lek.

Tomasz Banet

Ginekolog

Moje doświadczenie zawodowe w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobywałem w licznych ośrodkach na terenie kraju (Szczecin, Katowice, Bielsko-Biała i obecnie Olsztyn) i za grani... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza

  Jerzego Burskiego 28/2L (wejście od ul. Wilczyńskiego)
  10-686 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Zwykła wizyta od 50 zł
  Ocena ryzyka wad płodu wg foetal medicine foundation 350 zł
  Wkładka domaciczna hormonalna - mirena, jaydess 1 200 zł
  Labioplastyka (więcej na ginestetica.com) 3 500 zł
  Badania bakteriologiczne 50 zł
  Konsultacja antykoncepcyjna (pierwsza) 150 zł
  Cytologia 50 zł
  Zwykła wizyta - usg+badanie+cytologia 150 zł
  Usg w trakcie ciąży od 150 zł
  Wkładka domaciczna z miedzią i srebrem - silvecta 600 zł
  Implanty antykoncepcyjne -implanon 1 200 zł
  Elektrokoagulacja zmian szyjki macicy od 400 zł

  więcej

 • GinEstetica - Ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna.

  Jerzego Burskiego 28/2
  10-686 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Ginekologia estetyczna - konsultacja kwalifikująca do zabiegu 200 zł
  Plastyka warg sromowych większych - powiększenie 2 000 zł
  Plastyka krocza po urazach poporodowych 4 000 zł
  Hymenoplastyka - nacięcie błony dziewiczej 1 000 zł
  Plastyka warg sromowych mniejszych 3 500 zł
  Plastyka warg sromowych większych - zmniejszenie 3 500 zł
  Zabieg fentona - poszerzenie wejścia do pochwy 4 000 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Moje doświadczenie zawodowe w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobywałem w licznych ośrodkach na terenie kraju (Szczecin, Katowice, Bielsko-Biała i obecnie Olsztyn) i za granicą (Wielka Brytania - Guildford, Basingstoke i Kirkaldy).
  Mój obszar zainteresowań to perinatologia czyli wszystko co związane jest z przebiegiem ciąży - zwłaszcza ciąży wysokiego ryzyka oraz z diagnostyką prenatalną i rozwojem płodu. Posiadam certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Fetal Medicine Foundation w Londynie.
  W 2015 roku rozpocząłem również wykonywać zabiegi w zakresie ginekologii estetycznej i mam grono zadowolonych z efektów pacjentek.
  Moją dewizą w kontakcie z pacjentką jest jakość kontaktu jak i komfort pacjentki co w moim doświadczeniu jest decydującym czynnikiem w sukcesie procesu leczenia.

  English speaking patients are welcome.

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna 2000r.

Publikacje

 • Przechytrzyć zmutowany gen ( Magazyn Medycyny Rodzinnej 2001r)
 • Porównanie wyników badania HSG i laparoskopii u niepłodnych kobiet ( Ginekologia Polska 2000r.)

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce w trakcie studiów w Pomorskiej Akademii Medycznej

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • Royal Surrey County Hospital, Guildford UK
 • North Hampshire Hospital, Basingstoke UK
 • Fifth Park Hospital, Kirkaldy UK

Certyfikaty

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Zwykła wizyta

  Kolejna wizyta i kolejny raz jestem zadowolona. Atmosfera panującą w gabinecie jak zwykle przyjemna i swobodna, Pan Doktor jak zawsze profesjonalny i miły, a Pani recepcjonistka jest bardzo uprzejmą osoba i chętnie udziela informacji, nigdy nie było żadnego problemu. Pan Doktor odpowiada zawsze na każde pytanie szczegółowo i zrozumiale, stwarza poczucie spokoju i zrozumienia, można zapytać o wszystko. Z czystym sumieniem polecam to miejsce wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Inny

  Kolejna wizyta i nadal jestem bardzo zadowolona :) opanowanie i profesjonalizm Pana Doktora, sprawia że nigdy nie wychodzę pełna obaw i pytań bez jednoznacznych odpowiedzi ;)

