Adresy (3)

ul. Leonida Teligi 5, Ursynów , Warszawa
Renort Słuchając Ciała (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Łucka 18 lok. 1801/1802, Wola , Warszawa
Gabinety Lekarskie Łucka, Renort, Fundacja Szpitala św. Zofii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka, Renort, Fundacja Szpitala św. Zofii prowadzenie ciąży

Polecam z czystym sumieniem. Do pani doktor trafiłam w 5 miesiącu ciąży z polecenia. Poprzedni lekarz się nie sprawdzil. Pani doktor wyprowadziła mnie na prostą, dzięki Niej urodziłam zdrową córkę, trafilam w najlepsze ręce. Miła, sumienia, przede wszytkim kompetentna, cierpliwa, niesamowita. Bardzo dziękuję i pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka, Renort, Fundacja Szpitala św. Zofii ciąża

Pani Doktor prowadziła moja pierwszą ciążę, profesjonalna,delikatna, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym bardzo ciepła osoba???? Polecam z czystym sumieniem!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie ciąża pozamaciczna - jajowód

Najlepsza chirurg - specjalista na świecie! Pani Tatiana operowala laparoskopowo moją ciążę pozamaciczną. Zabieg zrobiony idealnie. Jeszcze przed upływem doby mogłam funkcjonować w pełni samodzielnie. Zero bólu po operacji, pełny komfort i super kontakt. Pani Doktor wszystko jest bardzo miła, konkretna i bardzo kompetentna. Życzę każdemu, żeby trafił na tak fantastycznego lekarza. Jestem wdzięczna za uratowanie mi życia.


K

Opinia z dnia 12.02.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie prowadzenie ciąży

Najlepsza! Ogromna wiedza a do tego wspaniałe podejście do pacjenta. Zapyta o wszystko, odpowie na każde pytanie. Jest ciepła i miła, bardzo dokładna. Prowadziłam u dr Boryczko ciaze i wiem ze to była najlepsza decyzja. Polecam zdecydowanie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie prowadzenie ciąży

Prowadzenie ciąży przez panią doktor odbywało się bez większych komplikacji, a miła pani doktor nawet bez przeszkód zapisała sobie w notatniku termin planowanego porodu, w którym obiecywała wziąć udział. Niestety obietnice zaangażowania skończyły się moim wielkim zawodem. W 37 tygodniu ciąży zostałam wzięta z izby przyjęć na Zelaznej na patologię ciazy. Natychmiast skontaktowałam się z panią doktor. Niestety nie otrzymałam zadnego wsparcia od dr Boryczko w trakcie tych potwornych dni gdy tętno mojego synka skakało i gdy po kilku dniach na patologii w środku nocy wyrwano mnie do porodu. Pani dr Boryczko zawiodła moje zaufanie nie mówiąc już o braku profesjonalnego zachowania. Byłam jej pacjentka w przychodni a w szpitalu na zelaznej spędziłam 11 dni!! Pani doktor dopiero w 8 dniu pojawiła się z uśmiechem na ustach z pytaniem "co słychać". Smutne ale prawdziwe.W tzw. międzyczasie na patologii ciązy nie zrobiono mi nawet jednego badania USG!!!! nie miałam więc wsparcia od mojego lekarza prowadzącego ani w formie profesjonalnego osądu ani w postaci ludzkiego zachowania osoby z empatią. Smutne ale prawdziwe!!!

dr n. med. Tatiana Boryczko

Witam
Chciałam odnieść się do w/w opinii. Po pierwsze, nie ma możliwości uczestniczenia w porodzie pacjentki, poza cięciem cesarskim, więc nie mogłam obiecać, że będę w nim uczestniczyć. Jeśli pacjentka chce się ze mną skontaktować, nie ma z tym żadnego problemu. Odnośnie wizyt w Oddziale Patologii Ciąży, nie odwiedzałam po ośmiu dniach pobytu żadnej pacjentki, a niemożliwym jest żeby w szpitalu przez ten czas nie wykonano żadnego badania USG dziecka. Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia, to proszę nie pozostawać anonimowym, tylko się ujawnić. Wtedy możemy przedstawić swoje argumenty. Bardzo łatwo kreować takie opinie, szczególnie że nie bierze się za to żadnej odpowiedzialności. Tatiana Boryczko


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie Ciąża

Pani Doktor jest rzeczowa - dokładnie tłumaczy z jakich przyczyn należy wykonać określone badanie i jakie mogą być konsekwencje w zależności od tego, co z nich wyjdzie. Pani Doktor jest też bardzo delikatna wykonując badanie - budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Polecam gorąco.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka, Renort, Fundacja Szpitala św. Zofii prowadzenie ciąży

Dla samych kontaktów z dr Boryczko warto być w ciąży! Nie tylko kompetentna, godna zaufania, empatyczna i pelna wyczucia, ale tez ogromnie blyskotliwa osoba ze swietnym podejściem do życia i drygiego człowieka. Nie ma rzeczy, o ktorej nie mozna z nia porozmawiac, zadnych tematów tabu. Pacjentka sie nie wstydzi. Dzieki niej przeszlam ciążę bardzo aktywnie, świadomie i z poczuciem bezpieczeństwa. No i zajrzała do Nas po porodzie - byłam na dragach, ale pamiętam!!! Każdej ciężarnej życzę takiego Przewodnika. Polecam znajomym i wszywcy sa zachwyceni. W drugiej ciazy tylko dr Boryczko!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr to bardzo opiekuńcza i ciepła osoba. Do tego profesjonalista. Cierpliwie odpowiada na każde pytania, tłumaczy niejasności. Pod opieką Pani dr Tatianie czułam się bardzo bezpiecznie przez całą ciążę. Dziękuję!!!!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę. Świetny specjalista. Miała wyczucie co do mojego nadciśnienia w ciąży. Zawsze cierpliwa i uwazna, a przy tym sympatyczna i kompetentna. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie