lek.

Tomasz Kozieł

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

<strong> Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.</strong>
Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
  Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałożyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Organizator i Wykładowca Ogólnopolskich Kursów Artroskopii i Rekonstrukcji Więzadła Krzyżowego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz konkretny , spec w swojej dziedzinie wszystko dokładnie wytłumaczył, widac ze zna sie na rzeczy , nie to co inni lekarze. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo kompetentny i konkretny lekarz, a zarazem pozytywna osobowosc. Bez problemu moglam o wszystko zapytac i wszystko bardzo dokładnie mialam wytłumaczone. I co najwazniejsze nie pakowal we mnie tony prochow. Takich lekarzy ze swieca szukac.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Znakomity profesjonalista, bardzo polecam, po pięciu dniach od operacji kolana mogłem odstawić kule i chodzić lekko utykając na operowaną nogę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo zadowolony z mojej pierwszej wizyty. W końcu (dotychczas bywało z tym różnie) miałem poczucie, że lekarz mnie słucha i poświęca czas mojemu problemowi. Uzyskałem wyczerpujące wyjaśnienia i wskazówki odnośnie dalszego leczenia mojej kontuzji (naderwany miesień łydki). Mam nadzieję, że w rekach takiego fachowca moja kolejna wizyta będzie już tylko podziękowaniem za pomoc (nie omieszkam podzielić się informacją). Na tą chwilę (nie chcę zapeszyć) polecam Pana Doktora.

 • T
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Tomek daje z siebie 120 %. Duża wiedza i ogromne doświadczenie. Na każdej wizycie czuje się, że to dobry człowiek co dla mnie ma duże znaczenie. Kolano ma się b.dobrze. Naprawa łąkotki fachowo, zgodnie ze sztuką i skutecznie. Dodam, że doktor wykluczył naderwanie wiązadła co było dwukrotnie opisywane w rezonansie przez lekarzy opisujących badanie. Z perspektywy czasu wygląda na to że rację miał doktor Kozieł. Doktorowi dziękuję, potrzebującym polecam.

 • A
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przede wszystkim miałam poczucie, ze lekarz mnie słucha i poświęca czas moim problemom. Uzyskałam od niego mnóstwo wskazówek i rad odnośnie dalszego leczenia. Czuję, ze ktoś zaopiekował się moim zdrowiem i jest ono w rekach fachowca. Polecam Pana Doktora.

 • P
  Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: Konsultacja ortopedyczna dzieci

  dobrze i rzeczowo wyjaśnił w czym problem, zalecenia i dalsze leczenie, dziecko 15lat, zachęcająco wskazał czemu warto ćwiczyć, szczególnie młodej osobie i jak to będzie rzutować na przyszłe dorosłe życie, dalsze leczenie zdecydowanie u Doktora T.Kozieł,

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Genialny doktor.Miałam u niego artroskopię i rekonstrukcję jeszcze w bródnowskim.Robi to błyskawicznie,profesjonalnie i nie ma dlatego po zabiegu ani obrzęku,ani płynu. Następnego dnia można skakać. Tylko głowa mnie bolała od zespołu popunkcyjnego ;-) Polecam wszystkim dr Tomasza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry ortopeda który nie dość że sprawdził czy poprawnie kolano goi się to jeszcze pokazał jakie ćwiczenia mogę wykonywać na obecną sytuację, oraz bardzo konpleksowo odpowiedział na moje pytania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana doktora. Nie potrzebowała mojego badania usg żeby stwierdzić do mi jest. Jestem 10 dni po zabiegu artoskopi wykonanej przez doktora a ja czuje się rewelacyjnie i normalnie funkcjonuje.