mgr

Tomasz Madej

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej kręgosłupa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: terapia manualna 1 h

  Polecam. Trafiłam do Pana Tomka po urazie barku. Do mojego przypadku podszedł bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Szczegółowo zbadał i przeanalizował mój problem. Na bieżącą monitoruje moje postępy i wyjaśnia każde wątpliwości. Cechuje go bardzo wysoka wiedza, umiejętności i ogromne zaangażowanie w pracę z pacjentem. Pan Tomek jest bardzo sympatyczną osobą, każdą wizytę odbywam w bardzo miłej atmosferze. Mam całkowite zaufanie do Pana Tomka.
  Gorąco polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta u Pana Tomasza była w celach konsultacyjnych przed zabiegiem rekonstrukcji ACL, Pan Tomasz szczegółowo odpowiedzial na wszystkie moje pytania. Dzis jestem pierwszy dzien jak się okazało po reinsercji ACL i na pewno pojawię się u Pana Tomasza na rehabilitacji. Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: fizjoterapia

  Jestem po kilku wizytach u Pana Tomka.Świezo po operacji kolana(rekonstrukcja ACL, czesciowo usuniete 2 łąkotki, generalnie ciezki przypadek).Ze strachem w oczach trafilam na rehabilitacje,nasluchalam sie wczesniej ze bedzie bolało.Pan Tomek bardzo dokładnie wyjaśnij cały przebieg rehabilitacji.W sposob delikatny ale stanowczy obchodzil sie z moją obolałą noga stopniowo zwiekszajac zakres ruchow.Teraz moge powiedziec ze mam calkowite zaufanie do Pana Tomka i oddaje sie w jego ręce. Jest bardzo dobrym specjalistą z dużym doświadczeniem i wiedzą, ma świetne podejscie do swoich pacjentów i ogromne zaangażowanie dlatego polecam wszystkim.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: rehabilitacjia stopy

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rehabilitacji stopy po usunięciu haluksa. Dziękuję za fachową obsługę i miłą atmosferę. Z ogromną przyjemnością polecam Pana Tomasza Madej.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOP

  Od 3 tygodni jestem pacjentką Pana Tomasza. Z powodu znacznych zwyrodnień kręgosłupa i przebytego w lutym zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego mam duże problemy z chodzeniem. Pan Tomasz po wnikliwej analizie dostarczonej dokumentacji medycznej prowadzi zajęcia w sposób świadczący o dużym doświadczeniu i ogromnej wiedzy z zakresu fizjoterapii. Ćwiczenia nie są dla mnie łatwe , ale profesjonalizm prowadzącego zajęcia sprawia , że robię postępy. Serdecznie polecam Pana Tomasza wszystkim potrzebującym pomocy bardzo dobrego fizjoterapeuty.

  Tomasz Madej2018-05-18

  Dziękuję bardzo!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: terapia manualna 0,5h

  Świetny specjalista. Jestem w trakcie terapii, dyskopatia lędźwiowa.
  Pan Tomasz szczegółowo zbadał moj przypadek, zalecił odpowiednio dobrane ćwiczenia + ćwiczenia wykonywane w trakcie wizyty. Na dzien dzisiejszy po ok. miesiącu od pierwszej wizyty jest poprawa i duza szansa na uniknięcie operacji.

  Tomasz Madej2018-05-18

  Dziękuję!!!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

  Powodem wizyty w gabinecie Pana Tomasza były problemy z rozcięgnem podeszwowym oraz ścięgnem Achillesa, z którymi nie mogę się uporać od ponad dwóch lat. Po dokładnym wywiadzie oraz badaniu Pan Tomasz wyjaśnił mi w bardzo klarowny sposób przyczyny dolegliwości i zalecił odpowiednią terapie oraz ćwiczenia wzmacniające. Zalecenia wdrożone i już widać pierwsze efekty.
  Z czystym sumieniem polecam!!!

  Tomasz Madej2018-05-18

  Wielkie dzięki!!!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: terapia manualna

  Fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo szczegółowo analizuje problem. Podczas każdej wizyty dostosowuje zabiegi i ćwiczenia adekwatnie do aktualnej dyspozycji i możliwości pacjenta. Potrafi pomóc każdemu, kto boryka się ze skomplikowanymi urazami. Miałam kontakt z wieloma rehabilitantami ale Tomek jest najlepszy. Gorąco polecam każdemu kto szuka bardzo dobrego specjalisty!

  Tomasz Madej2018-04-12

  Bardzo dziękuję za miłe słowa!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: bóle biodra, niestabilność kolana

  Pan Tomasz to bardzo dobry fachowiec. W moim przypadku szczegółowo przeprowadził wywiad i zapoznał się z historią choroby, a także sprawdził wszystkie możliwe przyczyny występowania dolegliwości bólowych. Diagnoza i zaproponowane postępowanie rehabilitacyjne są w toku, niemniej jestem przekonany, że rezultaty będą pozytywne. Pan Tomasz ponadto, jest bardzo sympatyczną osobą, która z uwagą słucha pacjenta.

  Tomasz Madej2018-04-11

  Wielkie dzięki!!!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: stabilizacja kolana

  Kompetentne i rzeczowe podejście do pacjenta. Zestaw ćwiczeń dobrany indywidualnie, wystarczy stosować się do zaleceń i efekt naprawdę jest widoczny. Nie ma problemu z umówieniem wizyty, więc na bieżąco kontrolowana jest rehabilitacja. Szczególnie polecam.

  Tomasz Madej2018-03-19

  Bardzo dziękuję, owocnych ćwiczeń!!!

Pytania pacjentów (67)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu
  zespołów bólowych kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych. Wykonuję badanie USG narządu ruchu.
  Regularnie uczestniczę w podyplomowych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej Cyriax
  Certyfikowany Terapeuta metody McKenzie
  Dyplomowany Terapeuta PNF
  Ukończone szkolenia w zakresie Ortopedycznej Terapii Manualnej: Kaltenborn & Evjenth, Mulligan.

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital St James's, Oddział Neurologii (Dublin, 2005)
 • Szpital Peamount, Oddział Ortopedii (Newcastle co. Dublin 2009)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl