O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EKG
 • RTG
 • USG

Opinie o lekarzach z tej placówki (49)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Konaszczuk konsultacja ortopedyczna

  Kiedyś trafiłam do tego doktora z martwicą stawu biodrowego. Wystraszona i zestresowana 22 latka z tak poważną sprawą. Już pierwsze odczucia, które w gabinecie bardzo mnie dotknęły to oschłość i lekceważący ton z nutą zarozumiałości. W kolejnych minutach po pokazaniu RTG, ogromne poczucie winy i strach. Doktor wyraźnie dał mi do zrozumienia że jestem winna tego co się stało, choć nie była to moja wina. Wystraszona i zapłakana wróciłam do samochodu i nigdy do doktora nie wróciłam. To było moje najgorsze doświadczenie w życiu. Dziś żyję już z endoprotezą stawu biodrowego i mam się dobrze.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Molga-Wilczyńska Inny

  Byłam u Pani doktor na wizycie z niemowlakiem z powodu zmian skórnych na policzkach. Pani doktor udzieliła porady związanej z alergia ale również podczas rutynowego badania stwierdziła krzywicę, dodając ze moje dziecko jest chore. W ogromnym stresie i po nieprzespanych nocach, udałam się do ortopedy w celu sprawdzenia czy rzeczywiście jest aż tak źle i moje dziecko jest rzeczywiście chore. Ortopeda był bardzo zdziwiony jak również stwierdził, ze maluszek rozwija się prawidłowo i absolutnie nie ma krzywicy ani żadnych cech tej choroby.

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Elżakowski konsultacja laryngologiczna

  Do wizyty skłoniły mnie pozytywne opinie, które tutaj udało mi się znaleźć. Jednak po udaniu się osobiście na wizytę moja opinia odbiegała zupełnie od tych, które tutaj udało mi się przeczytać. Zero jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Lekceważący i obojętny stosunek do pacjenta, brak komunikacji. A na koniec wizyty, lekarz wyciągnął telefon i schował w niego twarz, co chyba miało oznaczać koniec wizyt. Po prywatnej wizycie oczekiwałem większej pomocy, zainteresowania i chęci pomocy pacjentowi. No niestety, może po prostu udało mi się trafić na gorszy dzień. Wiem, ze więcej razy nie skorzystam. Innym życzę większego zainteresowania i dokładnej diagnozy oraz odpowiednich leków :)

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Urban Inny

  Jakbym mogła dałabym więcej gwiazdek :) Przemiły Pan doktor, empatyczny, troszczący się o pacjentkę do samego końca (rozwiązania:) a także po porodzie. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem. Dla Pana doktora liczy się każda pacjentka a ma ich trochę.. Do każdej ma indywidualne podejście, zauważy nawet na korytarzu szpitala, przystanie zapyta czy wszystko w porządku. Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Jaszkowicz Inny

  Pytanie ile Pani ma lat że się Pani drapie wbiło mnie w fotel. Dodatkowo zero komunikacji oprócz określenia rodzaju trądziku i poinformowania jakie leki w jakiej kolejności mam przyjmować a następnie mam się zgłosić na ponowną wizytę. Moje pytanie o przebarwienia na skórze pozostałe po ostatniej ciąży zostały jedynie skwitowane stwierdzeniem że nie wszystko na raz pierwsze trądzik. A chciałam tylko uzyskać informacje czy mogę coś z tym zrobić - zero zainteresowania. Niestety nie polecam i napewno więcej nie skorzystam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania