lek.

Teresa Jatczak

Okulista

1 opinia +dodaj

Dr Teresa Jatczak jest specjalistą okulistyki. Pani Doktor ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Po studiach przez kilka lat pracowała w Górniczym Zespole Opieki Zdrowotnej i jednocześnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam u pani doktor z dwójką swoich dzieci. W obu przypadkach wizyta była bardzo miła a diagnoza trafiona. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój 7 letni syn świetnie zniósł kropienie oczu i badanie ( u innego okulisty dziecięcego nie było tak fajnie, syn bardzo się zraził ). Polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Teresa Jatczak jest specjalistą okulistyki. Pani Doktor ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Po studiach przez kilka lat pracowała w Górniczym Zespole Opieki Zdrowotnej i jednocześnie robiła specjalizację w ramach wolontariatu w Klinice Okulistyki. W roku 1994 uzyskała pierwszy stopień specjalizacji, a 1997 roku – drugi stopień specjalizacji. Przez kilka lat pracowała w Wojewódzkiej Przychodni Okulistycznej, a następnie w Klinice Okulistyki w pracowni lasera argonowego. . Od 2007 roku pracuje w Lux Med jako okulista.
  Kilkunastoletni staż pracy w różnych przychodniach i klinice pozwolił osiągnąć dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie chorób oczu, występowania wad wzroku i poznania nowych metod leczenia stosowanych w okulistyce. Stara się rozpatrywać indywidualnie dolegliwości i zaburzenia pacjentów, otaczając ich profesjonalną opieką podczas leczenia.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna.