018-06-25

  Bardzo dziekuje za opinie

 • T
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Niezwykle sympatyczny czlowiek ktory zna sie bardzo dobrze na tym co robi. Indywidualne podejscie, dokladny wywiad z pacjentem, omowienie terapii, ale tez to co widac na pierwszy rzut oka: radosc i entuzjazm z wykonywanej pracy oraz przebywanym pacjentem.

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekije za opinie

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Co tu dużo pisać Bardzo dobry specjalista, polecam każdemu, do każdej osoby podchodzi indywidualnie a w krytycznych przypadkach potrafi znaleźć czas mimo nie umówionej wizyty :)

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekuje za opinie

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Bardzo dobry specjalista. Starannie przeprowadza wywiad przed terapią. Rzeczowo i jasno wytłumaczył jakie rozwiązanie proponuje. Najważniejsze, że już po pierwszym zabiegu odczułam ogromną ulgę.

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekije za opinie

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: ból kręgosłupa lędźwiowego

  Bardzo grzeczny lekarz. Fachowiec bardzo dobry. Po godzinnym masażu poczułam się "odnowiona". Bardzo polecam :))))

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekije za opinie

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3

  Z czystym sumieniem polecam Pana Tomka, absolutny profesjonalizm. A ze swojej strony, dziękuję Panie Tomku za "uruchomienie" barku. Życie bez bólu jest piękne :)

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekuje za opinie

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa Nr 3Usługa: masaż leczniczy

  Pan Tomasz zna się na swoim fachu jak mało kto. Po masażu i kilku precyzyjnych uciśnięciach mam wrażenie jak bym dostał nowy kręgosłup :)

  Tomasz Respondek2018-06-23

  Bardzo dziekije za opinie

 • W

  Pełen profesjonalizm Pana Tomka , podczas pierwszej wizyty wywiad i odpowiednie leczenie które sprawiło, że ból nogi szybko ustąpił a jak mogłem wrócić do uprawiania sportu. Od samego początku czuć profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza !!!

  Tomasz Respondek2017-01-31

  Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam:)

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pan Tomasz to dokładny, profesjonalny, należycie wykonujący swoją pracę fizjoterapeuta i naprawdę godny polecenia.

  Tomasz Respondek2017-01-29

  Bardzo dziękuje za opinie i serdecznie pozdrawiam????

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Panu Tomkowi wystawiam bardzo dobrą opinię. Miesięczny ból kręgosłupa został szybko zdiagnozowany i po pewnym czasie od wizyty w końcu zupełnie minął. Pan Tomek jest osobą sympatyczną, otwartą, z pasją, tak, że wizyta w jego gabinecie przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, za co wielki plus. Serdecznie polecam tego lekarza.

  Tomasz Respondek2016-05-01

  Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana, metodę Mckenziego, PNF , terapie wg Lewita, Kinetic Control a także FMD , jestem certyfikowanym terapeuta tych metod co daje mi możliwość dokładnej analizy układu ruchu, jej dysfunkcji, oraz precyzyjne dobranie terapii do poszczególnych pacjentów. Jestem również certyfikowanym terapeutą metody "Bobath", oraz "Ogniskowych uszkodzeniach mózgu" dzięki czemu praca z pacjentami neurologicznymi (min. Udary, stwardnienie rozsiane, urazy czaszkowo mózgowe)jest bardzo efektywna i daje szybkie rezultaty.
  Ponadto w swoim gabinecie wykonuję zabiegi fizykalne takie jak laser, elektroterapie i ultradźwięki, oraz pole magnetyczne.

  Pracuję z pacjentem indywidualne, co umożliwia wybór metody rehabilitacji i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Chory badany jest na początku i po zakończeniu terapii, dzięki czemu można wymiernie ocenić skuteczność leczenia. Pacjent zostaje również poinstruowany o profilaktyce i ćwiczeniach jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Zdrowie Publiczne
 • Osteopatia
 • Zdrowie Publiczne
więcej

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizyczego w Krakowie (magister)
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu (licencjat)