dr hab. n. med.

Tomasz Milewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

175 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii; zastępca kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
175 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Po pierwszej wizycie u dr Milewicza bylam mile zaskoczona lekarze nie dawali mi szans na wyleczenie a Pan dr odrazu zlecil odpowiednie badania pytal co jest dla mnie bardzo wazne a przedewszystkim odpowiadal a nie olewal mnie dal mi nadzieje ze wszystko sie ulozy i w koncu moze bedzie dobrze oby tak dalej dziekuje.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Najlepszy lekarz pod słońcem! Diagnoza trafna. Zna się na rzeczy. Umie zapobiegać. nigdy nie bagatelizuje. ma ogromna wiedze, duzo bada i robi wszystko by pacjentka urodziła zdrowego maluszka.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry lekarz, skrupulatny widać ze wie co robi. Daje dużo badań ale dlatego żeby postawić dobrą diagnozę. Dostałam kontakt do pana profesora od koleżanki która poroniła 6 razy dzięki temu lekarzowi ma już 2 dzieci Polecam

 • M

  Bardzo kompetentny lekarz, zlecił różne badania także widzimy z mężem światełko w tunelu ... i upragnionego dzidziusia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet prywatny

  Świetny specjalista to zbyt mało na ocenę dr Tomasza Milewicza. Podczas jeden wizyty "wyprostował" mi tarczycę i prolaktynę (podając odpowiednie leki), kiedy zmagałam się z tymi problemami ponad rok czasu, chodząc do innych lekarzy. Krok po kroku odkrywał kolejne problemy, o których nie miałam pojęcia (ponieważ inni lekarze nie zlecali mi tak szczegółowych badań), a które utrudniają zajście w ciążę. Dzięki niemu nadzieja na upragnione dziecko jest większa niż kiedykolwiek. Mimo tak wielu pacjentek, potrafi przyjechać specjalnie nawet do jednej - jeśli jest ona tylko w potrzebie. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze jest na posterunku. I za to panu doktorowi dziękuję!

  Angelika N.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: leczenie niepłodności

  Najlepszy specjalista, jakiego znam. Trafiłam do niego po kilku latach starań, inseminacjach,procedurach in vitro i poronieniu.Doktor nie miał wątpliwości co do metody leczenia, dzięki jego wiedzy i ogromnej intuicji po 6 miesiącach zaszłam w ciążę naturalnie a dziś cieszę się upragnioną córeczką. Jeśli ktoś szuka marmurów, całowania w rączki i uprzejmych pogaduszek to jest wiele takich miejsc, jeśli ktoś szuka skutecznego lekarza,na którego czasem trzeba poczekać nawet kilka godzin,ale nie zawiedzie to polecam dr Milewicza.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: prowadzenie ciazy

  Dzięki Panu Doktorowi zaszlam w ciążę, utrzymalam ja, a teraz mogę się cieszyć wspólnym czasem z upragnionym synem. Dla mnie to najlepszy i najskuteczniejszy lekarz do którego trafiłam - mistrz diagnostyki, rzetelny i profesjonaly. Ma ogromna wiedze i doświadczenie. Dzieki jego zapobiegliwosci i intuicji udalo sie w pore zareagowac podczas ciazy, tak, aby moj maly mieszkaniec brzuszka byl zdrowy. Owszem trzeba swoje wyczekac w gabinecie, ale warto. Jeśli zdecyduje się kiedys na kolejną ciaze to prowadzil ja będzie tylko Pan Doktor. Nie wyobrażam sobie innego biegu wydarzeń. Osobicie jestem jego fanką :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: prowadzenie ciąży

  Fantastyczny lekarz. Trafiłam do niego z polecenia lekarza ginekologa na nfz. Po pierwszej wizycie gdy kazał mi zrobić badania genetyczne i dał zastrzyki w brzuch byłam sceptycznie nastawiona do wizyt u niego i miałam zrezygnować zwłaszcza że przysypiał na wizycie ale nie zrezygnowałam. Nie żałuję żadnej wizyty u niego. Jestem po dwóch poronieniach i dopiero wizyta u niego sprawiła że moja córka jest ze mną. To lekarz z powołania. Gorąco polecam.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Inny

  Dr T. Milewicz...Dużo by o nim mówić, ale jak do tej pory nie narzekam, może i zdarza mu się przysnąć, ma swoje gorsze i lepsze dni, ale gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży zająl się mną profesjonalnie. Robi się wszystkie mozliwe badania jakie są potrzebne, dodatkowe ktore daja obraz potrzebny dla dr zeby wiedział, czy dziecko rozwija się dobrze. Powiem tak, na pierwszej wizycie jak byłam, przysnął kilka razy ale jestem w stanie mu wybaczyc to, patrząc na jego podejście do prowadzenia ciąży. Jedyny minus, że nie informuje wcześniej czy też nie pyta o zdanie czy robimy dane płatne badanie na wizycie, tylko dowiaduję się w trakcie wizyty. Poprostu trzeba być przygotowany na większy wydatek czasem niż sama wizyta i usg, co jest minusem gdy przeważnie płaci się wszedzie kartką a u Pana doktora gotowką.

 • H

  Docent zajął się nami po trzech poronieniach, zlecił konkretne badania, na podstawie wyników dobral odpowiednie leczenie dzięki któremu nasz syn jest dzisiaj z nami. Ma specyficzne podejście do pacjentek to fakt, ale przed wejściem do gabinetu trzeba zadać sobie pytanie " Po co przychodzę?" jeśli po konkretną pomoc to na pewno dobrze wybrany lekarz. Miałam kilku lekarzy którzy byli mili, uprzejmi, wiele oboecywali, a efektem były 3 poronienia. W gabinecie docenta może nie znalazłam miłej atmosfery i uprzejmej rozmowy na każdej wizycie, ale za to mam kogos bezcennego - naszego syna. Polecam wszystkim kobietom którym nikt nie daje szans. Warto!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii; zastępca kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyrektor Medyczny Grupy Medycznej PARENS. Autor ponad 100 prac naukowych. Członek Europejskiego Towarzystwa Endokrynologii (ESE), Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ESHRE).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia
 • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski