Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Udar mózgu
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja ortopedyczna


ul. Tetmajera 21, Lublin

150 zł

ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Kraśnik Inny

Nie polecam tego lekarza. Przeprowadził u mnie zabieg, który zamiast poprawy, doprowadził do efektu odwrotnego, do dużego pogorszenia. Nie poinformował mnie o zdarzeniu i o przyczynie pogorszenia. Kolejne wizyty, pobyt w szpitalu nie prowadziły do rozwiązania problemu, a jedynie były to działania przeciwbóliwe w postaci blokad. Nie skierował do odpowiedniego specjalisty, a czas odgrywał znaczącą rolę. Nie reagował na prośbę o pomoc, pozostawił mnie samą z problemem. Naraził mnie na ogromny ból, stres, duże koszty leczenia, utratę zdrowia i pracy. Po 3 miesiącach, od innych lekarzy w ośrodkach poza Lublinem dowiedziałam się prawdy, że doszło do powikłania i otrzymałam skierowanie na operację w trybie pilnym. Przebyłam potem jeszcze następne 3 operacje. Konsekwencje nieudanego zabiegu to ból, stres, utrata pracy, duże koszty leczenia. Nadal leczę się i mam trudności w uzyskiwania poprawy stanu zdrowia.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do doktora Konaszczuka trafiłem z Trójmiasta, ze starym urazem (złamanie kości udowej) który inni lekarze kompletnie źle poprowadzili. Lekarz w 5 minut zaproponował konkretne leczenie i następnego dnia wykonał zabieg usunięcia stawu rzekomego z przeszczepem kostnym Flexi Oss. Sam zabieg trwał godzinę, pomimo dosyć sporego zakresu. Po operacji konkretnie powiedział co zostało wykonane i jak mam postępować, od razu też zapowiedział jak będzie wyglądało dalsze leczenie jeżeli obecne miało by nie przynieść skutku. Doktor jest konkretny i rzeczowy, takiego właśnie podejścia oczekuje od lekarzy. Miałem okazję również słyszeć rozmowę doktora z innym pacjentem z mojej sali i do tej pory nie spotkałem się wcześniej z tak profesjonalnym podejściem. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował pomocy ortopedy, na pewno zdecyduje się na wizytę u Dr. Konaszczuka pomimo tego, że mam do przejechania całą Polskę.
Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuje za profesjonalną pomoc!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Pomimo dużej wiedzy lekarza jestem zmuszona wystawić opinię negatywną. Brak empatii, traktowanie pacjenta " z góry", brak jasnych zaleceń, jedyne rozwiązanie problemu jakie widział lekarz to prywatna operacja za grube tysiące. Dodatkowo kilkukrotne podkreślanie podczas wizyty, że pacjent jest rolnikiem i jest ubezpieczony w KRUS w sposób daleki od neutralnego lub pozytywnego, sprawiają że można poczuć się dyskryminowanym jako przedstawiciel tego zawodu. Na pytanie o to czy oferowana, oczywiście prywatnie, operacja jest bezpieczna lekarz nie udzielił odpowiedzi, co również nie wzbudza zaufania. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Kraśnik Inny

Dla mnie jedyny lekarz, wręcz "rodzynek" pośród ortopedów , który poznał się, może po prostu "chciał"? na moim schorzeniu. 14 lat temu narta się nie wypięła i obróciła kolano o 180 stopni a 6 lat temu skręcenie kostki. Byłam u wielu ortopedów, ale tylko dr. Konaszczuk nie bał się wziąć mojej stopy i kolana w swoje ręce i zbadać o co chodzi. Jego diagnoza potwierdziła się z badaniami usg. Właśnie jestem po operacji kostki , gips jeszcze 4 tyg. i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, czyli skończy się ból od 6ciu lat. A z kolanem temat zaczęty, bo wreszcie wiem na czym stoję. Bardzo się cieszę, że było mi dane spotkać Pana doktora , kompetentnego ,cierpliwego i dobrego człowieka-lekarza. Życzę doktorze zdrowia i mocnego kręgosłupa :):) a z moim kolanem będzie i tak wszystko dobrze. Polecam i pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mój przypadek to zerwanie więzadła przedniego krzyżowego prawej nogi, oraz uszkodzona łąkotka przyśrodkowa i boczna. Dr zaproponował rekonstrukcję przy użyciu sztucznego więzadła LARS. Operacja w szpitalu na Staszica finansowana z NFZ. Pół godziny przed operacją wszedł do pokoju i spytał czy na pewno nie wolę zrobić tej operacji w prywatnej klinice, z którą współpracuje. Odmówiłem. Operacja się odbyła i zakończyła "sukcesem". Doktora widziałem potem tylko raz na porannym obchodzie, na którym spojrzał na kolano i powiedział, że wygląda ok. Od doktora nie dostałem żadnych zaleceń, wizyt kontrolnych, żadnego zainteresowania swoim pacjentem. Największą pomoc uzyskałem od fizjoterapeuty, który dokładnie opisał mi proces rehabilitacji w okresie pooperacyjnym i kolejne etapy powrotu do sprawności. Po operacji miałem prywatnego fizjoterapeutę, który pomagał mi wrócić do zdrowia, jednak ćwiczenia wywoływały ogromny ból uniemożliwiający wykonywanie ćwiczeń. Postanowiłem odwiedzić doktora Konaszczuka w szpitalu na Staszica, gdzie przyjmował. Doktor nie pojawił się jednak w gabinecie, ale udało mi się do niego dostać dzięki kontaktowi do fizjoterapeuty, który pracował w szpitalu. Doktor obejrzał nogę i powiedział, że się obijam bo noga nie ma pełnego wyprostu więc jak ma być dobrze - skoro nie wykonuję ćwiczeń. Trzeba ćwiczyć. I sobie poszedł. Zignorował mnie kiedy mówiłem, że nie jestem w stanie wykonywać ćwiczeń przez ogromny ból. Myślałem, że uda mi się przełamać ból i ćwiczyć lecz niestety nie było to możliwe, a noga była już chuda jak patyk. Nie czekając na cud poszedłem do prywatnego gabinetu znanego w Lublinie doktora specjalizującego się w urazach stawu kolanowego. Gdy tylko dotknął kolana zdziwił się, dlaczego śruba mocująca więzadło w kości udowej jest w tak dziwnym miejscu. Badanie USG potwierdziło, że śruba jest źle umiejscowiona i powoduje konflikt z rzepką przy próbie wyprostowania nogi (rzepka wchodziła na śrubę). Nie przedłużając, potrzebowałem 2 kolejnych operacji aby pozbyć się źle zamocowanego więzadła LARS i wykonać prawidłową rekonstrukcję więzadła z mięśnia półścięgnistego - najpopularniejsza i najpewniejsza metoda. Uszkodzenia jakie powstały w stawie podczas rehabilitacji ze źle umiejscowioną śrubą spowodowały m.in. uszkodzenie chrząstki powierzchni stawowej IV stopnia, pęknięcie i w konsekwencji szycie łąkotki.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Rok temu zerwałem więzadło ACL podczas gry w piłkę nożną. Po konsultacji u dr Konaszczuka, zdecydowałem się na rekonstrukcję więzadła metodą LARS. Operacja przebiegła sprawnie, szybko i udanie.
Następnego dnia już zacząłem rehabilitację i powoli obciążałem nogę. Przez następne tygodnie, miesiące ciężko i intensywnie trenowałem. Po dwóch miesiącach mogłem już powoli biegać na bieżni, a po trzech miesiącach chodziłem po górach. Po czterech miesiącach wróciłem do treningów piłki nożnej, a po sześciu do sztuk walk. Rehabilitację skończyłem po dziesięciu miesiącach od operacji.
Obecnie wróciłem do wszystkich moich sportów, które trenowałem przed zerwaniem ACL. Ani razu podczas całej rehabilitacji i stopniowego powrotu do aktywności fizycznej, nie straciłem stabilizacji w kolanie, ani nie czułem żadnego dyskomfortu w kolanie. Mam pełny zakres zgięcia i wyprostu. Po ponad roku już nawet zapomniałem, że miałem zerwane więzadło, bo kolano wróciło do pełnej sprawności, a nawet jest mocniejsze. Blizny po operacji są znikome i mało widoczne.
Okres rehabilitacji po zerwaniu ACL jest ciężki, szczególnie dla sportowca, któremu zależy na powrocie do pełnej sprawności. Nie jest łatwo pozbierać się, kiedy nagle coś się wali i nie możesz nawet poprawnie chodzić. Jednak, po tej operacji mogłem spokojnie uczyć się chodzić i biegać oraz ćwiczyć pełną parą, nie martwiąc się o to, że w trakcie rehabilitacji coś się rozleci w kolanie.
Ciężko dzisiaj jest znaleźć porządnego ortopedę, a tym bardziej świetnego, jak dr Konaszczuk. Wielu moich znajomych wskutek nieudanych operacji ma problemy z kolanami i nie wróciło do sportu. Do tej pory nie potrafię w to uwierzyć, jak porządnie i solidnie moje kolano zostało naprawione.
Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za profesjonalne podejście, rzeczowe rady i udaną operację. Z całego serca polecam dr Konaszczuka, który jest genialnym i perfekcyjnym specjalistą, a do tego jest niezmiernie miłym i sympatycznym człowiekiem.
Jeszcze raz, bardzo dziękuję!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Wspaniały lekarz. Jestem po zabiegu usunięcia dysku i plastyce pierścienia wykonywanym przez dr. Tomasza i nie moge uwierzyć ze tak szybko można bylo usunąć ból ktory mi towarzyszył. W trakcie zabiegu Pan dr przyjazny i pomagający opanować stres. Polecam leczenie u niego każdemu.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do doktora po złamaniu nogi w kilku miejscach. W jednym ze szpitali nie dawali mi szans na sprawność. Dr. Konaszczuk zajął się mną, przeprowadził szereg profesjonalnych operacji i dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Bardzo polecam. Doktor życzliwy, wszystko wyjaśni na spokojnie . Lepszego lekarza nie spotkałam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną konsultacja ortopedyczna

Lekarz kompetentny z ogromną wiedzą, zaangażowany.
Operował moja żonę. Zabieg przeprowadził profesjonalnie i na wysokim poziomie. Rehabilitacja przebiega pozytywnie. Bardzo Serdecznie Dziękuję.


P

Opinia z dnia 17.04.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 1994r I stopień specjalizacji w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Lublinie. 1998r II stopień specjalizacji. 2003r tytuł doktora nauk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Udar mózgu
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania