Dr n. med.

Tomasz Bujnowski verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo miły,sympatyczny,konkretny doktor.Tak naprawdę tylko on mi pomógł i postawił poprawną diagnozę(błędnik).Polecam i życzę sobie i Państwu takich lekarzy.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Iwona Zaniewska-Kulesza
  Iwona Zaniewska-Kulesza
  Laryngolog
  Gębika 10B, Olsztyn
  Świetny człowiek a przede wszystkim lekarz. Zależy jej na pacjencie. Leczę się u niej na struny już parę lat.… więcej

  Maria Jolanta Stachurska
  Maria Jolanta Stachurska
  Laryngolog
  Wyszyńskiego 5B, Olsztyn
  Jestem zadowolona z konsultacji. Była to kolejna wizyta i szybko został zdiagnozowany problem. Pani doktor w prosty… więcej

  Mieczysław Barański
  Mieczysław Barański
  Laryngolog, Pediatra
  Elizy Orzeszkowej 13, Elbląg
  wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku. ogromny plus za bardzo dobre podejście do małego pacjenta i za fachową… więcej

  Grzegorz Ankudowicz
  Grzegorz Ankudowicz
  Laryngolog
  Węgrowska 3, Elbląg

  Andrzej Senderski
  Andrzej Senderski
  Laryngolog, Audiolog, foniatra, Laryngolog dziecięcy
  Narutowicza 20, Ciechanów
  Było super Pan doktor ma ogromną wiedzę a co najważniejsze bardzo dobre podejście do dzieci polecam :) więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rejestracja do gabinetu na telefon. Dopasowujemy się do czasu pacjenta.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Usługi

  Gabinet Lekarski

  ul. Piotrowskiego 10 lok A, 51-069 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Bardzo miły,sympatyczny,konkretny doktor.Tak naprawdę tylko on mi pomógł i postawił poprawną diagnozę(błędnik).Polecam i życzę sobie i Państwu takich lekarzy.

  • A

   Pełen profesjonalizm! Dostałam konkretny i prawdziwy opis mojej sytuacji. Wszystko z niewiarygodną życzliwością, dokładnie wytłumaczone, bez pośpiechu. Naprawdę chciałabym u każdego lekarza być tak traktowana. Dopowiem jeszcze, że opinię wystawiam po odczekaniu odpowiedniego czasu, aby móc potwierdzić, że dobrze została postawione rozpoznanie. Polecam!

  • E

   Od mojej wizyty minęły już około 2 lata ale dopiero teraz mogę wystawić ocenę ponieważ odwiedziłem kilku Olsztyńskich laryngologów i mam skalę porównawczą. Wystawiam jedną gwiazdkę za 20 minutową rozmowę która kosztowała mnie 100pln i podczas której dowiedziałem się że dla mojej przypadłości nie ma sposobu leczenia. Teraz, po czasie, nie zapłaciłbym tych pieniędzy tylko podziękował i wyszedł. Uważam że takie zachowania kreują naszą polską patologię w sferze służby zdrowia.

  • R

   Najlepszy "fachowiec". Świetne podejście do pacjenta. Właściwe diagnozy. Mój nos został udrożniony, przegroda wyprostowana, polipy usunięte. Dzięki stosowaniu sterydów polipy nie odrastają już trzeci rok po operacji. Myślę, że to najlepszy laryngolog w Olsztynie.

  • E

   Super lekarz,profesjonalista w swojej dziedzinie.Kompetentna osoba,super otolaryngolog i laryngolog onkologiczny.Wkońcu mój nos jest drożny, panie doktorze.Jeszcze raz dziękuję!
   Pacjentka, 18 sierpień 2015r.

  • J

   Wspaniały lekarz! Zna się na swoim fachu, ma doskonałe podejście do pacjenta, tłumaczy co się dzieje, co dolega. Do tego miły i sympatyczny. Z takimi lekarzami Polska służba zdrowia prosperowałaby całkiem inaczej...!

  • K

   Polecam. Co prawda przyszedłem do Doktora z problemem będącym ABC laryngologii - zapaleniem ucha środkowego, ale i tak jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Objawy ustąpiły dokładnie wtedy kiedy wskazał Doktor. Dodatkowo dowiedziałem się dokładnie dlaczego mam uczucie zatkanego ucha bo dr. Bujnowski dysponuje pomocami dydaktycznymi za pomocą których dokładnie obrazuje zaistniały problem. Jeżeli lubisz dokładnie wiedzieć co ci jest, a nie tylko otrzymywać recepty, które nic ci nie mówią to jak najbardziej polecam.

  • W końcu mogę cieszyć się w pełni oddychającym nosem :) dziękuję Doktorze . Polecam wszystkim tego lekarza nie dość że fachowiec w swojej dziedzinie to jeszcze przesympatyczny człowiek :)

  • S

   Doktor jest przemiłym człowiekiem i bardzo kompetentnym. Rzeczowo wyjaśnia przyczyny i skutki choroby. Uratował mój nos/węch/samopoczucie. Szczerze polecam - właśnie tego i żadnego innego lekarza. Jest świetnym specjalistą, a wiem, co piszę, bo leczyłam się (próbowałam) już u wielu laryngologów w Olsztynie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony (sierpień 2014), nie rozumiem, dlaczego przedmówcy pisali, że brakuje sprzętu (?).

  • A

   Tak jak mój poprzednik zdecydowanie nie polecam. Jest to lekarz, który tylko ładnie korzysta z terminów medycznych, pięknie potrafi się wypowiedzieć ale niestety tylko wypowiedzieć. Dużo mówi mało robi. W moim przypadku totalna dezorientacja dotycząca schorzenia brak jakiejkolwiek pomocy lub chęci pomocy w zdiagnozowaniu. Sprzętu w gabinecie owszem bardzo mało nie ma nawet mikroskopu laryngologicznego co wydaje się być podstawą. Potrafi zarzucić komuś, że nie jest tak jak ktoś opisuje, że to nie możliwe. Mam wrażenie, że jest laikiem w leczeniu schorzeń ucha wewnętrznego o nieznanej etiologii nie mówiąc już o możliwości podjęci próby diagnozy np wodniaków endolimfatycznych błędnika wysyła na badanie VNG po terapii transtympanalnej ( czyli przekuciu błon bębenkowych w celu podania deksametazonu bezpośrednio w okolice ślimaka), gdzie podczas badania VNG najlepszą metodą, która zdiagnozuje zawroty głowy jest zastosowanie wody jako stymulatora. Owszem można wykonać te badanie powietrzem lecz jest ono mało wiarygodne. Szczerze nie polecam chyba, że do czyszczenia kanału słuchowego z woskowiny.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG