lek.

Tomasz Bodnarczuk

Gastrolog, Internista

145 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 206 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. Od początku swojej kariery medycznej swoje zainteresowania… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Partnerskie traktowanie
Leczenie zespołu jelita drażliwego

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
145 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: bóle brzucha

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, wytłumaczył z czego mogą wynikać dolegliwości. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wzbudza zaufanie. Polecam.

  Tomasz Bodnarczuk2018-06-18

  Dziękuję bardzo za budującą opinię.

 • T
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: trawienie

  Pan Doktor okazał się bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Dokładnie wyjaśnił, co może być przyczyną moich problemów trawiennych, wykonał odpowiednie badania, a także podpowiedział odpowiednią dietę. Wspaniały lekarz, który nie lekceważy obaw i niepewności pacjenta. Uważnie słucha, jest otwarty, można rozwiać wszystkie wątpliwości. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze !
  Polecam !

  Tomasz Bodnarczuk2018-06-13

  Dziękuję Pani za miłą opinię i służę pomocą w przyszłości.

 • M
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: bóle brzucha

  Bardzo kompetentny i jednocześnie sympatyczny lekarz. Podczas wizyty nie miałam wrażenia, że zaraz upłynie "mój czas", wszystko przebiegało spokojnie i rzetelnie. Polecam!

  Tomasz Bodnarczuk2018-06-13

  Dziękuję z rzeczową opinię i cieszę się, że mój styl przyjęć spełnia Pani oczekiwania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Z całego serca polecam.
  Pan Doktor z uwagą i empatią mnie wysłuchał i w profesjonalny i zrozumiały dla mnie sposób wytłumaczył mi z czego mogą wynikać moje dolegliwości. Wzbudził moje zaufanie i w razie potrzeby na pewno zwrócę się do P. Doktora Bodnarczuka po pomoc i będę go polecac innym.

  Tomasz Bodnarczuk2018-06-11

  Dziękuję za zaufanie i opinię.

 • Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, nie stwarza dystansu, wizyta przebiegła w życzliwej atmosferze.Dobrze by było gdyby wszyscy lekarze mieli tak otwarty umysł byli dociekliwi i empatyczni. Jestem po pierwszej wizycie i na pewno nie ostatniej. Mam nadzieje, że pan doktor będzie tym lekarzem, który po 17 latach choroby pomoże mi wyzdrowieć. Z całego serca polecam pana doktora, z pozdrowieniami Agata W.

  Tomasz Bodnarczuk2018-06-04

  Dzień dobry. Ja także pozdrawiam i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Pani pomóc.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Moj tata byl u dra Bodnarczuka pierwszy raz i jest bardzo zadowolony. Dr przeprowadzil wnikliwy wywiad, postawil wstepna diagnoze i zalecil zrobienie badan. Bardzo mily i kompetentny specjalista, polecamy.

  Tomasz Bodnarczuk2018-05-15

  Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię.

 • K
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Po wczorajszej wizycie u Pana doktora jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - Pan doktor miły, uprzejmy, chętny pomóc i dociekliwy. Niewiele jest takich lekarzy, cieszę się, że wreszcie i ja trafiłam na odpowiedniego :) Szczerze polecam, mam nadzieję, że zaproponowane leczenie okaże się skuteczne i mimo całej sympatii nie zobaczymy się z Panem doktorem tak szybko :)

  Tomasz Bodnarczuk2018-05-14

  Dzień dobry. Żywię taką samą nadzieję:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacja, USG

  Polecam. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo szczegółowy wywiad lekarski. Pan Doktor cierpliwie wysłuchał całej historii choroby i poradził co robić dalej.

  Tomasz Bodnarczuk2018-05-08

  Dziękuję za opinię i zapraszam w razie potrzeby.

 • E
  Lokalizacja: Przychodnia Przyszpitalna 109 Szpital Wojskowy Poradnia GastroenterologicznaUsługa: problemy gastrologiczne

  Fantastyczny lekarz . Traktuje pacjenta bardzo poważnie. Cierpliwy i dociekliwy. Czułam się znakomicie i komfortowo podczas wizyty. Na zadawane pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi.Polecam z całego serca.

  Tomasz Bodnarczuk2018-04-20

  Dziękuję bardzo za opinię i liczę, że odbyta wizyta przyniesie Pani oczekiwany efekt. Służę pomocą na przyszłość.

 • L
  Lokalizacja: ARTIMED

  Wystarczyła jedna wizyta, żebym uporała się z dolegliwościami, które dokuczały mi od wielu miesięcy. Byłam mile zaskoczona ilością czasu, jaką Pan Doktor poświęcił mi, by zdiagnozować problem i zalecić dalsze postępowanie. Dokładny wywiad pozwolił uniknąć dodatkowych badań i kosztów. Nie życzę nikomu, żeby musiał korzystać z pomocy jakiegokolwiek lekarza, ale jeśli już ktoś musi, to szczerze polecam Pana Doktora Bodnarczuka.

  Tomasz Bodnarczuk2018-04-12

  Dziękuje uprzejmie za referencje i służę pomocą w razie potrzeby.

Pytania pacjentów (309)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Miałam robiony wymaz z języka z powodu pewnych dolegliwości tzn suchość w ustach-w szczególności w nocy, silny nalot na języku-zwłaszcza po nocy ale również w ciągu dnia, pieczenie języka, dziwny posmak-jakby gorzko-metaliczny.początkowo łączyłam to z chorobą refluksową z którą się zmagam i też miewa podobne objawy, ale tym razem wydawały mi się trochę inne. Wynik : candidia krusei liczne (++). czy powinnam się leczyć w związku z powyższym? jakie leki ? obecnie zażywam zirid w związku z chorobą refluksową.
  Dziękuję za odpowiedź!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Tomasz Bodnarczuk

  Dzień dobry. Proszę spróbować przeleczyc Nystatyna w zawiesinie do pędzlowania jamy ustnej 4x dz

 • Mojego synka 3 letniego boli od 2ch dni w okolicy pępka brzuch podczas jedzenia picia i po jedzeniu piciu Kiedyś sporadycznie go bolal Ostatnio przez około Pół roku ma często biegunk, zadziej wymioty, potem nastapily cienkie jasne stolce, regularne oddawanie kupki jest ,ostatnio długi okres rozwolnienie , teraz jeden dzień gorączka i utrzymuje się stan podgorączkowy Zrobiliśmy USG brzucha wyszło że wszystko w porządku oprócz cytuje " w krezce jelit poj w chłonne o zawartej wnęce długość do 17 mm . Badanie morfologi zrobione przy temp ciala 37 wyszły podwyższone monocyty 1,8 a te drugie monocyty 16, gran. Kwasochłonne 0,03 a te drugie 0, limfocyty 25,4, reszta w normie, mocz ciężar właściwy 1,026 i ketony 1,5 Proszę o interpretację takich wyników Dziekuje

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Niestety tak małymi dzieciaczkami się nie zajmuję:-(

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. Od początku swojej kariery medycznej swoje zainteresowania kierowałem w stronę gastroenterologii, na stałe będąc związany z Oddziałem Chorób Wewnętrznych 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w 2015 r. tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii. W chwili obecnej pracuję na stanowisku starszego asystenta w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.W 2009 r. podjąłem się stałej opieki nad obcokrajowcami służącymi w Wielonarodowym Korpusie Północno - Wschodnim w Szczecinie. Od 2007 r. prowadzę prywatną praktykę lekarską stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc corocznie w wielu sympozjach i szkoleniach medycznych. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania są czynnościowe zaburzenia przewodu pokarmowego. Obecnie przygotowuję się do obrony pracy doktorskiej dotyczącej tematyki nowotworów trzustki. W swojej praktyce zawodowej hołduję zasadzie " całościowego spojrzenia na pacjenta".
  Od lat trenuję sporty walki. Czas wolny przeznaczam na budowanie więzi rodzinnych.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Publikacje

 • Concise Review: Pancreatic Cancer and Bone Marrow-Derived Stem Cells. Stem Cells Transl Med. 2016 Jul;5(7):938-45

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2015/2016"

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl