lek.

Tomasz Kozieł

Ortopeda

45 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
  Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałożyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Organizator i Wykładowca Ogólnopolskich Kursów Artroskopii i Rekonstrukcji Więzadła Krzyżowego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz super. Po wizycie wszystko jest zrozumiałe. Zalecenia klarowne. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję Panie doktorze.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z panem Doktorem, mam nadzieję że diagnoza jest właściwa na razie zalecił rehabilitację, rzetelnie wytłumaczył na czym polega mój problem z kolanami ale czas pokaże czy miał rację :)

 • bardzo dobry

  Jestem po zabiegu artroskopii u Pana doktora. Zabieg przeprowadzony bardzo komfortowo w Legionowie. Pan dr Kozieł po zabiegu interesował się pacjentami, odpowiadał spokojnie, cierpliwie, konkretnie na wszystkie pytania. Asystentka doktora to złota kobieta, bardzo miła, pomocna! Wyjaśniała wątpliwości i dbała o dobry kontakt z pacjentem .Pan doktor to również przesympatyczna osoba, z poczuciem humoru i luzem, którym w ciężkich potrafi zarazić pacjentów. Kilka dni po zabiegu usunięcia kawałka łąkotki chodzę bez kul, noga świetnie się goi, nie ma opuchlizny. rewelacja!!!! Życzę sobie tylko takich wspaniałych lekarzy!

 • bardzo dobry

  Dr Koziej to pierwszy ortopeda, ktory mnie zdiagnozowal i podjal leczenie. Ponad rok cierpialam na bol stopy, odwiedzilam wielu specjalistow, zrobilam liczne i drogie badania, odbylam serie zabiegow fizjiterapii i nie bylo najmniejszej poprawy. Dopiero dr Tomasz Koziej- na pierwszej wizycie postawil diagnoze i zrobil iniekcje co dalo natychmiastowa ulge. Wiem ze musze poddac sie operacji ale mam zaufanie do tego lekarza i wiem ze jestem pod profesjonalna opieka. Lekarz ma fajny sposob bycia i jeszcze fajniejszy stosunek do pacjenta. Jedyna wada jest zawsze opoznienie wejscia do gabinetu. Jak sadze wynika to z organizacji pracy w placowce, trudno oczekiwac ze lekarz wyrobi sie z kazdym pacjetem w kwadrans. Plan wizyt opracowany w przychodni powiniem uwzgledniac rozne czasy trwania wizyty, wiadomo ze wizyta kontrolna trwa krocej niz diagnostyka czy zabieg. Lekarza polecam bez wahania. I serdecznie pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, już przy pierwszej poczułam się dużo lepiej a punkcja kolana wcale nie jest taka straszna. Wszystko w miłej i zabawnej atmosferze... Polecam tego lekarza,jest profesjonalny i bezbłędny... Agnieszka

 • bardzo dobry

  Od kilku lat borykalem się z problemem kolana, dopiero Pan Tomasz Kozieł szybko rozprawil się z problemem. Szybka prawidłowa diagnoza i dalsze leczenie przynoszą pozytywne skutki.

 • bardzo dobry

  Do Pana doktora zapisałam się z polecenia, robił operację więzadeł dwóm moim znajomym i efekty były wyśmienite, a dla mnie to najlepsza rekomendacja. Na razie byłam na jednej wizycie, ale Pan Doktor widać, że bardzo doświadczony i kompetentny. Jest bardzo dokładny i poświęca pacjentom bardzo dużo uwagi, odpowiada na wszystkie pytania i zaraża pozytywnym nastawieniem. Z racji tak dokładnego podejścia do pacjenta do Pana Doktora są bardzo duże kolejki nawet prywatnie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość bo zazwyczaj są godzinne lub dłuższe opóźnienia. To zrozumiałe, skoro każdemu Pacjentowi poświęca się tyle uwagi i tak powinno być.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. To jedyny ortopeda (a byłam u wielu), który nie dosyć, że zlecił odpowiednie badania, to jeszcze w sposób rzeczowy wyjaśnił mi na czym polega mój problem z kolanami. Jest miły, konkretny, bardzo pomocny.

 • bardzo dobry

  Pierwsze kolano naprawił mi w 2008 roku. Już wtedy podczas badań mówił, ze spotkamy się w sprawie drugiego. Po ośmiu katach od rekonstrukcji kolano jest stabilne. Dzisiaj jestem po drugim zabiegu, na drugie kolano. Wiem, że mogę zaufać panu Tomkowi na 100%

 • bardzo dobry

  Fachowiec w 100% moja kontuzja zostala przez doktora wyleczona. Slyszalem tez wiele dobrego o nim od innych pacjentów