lek. dent.

Tomasz Kaźmierczak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

13 opinii +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz endodoncją mikroskopową. W swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Do pana Tomasza trafiłam z bardzo trudnym przypadkiem - ząb do powtórnego leczenia kanałowego (wcześniej zajmował sie nim niestety inny stomatolog). Dzięki precyzji doktora Kaźmierczaka, wprawie i niekwestionowanym umiejętnościom w pracy z mikroskopem, ząb udało się uratować i odbudować. Doktor podczas leczenia jest bardzo skupiony, wykonuje swoją pracę niespiesznie i dokładnie. Duże podziękowania za dbałość o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta. Wizyta u tego specjalisty jest warta każdych pieniędzy, bardzo cieszę się, że trafiłam pod jego opiekę

 • K
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: korekta wypełnienia i przegląd

  Super stomatolog!!! Bardzo profesjonalne i "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan Tomasz wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie, szczegółowo i zrozumiałym językiem, a przy tym jest bardzo sympatyczny. Potem przedstawia możliwości leczenia i pomaga wybrać właściwą opcję. Przez całą wizytę widać duże zainteresowanie pacjentem i jego odczuciami.

 • N
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

  Trafiłam do doktora na przegląd i przygotowanie do założenia aparatu.
  Doktor spełnił wszystkie oczekiwania.
  Zależało mi na szybkości leczenia i jak najmniejszym bólu. Wizyty u stomatologa nigdy nie były tak przyjemne. Doktor podchodzi do Klienta z uśmiechem i delikatnością.

  Z czystym sumieniem polecam!!

 • Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna Ferreus

  Mistrz znieczuleń! Za każdym razem usypiam na fotelu, nawet w czasie leczenia kanałowego i mogę się relaksować podczas gdy dr Tomasz wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.

 • P
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Świetny lekarz, fachowe, szybkie i bezbolesne leczenie. Ponadto bardzo miła atmosfera - wizyta u dentysty naprawdę może być przyjemna :) Zarówno lekarz, jak i sam gabinet są bardzo przyjazne pacjentom. Polecam!

 • A

  6 miesięcy owocnej współpracy, w tym kilka ubytków i 1 kanałowe. Współpracy, która przyniosła mi więcej radości niż cierpienia ;) Pełny profesjonalizm doktora, do tego optymizm i cierpliwość do takich przypadków jak ja. Moje zęby czują się bezpiecznie, a ja mam pewność co do zrobionej pracy i gwarancje co do efektów. Mówi się że wizyty w gabinetach stomatologicznych nie są niczym przyjemnym, ale mi się chcę ciągle wracać do doktora.. Gorąco polecam

 • P
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna FerreusUsługa: leczenie próchnicy

  Kolejny znakomity lekarz w zespole Ferreus. Wizytę u stomatologa bardzo trudno nazwać komfortową, jednak ja ten komfort czułem przy każdej wizycie u Tomasza poprzez staranność z jaką pracował, by było sprawnie i niemalże bezboleśnie. Bardzo polecam.

 • A
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna FerreusUsługa: leczenie próchnicy

  Jest to lekarz który prowadzi moje ubytki w Ferreus :-) najlepszej klinice w warszawie. Co mogę powiedzieć innego niż to że jest bardzo dobry, ma masę cierpliwości do mnie , bardzo fajne podejście do pacjenta że aż chce się wracać. Jak oceniam pracę przy pierwszym ubytku zrobił to tak że znalezienie gdzie jest plomba graniczy z cudem, przy drugim ubytku nie poszedł na łatwiznę i zaoordynował leczenie kanałowe , tylko najpierw stara się zrobić co w jego mocy nowoczesnymi środkami aby uratować zęba. Ja jestem strasznie zadowolony i polcam każdemu kto się boi dentysty. Ja już trochę mniej. Aha i nic nie boli - tylko proszę tego nie rozpowiadać :-) bo ciężko się będzie umówić.

 • Świetny stomatolog! Pan Tomasz wszystko po kolei wytłumaczył i pokazał co będzie robił podczas leczenia, następnie wszystko odbyło się bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Dodatkowo Pan Doktor zawsze jest uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony co powoduje, że stres spowodowany wizytą u dentysty znika. Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora!

 • M

  Skrupulatny i cierpliwy stomatolog. Leczenie zawsze odbywa się w komfortowych warunkach a Pan doktor zawsze dokładnie wszystko tłumaczy i pokazuje. Dowiedziałem się również że jest szansa na pozbycie się przebarwienia które wszyscy poprzedni lekarze zgodnie uznawali za nieusuwalne. Serdecznie Polecam!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz endodoncją mikroskopową.
  W swojej pracy kieruje się zasadą minimalnej inwazyjnosci dla tkanek pacjenta
  a także przywiązuje dużą uwagę do tego by leczenie przebiegało bezboleśnie i komfortowo.

  Pasjonat nowoczesnej stomatologii, regularnie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kursach w kraju, i za granicą.

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie kierunek lekarsko-dentystyczny

Najbliższe terminy:

kolejne dni