Umów wizytę Zapytaj lekarza 570 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej kręgosłupa… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: stabilizacja kolana

  Kompetentne i rzeczowe podejście do pacjenta. Zestaw ćwiczeń dobrany indywidualnie, wystarczy stosować się do zaleceń i efekt naprawdę jest widoczny. Nie ma problemu z umówieniem wizyty, więc na bieżąco kontrolowana jest rehabilitacja. Szczególnie polecam.

  mgr Tomasz Madej2018-03-15

  Bardzo dziękuję, owocnych ćwiczeń????!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt Kraków

  Udałam się na rehabilitację do Pana Tomasza w związku z bólem barku, mrowieniem, drętwieniem i utratą siły w lewej ręce które spowodowane były objawem zespołu górnego otworu klatki piersiowej. Już po pierwszych 3 wizytach mrowienia i drętwienia ustały i był to dla mnie jasny sygnał, że trafiłam do właściwej osoby na właściwym miejscu. Pan Tomasz jest świetnym specjalistą i posiada bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie. Dzięki jego pomocy podczas wizyt, dobrze dobranych ćwiczeniach z ręką i barkiem jest coraz lepiej. Dodam, że każda wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze więc gorąco polecam :)

  mgr Tomasz Madej2018-02-26

  Dziękuję bardzo!!!

 • Lokalizacja: FizjoPunkt Kraków

  Profesjonalne i troskliwe podejście do pacjenta i co, moim zdaniem, najważniejsze u p.Tomka to całościowe spojrzenie na dolegliwości, także w szukaniu ich powodu i doborze najlepszych ćwiczeń. Jeśli ktoś szuka kogoś kto potrafi pomóc w dolegliwościach kręgosłupa i jednocześnie innych ortopedyczno-neurologicznych - polecam p.Tomka. Jestem pacjentką od prawie roku i to działa.

  mgr Tomasz Madej2018-02-06

  Dziękuję bardzo!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoPunkt Kraków

  Świetny fachowiec w leczeniu bólu kręgosłupa. Wysoka kultura, poważne podejście do pacjenta, rozległa wiedza i umiejętności.
  Polecam wszystkim.

  mgr Tomasz Madej2018-01-18

  Bardzo dziękuję za opinię!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Tomasza,jako wyjątkowo cierpliwego i skutecznego rehabilitanta. Zgłosiłam się po kompresyjnym uszkodzeniu kręgów i z zaleceniem ćwiczeń. Pan Tomasz najpierw dokładnie obejrzał dokumentację a potem omówił w jaki sposób będziemy ćwiczyć. Byłam na 10 zajęciach, już po 3 spotkaniu ból ustąpił i wróciła sprawność. Ważne jest także to, że pan Tomasz daje "zadania domowe" i uczy prostych ćwiczeń siłowych. Trzy miesiące po upadku byłam w Tatrach.

  mgr Tomasz Madej2018-01-18

  Dziękuję, życzę zdrowia i wielu górskich wycieczek:)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: rehabilitacja

  Trafiłam do Tomasza z dwukostkowym złamaniem podudzia lewego i stawu skokowego. Chodzę na rehabilitację od lipca i do tej chwili i jestem bardzo zadowolona, bo widzę super wyniki po każdej wizycie!Mogę porównywać, bo na początku miałam bezskuteczne wizyty do innego terapeuty. Mój lekarz zauważył, że mam bardzo dobrego terapeuta, bo za taki krótki czas postawił mnie na nogi za 3 miesięcy (za co mu bardzo wdzięczna),co jest prawie nie możliwe, bo ludzie z takim złym złamaniem mogą stać na nogi dopiero za 6 miesięcy a nawet więcej.
  Oprócz tego, że Tomek jest wysoko kwalifikowany specjalista w swojej dziedzinie, ma osobiste podejście do pacjenta, dostosowuje ćwiczenie biorąc pod uwagę aktualne samopoczucie, zawsze interesuje się jak się czuła siebie po wizycie, czy coś bolało. Bardzo miło z nim współpracować, bo jest zawsze uśmiechnięty, życzliwy i uprzejmy, z poczuciem humoru (co jest ważne kiedy chorujesz), i czasami mogę nawet nie zauważyć jak szybko minęła wizyta. Gorąco polecam go, bo jest naprawdę świetnym fachowcem!

 • M
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: Dyskopatia

  Z usług Pana Tomasza korzystałem kilkukrotnie. Zgłaszałem się do niego z ostrym bólem związanym z dyskopatią.
  Podczas każdej wizyty wykazywał się wysokim profesjonalizmem. Każde ćwiczenia dostosowuje do aktualnego stanu zdrowia, sprawdza na bieżąco jaka jest reakcja na dane ćwiczenie i ewentualnie koryguje je lub wprowadza inne.
  Po ostatnim stanie zapalnym, kiedy nie mogłem wykonywać najprostszych ruchów, idealny dobór ćwiczeń sprawił, że szybko mój stan się poprawił.
  Według mnie posiada dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli, wyjaśnia każde wątpliwości i chętnie odpowiada na pytania. Polecam każdemu, kto ma poważne problemy z kręgosłupem.

 • M
  Lokalizacja: FizjoPunkt Kraków

  Pana Tomasza cechuje doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie w pracy z pacjentem. Podczas każdej wizyty dostosowuje odpowiednie zabiegi i ćwiczenia adekwatne do możliwości pacjenta. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, życzliwy i z poczuciem humoru.

 • K
  Lokalizacja: FizjoPunkt KrakówUsługa: terapia manualna

  Z uwagi na swoje długoletnie problemy zdrowotne szukałam fizjoterapeuty z dużym doświadczeniem i specjalizującym się w fizjoterapii ortopedycznej. Tak trafiłam do p. Tomka. Cechuje go profesjonalizm, kreatywność (co terapię nowe ćwiczenia), szeroka znajomość tematu, innowacyjne myślenie, poczucie humoru i chęć dzielenia się wiedzą i pomysłami na poprawę kondycji fizycznej (w moim przypadku ruchowej). Wybór był w 100% trafiony i każdemu mogę p. Tomka polecić z czystym sumieniem.

 • M

  Po wizycie dotyczącej nawracającego bólu okolicy szyi - problem się nie powtórzył (wcześniejsze wielokrotne wizyty u innych specjalistów nie były nawet w kilku procentach tak skuteczne). Doskonały fizjoterapeuta z ogromną wiedzą. Nie ma sensu szukać nikogo innego, naprawdę bardzo gorąco polecam.

Pytania pacjentów (67)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu
  zespołów bólowych kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych. Wykonuję badanie USG narządu ruchu.
  Regularnie uczestniczę w podyplomowych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej Cyriax
  Certyfikowany Terapeuta metody McKenzie
  Dyplomowany Terapeuta PNF
  Ukończone szkolenia w zakresie Ortopedycznej Terapii Manualnej: Kaltenborn & Evjenth, Mulligan.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital St James's, Oddział Neurologii (Dublin, 2005)
 • Szpital Peamount, Oddział Ortopedii (Newcastle co. Dublin 2009)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl