dr n. med.

Tomasz Konaszczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

21 opinii +dodaj

W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk medycznych w Klinice Traumatologii… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: artroskopia kolana

  Do dr trafiłem po przeczytaniu wielu dobrych opinii w Internecie. Przyznaję, że się nie zawiodłem. To najlepszy ortopeda jakiego miałem sposobność poznać. Fachowo, konkretnie i szczegółowo odpowiadał na moje wszystkie pytania. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Mogę polecić z czystym sumieniem, bo dawno nie spotkałem lekarza z takim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta.

 • W
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, wyrozumiały, rzeczowy i punktualny. Trafiłam do Pana doktora z polecenia przez znajomą i się nie rozczarowałam. Polecam tego lekarza.

 • Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: skolioza operacyjna

  Rewelacyjny specjalista, bardzo ciepły i serdeczny człowiek. Chociaż w moim przypadku nie da się pomóc, dziękuję za podpowiedzi co robić, żeby było mi lżej z tym żyć. Polecam Pana doktora..

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta bardzo krótka ok. 10 minut.Samo badanie trwało ok. 20-30 sekund ( sprawdzenie czy boli mnie wykonując ruch odwodzenia/przywodzenia + opukanie obojczyka).Sam lekarz nie wskazał mi co może być przyczyną bólu , odpowiadał na pytania bardzo ogólnikowo, odesłał mnie jedynie z kwitkiem na badanie usg do innego lekarza.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: martwica główki kosci biodrowej

  Dzięki Panu Doktorowi chodzę i nie jestem kaleką. Zdiagnozowano u mnie martwicę głowy kości biodrowej. U mnie w mieście lekarze chcieli mi od razu wstawiać sztuczne biodro a mam zaledwie 33lata. Pan Doktor uratował mi biodro bez potrzeby wstawiania sztucznego biodra. Leczenie i kontakt z Panem Doktorem oceniam na 5 bo jest osoba kompetentna i bardzo zaangażowaną w leczenie. Bardzo ale to bardzo polecam Pana Doktora. PIOTR

 • K
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam z czystym sumieniem doktora Tomasza Konaszczuka. Miałam niedowład stopy. Po zabiegach, które mi wykonał zaczełam nią ruszać.Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wspaniały fachowiec, który świadomie i rozsądnie podejmuje decyzje. Jak dla mnie nr.1 wśród ortopedów. Kinga B.

 • Bardzo miły, konkretny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta,jestem po pierwszej wizycie i wiem że mogę takiemu lekarzowi zaufać,Polecam

 • Dziękuję bardzo za uratowanie mojego nadgarstka po skomplikowanym złamaniu. Było to wieloodłamkowe, śródstawowe złamanie nasady kości promieniowej z przemieszczeniami. Najgorsze, że było praktycznie po terminie - kości zaczynały się zrastać. Do tego doszło uszkodzenie chrząstki, którą Pan Doktor zszył. Nikt nie chciał podjąć się tak skomplikowanej operacji. Dobrze, że trafiłem na tak znakomitego fachowca i przy tym tak życzliwego człowieka! Darzę Pana Doktora wielkim szacunkiem i ogromną wdzięcznością.

 • A

  Spokojny,konkretny, wyslucha, podpowie,poradzi, lekarz z dużą wiedzą. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest osobą rzetelną , miłą , sympatyczną . chętnie pomoże i podpowie co zrobić żeby było wszystko oki . Jedna ważna rzecz to ta że my jako pacjenci słuchajmy lekarza a zobaczycie że będzie wszystko oki . POLECAM bardzo pana doktora :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk medycznych w Klinice Traumatologii Akademii Medycznej w Lublinie. W1996r Oddział Ortopedii Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. 2003r dyrektor ds medycznych i ordynator oddziału ortopedycznego w Szpitalu w Pyrzycach. 2010r Ordynator Ortopedii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Ukończył liczne kursy szkoleniowe w kraju i za granicą potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Między innymi w: Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Niemczech, Francji, Danii, Austrii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Lublinie

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej