Adresy (2)

al. Piastów 65 / 10a, Szczecin
Gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
Żołnierska 55, Szczecin Przyjmuje na NFZ
SPS ZOZ Zdroje Oddział Dzienny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, ordynatorem II Oddzialu Dziennego Rehabilitacji Psychiatrycznej w Centrum Psyc...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja psychiatryczna


al. Piastów 65 / 10a, Szczecin

Brak informacji o cenie

Gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny


Żołnierska 55, Szczecin

Brak informacji o cenie

SPS ZOZ Zdroje Oddział Dzienny

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny

Lekarka z bardzo pozytywną aurą. Nastrajająca pacjenta w odpowiednim kierunku. Osoba bardzo motywująca, napawa optymizmem. Polecam osobom w trakcie rozwodu, rozpadu, nieładu w życiu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPS ZOZ Zdroje Oddział Dzienny Ustalenie diagnozy

Nie uważam, że mój jednostkowy przypadek koniecznie określa to jaką lekarką jest pani Zalewska. Na pewno pomogła wielu osobom. Niestety mi utrudniła życie i swoją diagnozą spowodowała wiele problemów przez następne parę lat. A jej leczenie i sposoby ani trochę mi nie pomogły.
Jako jeszcze nastolatka miałam na koncie gwałt, osamotnienie, problemy w domu i konflikty z rówieśnikami w szkole, i byłam obiektywnie szykanowana i dręczona przez osoby silniejsze psychicznie ode mnie. I to wszystko na przestrzeni dość krótkiego odcinku czasu. Stałe sytuacje stresowe spowodowały, że byłam wycieńczona fizycznie, psychicznie. Straciłam motywację do życia i bałam się kontaktów z innymi ludźmi. Może nawet miałam wtedy jakąś lekką psychozę.
Trafiiłam do pani doktor z podejrzeniem schizofrenii. Pani doktor wszystkie moje problemy życiowe uzasadniła tym, że jestem chora. Oczywiście stwierdziła mi te schizofrenię, jednocześnie mówiąc, że ja nie mam pełnej schizofrenii tylko początek. Z jakiegoś powodu na wypisie zapisała, że mam głosy i omamy, choć nigdy nie miałam takich objawów. Co wydaje mi się dość istotnym faktem przy diagnozowaniu kogoś.
Samo branie leków, prócz skutków ubocznych, nie wiele mi dało, bardziej pomógł mi na terapii zdrowy kontakt z innymi ludźmi. Zdrowe kontakty koleżeńskie, podbudowały moje zdeptane poczucie wartości i dały motywację do działania. Gdy znowu zostałam sama i przestałam mieć stały kontakt z innymi, wszystkie moje lęki i obawy znowu zaczęły się nasilać, mimo tego, że wciąż brałam leki.
Wielu moich znajomych, którym leki rzeczywiście pomagają i miewali oczywiste objawy choroby, twierdzą, że lekarze przy pierwszych epizodach wystawiali im diagnozy stopniowo, żeby nie stygmatyzować młodej osoby, która ma jeszcze szansę wyjść z choroby.
A w moim przypadku, nawet kiedy sama lekarka twierdziła, że nie widzi jasnych i oczywistych objawów w pełni rozwiniętej schizofrenii, stwierdziła mi tę chorobę. Słyszałam takie sformułowania jak "Ma Pani schizofrenię, której nie widać".
W między czasie kiedy próbowałam rozwiązywać swoje problemy, fakt tej diagnozy na koncie, często powodował niejasności, wątpliwości i podważał moją wiarygodność.
Na dzień dzisiejszy mam lekarkę, która uważa, że rzeczywiście nie widzi objawów choroby, chociaż od długiego czasu nie biorę leków. Ale wszystkie niejasności jakie powodowała ta diagnoza na mojej drodze, są po prostu nie wporządku. I tylko oddaliły mnie od poprawnej drogi prowadzącej do rozwiązania moich problemów.
Zła diagnoza jest objektywną krzywdą i czymś gorszym niż stygmatyzacją.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam leczę się u Pani Dr Zalewskiej kilka lat Pani Dr bardzo mi pomogła dzięki Dr żyje. Dr pod czas wizyty bardzo uważnie słucha pacjęta jest tylko skupiona na pacjęcie gdy dzwoni tel do Dr owszem Pani Dr odbiera ale zdzwonią to pacięci którzy też potrzebują pomocy chciała bym dodać że lekarze też maja swoją rodzine i czasami los im też przynosi niespodzianki wiec chyba logiczne jest że może sie zdarzyć że doktor sie nie pojawiła w gabinecie czy nie odebrała tel tak samo działa to w drugą stronę pacjęt jest zapisany na wizytę a nie przychodzi i nawet nie poinformuje tel ze nie przyjdzie.A co do leków to Dr dobiera dobrze leki tylko potrzeba czasu a człowiek myśli ze pójdzie do specjalisty dostanie leki i będzie wszystko ok trzeba też od siebie dużo też dać i stosować sie do zaleceń lekarza w tedy to pomaga czasami bywa tak ze za późno przychodzimy do specjalisty o pomoc gdy obiawy są tak silne i nie stety lekarz musi skierować do szpitala np jak człowiek ma gorączkę 42 stopnie to oczywiste jest ze lekarz kieruje pacjęta do szpitala.Ja byłam w bardzo złym stanie zadzwoniłam do Pani Dr Zalewskiej Była to sobota przyjęła mnie u siebie w domu i udzieliła mi pomocy za co dziękuję bardzo Pani Dr.Uwarzam że nie ma lepszego lekarza w Szczecinie niż Pani Dr Zalewska a trochę ich zwiedziłam szczerze polecam Panią Dr naprawdę warto .Dziekuję z całego serducha Pani Dr za wszystko wiem że jestem czasami ciężkim przypadkiem dziękuje za cierpliwość Pani doktor życzę Wszystkiego naj naj naj lepszego dużo zdrówka i niech Pan Bóg ma Panią i pani rodzine w opiece.


Użytkownik zweryfikowany

pani dk zalewska jest super lekarzem nie lecze sie u niej ale bylam na odziale ul zolnierska dzieny gdybym nie miala wczesniej dobrej lekarki to bym sie do niej zarejstrowala


Użytkownik zweryfikowany

z Panią Zalewską miałam styczność jakiś czas temu. Jej nieprofesjonalne działania doprowadziły mnie wprost do szpitala. Jest nieprzyjemna, wymądrza się, uważa za alfę i omegę, traktuje z góry, nie potrafi nawiązac relacji z pacjentem a gdy coś sie z nim dzieje to umywa ręce i wysyła na odział zamknięty. Zdecydowanie nie polecam!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

lek. Teresa Zalewska

Jako lekarz specjalista z 20.-letnią praktyką każdego pacjenta na wizycie rzetelnie diagnozuję w oparciu o najnowsze standardy. Indywidualnie dobieram leczenie. Jeśli stan zdrowia Chorego jest poważny i przekracza możliwości leczenia ambulatoryjnego, to kieruję Go na leczenie szpitalne, które w tym wypadku jedynie i skutecznie może poprawić Jego stan zdrowia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety miałam już okazję ''przerobić'' wielu lekarzy psychiatrów w Szczecinie i przychylam się do kilku zamieszczonych tutaj opinii o braku profesjonalizmu Pani Doktor Zalewskiej. W czasie naprawdę ciężkiej depresji, kiedy bardzo wiele kosztowało mnie każde wyjście z domu zebrałam się, żeby do niej pójść na umówioną wizytę, bo kończyły mi się leki, ale niestety pocałowałam tylko klamkę gabinetu. Okazało się, że zapomniała o tym, że byłyśmy umówione :(

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

lek. Teresa Zalewska

W trakcie 12.-letniej pracy w prywatnym gabinecie jako priorytet traktuję dotrzymywanie umówionych terminów. Niejednokrotnie kontynuowałam przyjmowanie pacjentów pomimo własnej niedyspozycji. W opisanej wyżej sytuacji z przyczyn losowych nie byłam w stanie poinformować o mojej absencji. Rozumiem Pani niezadowolenie, za swoją nieobecność przepraszam, lecz to nie świadczy o moim braku profesjonalizmu.


W
Użytkownik zweryfikowany

Empatyczna, konkretna, pomocna. Miła osoba, rozumiejąca. Bardzo dobry lekarz, nieograniczająca czasu wizyty pacjenta. Od kilku lat leczę się u różnych lekarzy. Dopiero psychoterapia i leki Pani Doktor pomogły.

lek. Teresa Zalewska

Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany

Szukam dobrego lekarza dla swojego dziecka i czytam wiele opinii i trafiłam na te o Pani Zalewskiej. Ponieważ miałam okazję Ją poznać postanowiłam wyrazić również swoją opinie. U Pani Zalewskiej próbowałam leczyć się z jakieś 2 lata temu. Niestety po pół roku nie było poprawy, więc zdecydowałam się na zmianę lekarza. Niestety Pani Doktor jak to wspomniała p. Anna wypisywała recepty na oko i podejrzewam, że diagnozę również.U innego lekarza po 2ch miesiącach zaczęłam wracać do normalności. Był konsekwentny, wyrozumiały i przede wszystkim jak się okazało jest znakomitym lekarzem. Podczas wizyt u Pani Zalewskiej często kiedy próbowałam się otworzyć, Ona odbierała telefony i rozmawiała jakby mnie nie było w gabinecie. I tak jak napisał pacjent "a" jestem w stanie się zgodzić, ze jako pacjent nie czułam się traktowana poważnie ( pacjenta "a" o tym, że nie może przyjąć z powodu wyjazdu powinna chyba poinformować, a nie olać). Dobrze, ze Pani Doktor podnosi swoje kwalifikacje, bo z pewnością jest to Jej bardzo potrzebne. Nie polecam!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

lek. Teresa Zalewska

W czasie badania pacjenta całą swoją uwagę skupiam na nawiązaniu relacji, umożliwieniu swobodnych wypowiedzi, rzeczowo zbieram wywiad, wnikliwie dopytuję o objawy choroby. Całość badania służy postawieniu diagnozy i dobraniu indywidualnego leczenia. Sporadycznie, albo w wypadkach losowych badanie może przerwać telefon od innego potrzebującego pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Cały czas podczas trwania mojej choroby czuję jej wsparcie i zaangażowanie. Faktycznie trudno do niej się dostać, gdyż ma dużo pacjentów i jedną wizytę musiałam przełożyć z powodu jej wyjazdu konferencyjnego. Ale to dobrze świadczy o dr Zalewskiej, że praktykuje w szpitalu, prywatnie i ciągle podnosi swoje kompetencje.

lek. Teresa Zalewska

Dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany

Z przykrością muszę stwierdzić, że zdecydowanie Pani Teresie brak profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do wykonywanej pracy. Zostałam umówiona na drugą wizytę, na którą Pani Teresa nie przyszła, nie odbierała telefonów, napisałam więc smsa- również zero odzewu.Dopiero po godzinie czekania pod gabinetem Pani Teresa odpisała na mojego smsa informując, że jest za granicą. Szkoda, że wcześniej nie pofatygowała skontaktować się ze mną, aby przełożyć/ odwołać wizytę. Co lepsze Pani Teresa wcale nie była za granicą- widać to po bilingu telefonicznym. Dlatego zdecydowanie nie polecam, ponieważ według mnie ten specjalista nie traktuje swoich pacjentów poważnie.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

lek. Teresa Zalewska

Zawsze staram się dotrzymywać umówionych terminów. W wypadkach losowych, gdy posiadam numer telefonu informuję o swojej nieobecności.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, ordynatorem II Oddzialu Dziennego Rehabilitacji Psychiatrycznej w Centrum Psyc...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychiatria

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional