lek.

Tomasz Bodnarczuk

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. Od początku swojej kariery medycznej swoje zainteresowania… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pierścień magnetyczny linx

  Panie Doktorze, moja phmetria przełyku z impedacją wykazała 67 epizodów refluksu w tym 45 niekwaśne. Z tego 26 epizodów sięgnęło części proksymalnej przełyku. 90% epizodów odnotowano w ciagu dnia. Moim problemem jest nieustanny ból gardła i ból przy mówieniu, który uniemożliwia mi pracę zawodową.Laryngolog… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Bodnarczuk

  Dzień dobry. Prosze jeszcze przed decyzją o zabiegu spróbować zamist IPP przyjmować Betainę HCL 2 caps. do kazdego głównego posiłku i na czczo.

 • Witam, kilka dni temu podczas zabawy z dzieckiem (leżenia na brzuchu na podłodze) zacząły mnie pobolewać okolice prawego podżebrza. Tego samego dnia bol rozszerzył się na mostek (środkową i dolną część). Myślałam ze to problemy ze zgagą ale Ranigast nie pomaga. Jedyne co przynosi ulgę to leżenie na płasko… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Bodnarczuk

  Dość sugetywnie wygląda to na ból kostno-stawowy.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem z wyróżnieniem w 2004 r. Od początku swojej kariery medycznej swoje zainteresowania kierowałem w stronę gastroenterologii, na stałe będąc związany z Oddziałem Chorób Wewnętrznych 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w 2015 r. tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii. W chwili obecnej pracuję na stanowisku starszego asystenta w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.W 2009 r. podjąłem się stałej opieki nad obcokrajowcami służącymi w Wielonarodowym Korpusie Północno - Wschodnim w Szczecinie. Od 2007 r. prowadzę prywatną praktykę lekarską stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc corocznie w wielu sympozjach i szkoleniach medycznych. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania są czynnościowe zaburzenia przewodu pokarmowego. Obecnie przygotowuję się do obrony pracy doktorskiej dotyczącej tematyki nowotworów trzustki. W swojej praktyce zawodowej hołduję zasadzie " całościowego spojrzenia na pacjenta".
  Od lat trenuję sporty walki. Czas wolny przeznaczam na budowanie więzi rodzinnych.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Publikacje

 • Concise Review: Pancreatic Cancer and Bone Marrow-Derived Stem Cells. Stem Cells Transl Med. 2016 Jul;5(7):938-45

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2015/2016"

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz konkretny i potrafiący wytłumaczyć co nam dolega. Była to moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia. Pozytywne wrażenia.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-09-18

  Dzień dobry. Dziękuję za pozytywną opinię i życzę dużo zdrówka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacja, USG

  Jestem zadowolona z wizyty. Doktor jest rzeczowy, dokładny i przyjazny. Dokładnie zbadał i wskazał jak postępować. Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy tego lekarza.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-09-09

  Dzień dobry. Dziękuję serdecznie za dobrą opinię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły, sympatyczny, w sposób bardzo zrozumiały tłumaczy zawiłe kwestie medyczne. Bardzo dokładny wszystko co nie daje 100% pewności sprawdza ponownym i badaniami. Polecam goraco☺

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-09-09

  Dzień dobry. Miło mi jest czytać dobrą opinię od Pani. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: ARTIMED

  Witam, sugerując się opiniami tutaj wybrałam Pana Tomasza :), i nie zawiodłam się :) wszystkie pozytywne opinie tutaj zgadzają się w 100%
  Bardzo sympatyczny lekarz, odpowiada na każde nurtujące pytania i wszystko od podstaw tłumaczy, widać że lekarz z powołania.
  Bardzo mocno i z czystym sumieniem polecam bo to świetny lekarz!

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-09-04

  Dzień dobry. Cieszę się, że jest Pani zadowolona i dziękuje bardzo za pozytywną opinię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMED

  To była moja pierwsza wizyta. Przyznam szczerze, że się jej obawiałam, bo różnie to bywa ze specjalistami. Bazowałam na pozytywnych komentarzach i nie zawiodłam się. Pan Doktor już od progu przywitał mnie z uśmiechem. Zapoznał się z wynikami moich badań, cierpliwie odpowiadał na każde zadane pytanie. To lekarz z pasją i powołaniem, któremu zależy na pacjencie a dodatkowo to człowiek niezwykle sympatyczny i pełen empatii do drugiego człowieka. Dziękuje!

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-08-17

  Dzień dobry. Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i mam nadzieję, że nie zawiodę nigdy wizerunku "pozytywnego specjalisty".

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Po 5 latach chodzenia i szukania powodu potwornego bólu żołądka - Pan Doktor po długim wywiadzie ustalił w czym tkwi problem. Badanie konkretne i obyło sie bez gastroskopii, która wczesniej była zalecana przez innych. Bardzo polecam przesympatyczna osoba z ogromna wiedza!

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-08-17

  Dzień dobry. Cieszę się, że mogłem pomóc:-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny, naprawdę chciał pomóc. Dokładnie obejrzał wszystkie wyniki, poprosił o kontakt w sprawie skuteczności leczenia pomimo jego nadchodzącego urlopu.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-08-10

  Dzień dobry. Dziękuje bardzo za pozytywną i merytoryczną opinię.

 • P

  Gorąco polecam. Wizyta profesjonalna, bez kolejki - Pan Doktor, co ważne, pilnuje dyscypliny czasowej dla każdego pacjenta, szanując czas oczekujących. W pełni profesjonalne podejście do problemu. Jednocześnie Pan Doktor to bardzo otwarta osoba, doskonale słucha, wyjaśnia, pyta i odpowiada. Wydaje się, że po wielu miesiącach problemów gastrycznych wreszcie ktoś umiał mi pomóc - szybko i skutecznie!Bardzo dobry kontakt mailowy z Panem Doktorem.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-08-02

  Dzień dobry. Serdecznie dziękuję za budującą opinię i służę pomocą. Mam nadzieję, że nadal będzie Pan zadowolony.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wspaniały kontakt z lekarzem.
  Szczegółowo objaśnił mi nt. mojego schorzenia.
  Odpowiedział na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
  Więcej takich lekarzy lekarzy.
  Polecam.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-07-19

  Dzień dobry. Dziękuję za pozytywną opinię . Cieszę się że mogłem pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMEDUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Konsultacja gastrologiczna u pana doktora była jedną z najbardziej profesjonalnie przeprowadzonych wizyt w gabinetach lekarskich, w których uczestniczyłem w roli pacjenta. Pan doktor z pewnością jest wspaniałym specjalistą, traktującym indywidualnie każdego z pacjentów i jego problemy zdrowotne. Myślę, iż nie można nie dostrzec, że doktor Bodnarczuk wykonuje swoją pracę z olbrzymim zaangażowaniem i pasją. Jest prawdziwym specjalistą w reprezentowanych przez siebie dziedzinach sztuki medycznej.

  Umówiona konsultacja odbyła się zgodnie z zamieszczonym harmonogramem w całkowicie przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Pan doktor skrupulatnie odpowiadał na każde zadane przeze mnie pytanie, a także przekazał mi cenne wskazówki i praktyczne rady dotyczące opisywanych przeze mnie dolegliwości.

  Reasumując powyższe słowa, wizyta lekarska u pana doktora Bodnarczuka została przeprowadzona w niezwykle profesjonalny sposób. Wierzę, że każda osoba poszukującą fachowej pomocy medycznej spełniającej najwyższe standardy, która postanowi skierować się ze swoimi dolegliwościami do doktora Bodnarczuka, nie będzie zawiedziona, lecz zostanie miło zaskoczona.

  lek. Tomasz Bodnarczuk2017-07-18

  Dzień dobry. Dziękuję bardzo za wspaniałą opinię i zaufanie. Człowiek nie ma wątpliwości, że warto Państwu pomagać:-)