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: USG w trakcie ciąży

  Niestety dr Banet okazał się najgorszym lekarzem z którym miałam doczynienia. Bardzo źle wspominam wizyty w czasie ciąży. Dr pomylił torbiel z zarodkiem, powiedział, że ciąża nie rozwija się prawidłowo i jest do usunięcia, po czym po kilku minutach stwierdził, że jednak wszystko jest ok! Kolejna sprawa to podwyższony poziom tsh, dr oczywiście stwierdził, że wszystko jest ok...okazało się, że miałam mocną niedoczynność tarczycy i chorobę hashimoto. Miałam też plamienia, oczywiście dr uznał, żeby nic z tym nie robić, nie przepisał mi żadnych tabletek typu duphaston czy luteina no bo po co? Ehhh szkoda słów...na szczęście zdążyłam w porę zmienić lekarza, dzięki któremu zawdzięczam donoszenie ciąży

  lek. Tomasz Banet2017-04-25

  Dziękuję bardzo za Pani opinię.
  Ciesze się, że poruszyła Pani tak ważne tematy, które często są powodem wątpliwości pacjentek. Rzeczywiście we wczesnym etapie ciąży, kiedy jeszcze nie widać zarodka w macicy mamy do czynienia z 3 potencjalnymi sytuacjami - 1. bardzo wczesnej ciąży, której jeszcze nie widać w USG 2. Obumarciem płodu 3. Ciążą pozamaciczną. Cieszę się że w Pani przypadku ostatecznie mogłem Pani przekazać pomyślną informację - że wszystko jest OK.
  Poziom TSH jest u moich pacjentek rutynowym zaleceniem i jeśli jest prawidłowy to nie zlecam dalszych badań, co miało miejsce w Pani przypadku.
  Trzeci z poruszonych przez Panią tematów budzi największe wątpliwości. Podawanie preparatów gestagennych takich jak Luteina czy Duphaston w przypadku plamień czy krwawień we wczesnej ciąży zostało jednoznacznie potwierdzone jako nieskuteczne i nie zmniejszające ryzyka poronienia. Wyjątkiem są kobiety z wieloma poronieniami w wywiadzie lub potwierdzoną w badaniach hormonalnych niewydolnością ciałka żółtego.
  Dla zainteresowanych pacjentek podaję link do wyników badania potwierdzającego ich brak skuteczności:
  http://www.cochrane.org/CD003511/PREG_progestogen-for-preventing-miscarriage

  Niestety lobby firm farmaceutycznych w Polsce jest tak silne, że preparaty te są bardzo często stosowane mimo ich jednoznacznego braku skuteczności w 1 trymestrze ciąży. Daje to kobiecie fałszywe poczucie bezpieczeństwa a firmom farmaceutycznym milionowe zyski.

  Gratuluję pomyślnego zakończenia ciąży.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Zwykła wizyta - USG+badanie+cytologia

  Męczyłam się z bólami brzucha, bolesnym miesiączkowaniem i wieloma innymi objawami od kilkunastu lat. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, co chwila wizyty w szpitalu, leki przeciwbólowe były stałym elementem dnia. Aż trafiłam do dr Baneta! Rozpoznanie- endometrioza. Nikt na to wcześniej nie wpadł. Lekarz dobrał mi odpowiednie leki i w końcu zaczęłam normalnie żyć. Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście, doktor odpowiada na wszystkie pytania. Do tego bardzo kompetentny w swoim zawodzie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz był bardzo miły, rzeczowy. Gabinet bardzo ładny, są przygotowane specjalne kapcie i spódnice. Pełny profesjonalizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza

  Doktor Banet dba o komfort psychiczny podczas badania, odpowiada na wszystkie medyczne pytania i wątpliwości, także przez telefon po zakończeniu wizyty. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pacjentką Pana Doktora juz kilka lat, zawsze byłam bardzo zadowolona z kontaktu, przebiegu wizyt a przede wszystkim opieki medycznej . Polecam !

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Zwykła wizyta

  Chodziłam do pana doktora od kilku lat zawsze miło i wydawać by się mogło profesjonalnie...Miesiąc temu trafiłam do szpitala gdzie znaleźli mi mięśniaka 5x4 cm dzisiaj na wizycie pan doktor go nie widział...jak sama powiedziałam że mam guza doktor przyznał że faktycznie jest ale jak to stwierdził jest w nietypowym nietypowym miejscu a w takim rutynowym badaniu nie przeglądał się aż tak bardzo...Cóż ciężko polecić lekarza który tak lekceważąco podchodzi do pacjentek..

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Czułam się bardzo komfortowo. Ucieszyłam się, ze w Olsztynie jest lekarz przychylny diecie wegetariańskiej w ciąży. Z pewnością wybiorę się na kolejną wizytę do tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: USG w trakcie ciąży

  To była moja kolejna wizyta. Jestem w 6 mc ciąży. Doktor Banet podczas badania wszystko szczegółowo i dokładnie omawia. Zaleca konkretne badania laboratoryjne, przyjmowanie witamin. Gabinet super wyposażony. Pani w recepcji przemila. Polecam!