Umów wizytę Zapytaj lekarza 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena bardzo dobry po pierwszej wizycie. Ogromna wiedza Pana Tomka sprawiła, że uwierzyłem, że wyleczymy moją dyskopatię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie pierwszy raz jestem u Pana Tomasza z problemem kontuzji sportowej, z którą nikt nie wie za bardzo co zrobić. A on jeśli nie zna akurat tego przypadku....to zawsze coś wymyśli. Skupia się na pacjencie co powtarzam zawsze...nie 45min ze stoperem w ręku tylko tyle ile wg niego trzeba. Rzadki diament na zepsutym medycznym rynku. Aż miło chorować :)

 • P

  Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą, zaangażowany w pomoc pacjentowi, pierwszy specjalista, który naprawdę szuka skutecznych rozwiązań na moje kłopoty z kręgosłupem. Wprowadza przyjazną atmosferę, tak że człowiek nie wstydzi się mówić otwarcie o swoich problemach. Terapia u Pana Tomasza naprawdę pomaga.

 • M

  Do Pana Tomasza trafiłem z bólem przeciążeniowym barku od pływania. Poprzednim razem uratował mnie tylko steryd. Teraz miałem czas i nie chciałem ryzykować. Pan Tomasz szybko znalazł rozwiązanie dla mojego problemu i po 3 wizytach wróciłem do pływania z zestawem ćwiczeń na ochronę stawu. Wnikliwy, poświęca czasu tyle ile trzeba (a nie 45min i wypad :) ), udziela porad mailowo i przed budynkiem :), artysta przy pracy. Dobry zawodnik. Polecam i trzymam się blisko. Lekarzom "dziękuje" :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz bardzo kompetentny jego diagnoza jest trafna, przyjazny ,skutecznyi godny polecenia innym pacjentom.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam
  W moim przypadku szybka i prawidłowa diagnoza,oraz podjęcie leczenia już podczas pierwszej wizyty, przyniosło mi ulgę fizyczną i rozpoczęło się moje wracanie do zdrowia.
  Bardzo miły Pan Tomasz podczas kolejnych sesji przeprowadzanych w sposób niezwykle fachowy doprowadził do znacznego usunięcia moich dolegliwości związanych z tzw, rwą kulszową.

  Serdecznie polecam Pana Tomasza .Mnie naprawdę pomógł ,za co Jemu dziękuję.

 • Od ponad roku cierpiałam na ból szyi wywołany nieprawidłową pozycją pracy przy komputerze.
  Po wizycie u Pana Tomasza i prawidłowej diagnozie oraz zadanych ćwiczeniach ból ustąpił całkowicie. Serdecznie polecam tego fizjoterapeutę! Wizyta jest niekrępująca, a Pan Tomasz wykazuje się ogromną wiedzą i empatią. Polecam serdecznie wszystkim !
  Joanna

 • P

  Pelen profesjonalizm i zaangazowanie.
  Zdecydowanie polecam osobom poszukujacym doswiadczonego i skutecznego Rehabilitanta poswiecajacego maksimum uwagi kazdemu Pacjentowi.
  Dzieki temu Panu uniknalem powaznej operacji i powrocilem do calkowitej sprawnosci.

 • O

  Wychodziłam z założenia, że mnie "nic już nie pomoże" wystarczyła jedna wizyta u Pana Tomka i z upierdliwego sceptyka zamieniłam się w osobę walczącą o poprawę samopoczucia i lepszego funkcjonowania:) Zaczarował mnie wiedzą, empatią i rozwijaniem świadomości, że nie ma rzeczy niemożliwych...Specjalista z najwyższej półki. Gorąco polecam:)

 • S

  Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Pomógł mi szybko i skutecznie i moje dolegliwości związane z dyskopatią ustąpiły, zarówno odcinek lędźwiowy jak i szyjny.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmujemy się skutecznym leczeniem bólu ostrego i przewlekłego kręgosłupa, głowy oraz stawów. Pomagamy również w odzyskaniu sprawności, która z jakiś powodów została obniżona lub utracona. Wykonujemy masaż kręgosłupa.

  Do osiągania powyższych celów wykorzystujemy wiedzę nabytą na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia (AWF Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz specjalistyczne umiejętności zdobyte na kursach międzynarodowych doskonalących fizjoterapeutów i lekarzy (McKenzie, PNF, Mulligan Concept itd.). Ponadto stale dokształcamy się poprzez nowoczesną literaturę i prasę z zakresu rehabilitacji.

  To wszystko w połączeniu z doświadczeniem zawodowym pozwala na zaoferowanie Państwu usługi fizjoterapeutycznej na światowym poziomie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Zdjęcia