Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Ul. Koncertowa 4D, Lublin
Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Udar mózgu
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Ul. Koncertowa 4D, Lublin

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin


Lubelska 56A, Kraśnik

Luxmed Kraśnik - Lubelska


ul. Tetmajera 21, Lublin

200 zł

ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

46 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin konsultacja ortopedyczna

6 lat temu, niemoc nawet wstania bez bólu. Diagnoza- martwica kości udowej. Pan doktor podejmuje decyzję o przeszczepie kości zamiast endoprotezy (możliwe do przeprowadzenia - bez gwarancji, może na 2 lata, może trochę więcej). Mam świadomość, że choroba "postępuje", ale puki co chodzę normalnie bez kul, nie boli, dalej kochany doktorze jestem osobą żywotną i jak mówiłam będę chwalić Cię po " wszystkich odpustach". Serdeczne podziękowania. Z poważaniem Elżbieta


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin Inny

Świetny fachowiec, a przy tym przemiły i niezwykle empatyczny człowiek. Do Doktora Konaszczuka zgłosiłam się ze złamaniem trzonu kości ramiennej prawej ręki. Pan Doktor nie tylko zainteresował się moim przypadkiem, ale również uspokoił i uratował od bardzo skomplikowanej operacji, która okazała się być niepotrzebna. Podczas każdej wizyty wnikliwie tłumaczył, co trzeba robić by ręka wróciła do pełnej sprawności, a także szybko reagował gdy było to konieczne. Widać, że Panu Doktorowi nie jest obojętny los pacjenta i chce mu pomóc. Serdecznie polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam w 100%. Genialny lekarz, wybitny fachowiec. Jako jedyny chciał podjąć się skomplikowanej operacji wieloodłamowego złamania kości promieniowej, podczas gdy inni lekarze rozkładali ręce i odciągali zabieg w czasie. Teraz po upływie pół roku od zabiegu sprawność w dłoni wróciła w 100% pomimo iż początkowe rokowania były mało optymistyczne. Z własnego doświadczenia polecam Pana Doktora i doceniam jego wiedzę i fachowość w tym co robi.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do doktora Konaszczuka trafiłem z Trójmiasta, ze starym urazem (złamanie kości udowej) który inni lekarze kompletnie źle poprowadzili. Lekarz w 5 minut zaproponował konkretne leczenie i następnego dnia wykonał zabieg usunięcia stawu rzekomego z przeszczepem kostnym Flexi Oss. Sam zabieg trwał godzinę, pomimo dosyć sporego zakresu. Po operacji konkretnie powiedział co zostało wykonane i jak mam postępować, od razu też zapowiedział jak będzie wyglądało dalsze leczenie jeżeli obecne miało by nie przynieść skutku. Doktor jest konkretny i rzeczowy, takiego właśnie podejścia oczekuje od lekarzy. Miałem okazję również słyszeć rozmowę doktora z innym pacjentem z mojej sali i do tej pory nie spotkałem się wcześniej z tak profesjonalnym podejściem. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował pomocy ortopedy, na pewno zdecyduje się na wizytę u Dr. Konaszczuka pomimo tego, że mam do przejechania całą Polskę.
Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuje za profesjonalną pomoc!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Pomimo dużej wiedzy lekarza jestem zmuszona wystawić opinię negatywną. Brak empatii, traktowanie pacjenta " z góry", brak jasnych zaleceń, jedyne rozwiązanie problemu jakie widział lekarz to prywatna operacja za grube tysiące. Dodatkowo kilkukrotne podkreślanie podczas wizyty, że pacjent jest rolnikiem i jest ubezpieczony w KRUS w sposób daleki od neutralnego lub pozytywnego, sprawiają że można poczuć się dyskryminowanym jako przedstawiciel tego zawodu. Na pytanie o to czy oferowana, oczywiście prywatnie, operacja jest bezpieczna lekarz nie udzielił odpowiedzi, co również nie wzbudza zaufania. Nie polecam.A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Luxmed Kraśnik - Lubelska Inny

Dla mnie jedyny lekarz, wręcz "rodzynek" pośród ortopedów , który poznał się, może po prostu "chciał"? na moim schorzeniu. 14 lat temu narta się nie wypięła i obróciła kolano o 180 stopni a 6 lat temu skręcenie kostki. Byłam u wielu ortopedów, ale tylko dr. Konaszczuk nie bał się wziąć mojej stopy i kolana w swoje ręce i zbadać o co chodzi. Jego diagnoza potwierdziła się z badaniami usg. Właśnie jestem po operacji kostki , gips jeszcze 4 tyg. i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, czyli skończy się ból od 6ciu lat. A z kolanem temat zaczęty, bo wreszcie wiem na czym stoję. Bardzo się cieszę, że było mi dane spotkać Pana doktora , kompetentnego ,cierpliwego i dobrego człowieka-lekarza. Życzę doktorze zdrowia i mocnego kręgosłupa :):) a z moim kolanem będzie i tak wszystko dobrze. Polecam i pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mój przypadek to zerwanie więzadła przedniego krzyżowego prawej nogi, oraz uszkodzona łąkotka przyśrodkowa i boczna. Dr zaproponował rekonstrukcję przy użyciu sztucznego więzadła LARS. Operacja w szpitalu na Staszica finansowana z NFZ. Pół godziny przed operacją wszedł do pokoju i spytał czy na pewno nie wolę zrobić tej operacji w prywatnej klinice, z którą współpracuje. Odmówiłem. Operacja się odbyła i zakończyła "sukcesem". Doktora widziałem potem tylko raz na porannym obchodzie, na którym spojrzał na kolano i powiedział, że wygląda ok. Od doktora nie dostałem żadnych zaleceń, wizyt kontrolnych, żadnego zainteresowania swoim pacjentem. Największą pomoc uzyskałem od fizjoterapeuty, który dokładnie opisał mi proces rehabilitacji w okresie pooperacyjnym i kolejne etapy powrotu do sprawności. Po operacji miałem prywatnego fizjoterapeutę, który pomagał mi wrócić do zdrowia, jednak ćwiczenia wywoływały ogromny ból uniemożliwiający wykonywanie ćwiczeń. Postanowiłem odwiedzić doktora Konaszczuka w szpitalu na Staszica, gdzie przyjmował. Doktor nie pojawił się jednak w gabinecie, ale udało mi się do niego dostać dzięki kontaktowi do fizjoterapeuty, który pracował w szpitalu. Doktor obejrzał nogę i powiedział, że się obijam bo noga nie ma pełnego wyprostu więc jak ma być dobrze - skoro nie wykonuję ćwiczeń. Trzeba ćwiczyć. I sobie poszedł. Zignorował mnie kiedy mówiłem, że nie jestem w stanie wykonywać ćwiczeń przez ogromny ból. Myślałem, że uda mi się przełamać ból i ćwiczyć lecz niestety nie było to możliwe, a noga była już chuda jak patyk. Nie czekając na cud poszedłem do prywatnego gabinetu znanego w Lublinie doktora specjalizującego się w urazach stawu kolanowego. Gdy tylko dotknął kolana zdziwił się, dlaczego śruba mocująca więzadło w kości udowej jest w tak dziwnym miejscu. Badanie USG potwierdziło, że śruba jest źle umiejscowiona i powoduje konflikt z rzepką przy próbie wyprostowania nogi (rzepka wchodziła na śrubę). Nie przedłużając, potrzebowałem 2 kolejnych operacji aby pozbyć się źle zamocowanego więzadła LARS i wykonać prawidłową rekonstrukcję więzadła z mięśnia półścięgnistego - najpopularniejsza i najpewniejsza metoda. Uszkodzenia jakie powstały w stawie podczas rehabilitacji ze źle umiejscowioną śrubą spowodowały m.in. uszkodzenie chrząstki powierzchni stawowej IV stopnia, pęknięcie i w konsekwencji szycie łąkotki.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Rok temu zerwałem więzadło ACL podczas gry w piłkę nożną. Po konsultacji u dr Konaszczuka, zdecydowałem się na rekonstrukcję więzadła metodą LARS. Operacja przebiegła sprawnie, szybko i udanie.
Następnego dnia już zacząłem rehabilitację i powoli obciążałem nogę. Przez następne tygodnie, miesiące ciężko i intensywnie trenowałem. Po dwóch miesiącach mogłem już powoli biegać na bieżni, a po trzech miesiącach chodziłem po górach. Po czterech miesiącach wróciłem do treningów piłki nożnej, a po sześciu do sztuk walk. Rehabilitację skończyłem po dziesięciu miesiącach od operacji.
Obecnie wróciłem do wszystkich moich sportów, które trenowałem przed zerwaniem ACL. Ani razu podczas całej rehabilitacji i stopniowego powrotu do aktywności fizycznej, nie straciłem stabilizacji w kolanie, ani nie czułem żadnego dyskomfortu w kolanie. Mam pełny zakres zgięcia i wyprostu. Po ponad roku już nawet zapomniałem, że miałem zerwane więzadło, bo kolano wróciło do pełnej sprawności, a nawet jest mocniejsze. Blizny po operacji są znikome i mało widoczne.
Okres rehabilitacji po zerwaniu ACL jest ciężki, szczególnie dla sportowca, któremu zależy na powrocie do pełnej sprawności. Nie jest łatwo pozbierać się, kiedy nagle coś się wali i nie możesz nawet poprawnie chodzić. Jednak, po tej operacji mogłem spokojnie uczyć się chodzić i biegać oraz ćwiczyć pełną parą, nie martwiąc się o to, że w trakcie rehabilitacji coś się rozleci w kolanie.
Ciężko dzisiaj jest znaleźć porządnego ortopedę, a tym bardziej świetnego, jak dr Konaszczuk. Wielu moich znajomych wskutek nieudanych operacji ma problemy z kolanami i nie wróciło do sportu. Do tej pory nie potrafię w to uwierzyć, jak porządnie i solidnie moje kolano zostało naprawione.
Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za profesjonalne podejście, rzeczowe rady i udaną operację. Z całego serca polecam dr Konaszczuka, który jest genialnym i perfekcyjnym specjalistą, a do tego jest niezmiernie miłym i sympatycznym człowiekiem.
Jeszcze raz, bardzo dziękuję!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zerwany Achilles 12.06 o godz 19. W tym samym dniu Pan doktor Konaszczuk jest na dyżurze i podejmuje decyzje: operacja o 22:00 metodą laparoskopową. Pierwsze rokowania 7 tyg gips. Udało się ściągnąć gips po 4 tyg i 3 tyg orteza. Po 8 tyg staje na jedną chorą nogę i normalnie chodzę!!! Dziś mija 3 miesiąc i zaczynam trucht !


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Wspaniały lekarz. Jestem po zabiegu usunięcia dysku i plastyce pierścienia wykonywanym przez dr. Tomasza i nie moge uwierzyć ze tak szybko można bylo usunąć ból ktory mi towarzyszył. W trakcie zabiegu Pan dr przyjazny i pomagający opanować stres. Polecam leczenie u niego każdemu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Udar mózgu
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • Polski

Powiązane wyszukiwania