Dr n. med.

Tadeusz Kruzel

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Jestem bardzo wdzieczna Panu za trafna diagnozę przed laty, dzięki której teraz mogę bez zycia w niepewności. Za niesamowicie sympatyczne podejście do pacjenta, dokładne obrazowanie procesu leczenia, za wybor może nie najtańszych, ale z pewnoscia przed 20 laty najlepszych i najnowocześniejszych badan i lekow. Lekarz, który kocha, to co robi, dba o każdego i powoduje, ze w razie potrzeby wraca się do Niego nawet po latach. Dr Kruzel to prawdziwy skarb. Pozdrawiam z Lubina:)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Jestem bardzo wdzieczna Panu za trafna diagnozę przed laty, dzięki której teraz mogę bez zycia w niepewności. Za niesamowicie sympatyczne podejście do pacjenta, dokładne obrazowanie procesu leczenia, za wybor może nie najtańszych, ale z pewnoscia przed 20 laty najlepszych i najnowocześniejszych badan i lekow. Lekarz, który kocha, to co robi, dba o każdego i powoduje, ze w razie potrzeby wraca się do Niego nawet po latach. Dr Kruzel to prawdziwy skarb. Pozdrawiam z Lubina:)

  • P

   dla ludzki być ludzkim - poprostu bardzo dobry fachowiec. Niestety w Naszym kraju jest mało fachowców Pan Dr.T.Kruzel zdecydowanie się do nich zalicza!

  • R

   Cudowny człowiek, cudowny lekarz z dwóch powodów. Po pierwsze zawsze wysłucha pacjenta, dokładnie przejrzy dokumenty medyczne i w razie wątpliwości zleci odpowiednie badania. I po drugie i najważniejsze, nie boi się mieć własnego zdania! Dzięki tej odwadze została zdiagnozowana u mnie padaczka,gdzie inni lekarze określali moje ataki mianem sztuki teatralnej. Bardzo polecam tego lekarza. Dodam ,że Pan Kruzel Tadeusz został wybrany najlepszym lekarzem w Legnicy.

  • P

   Doskonały lekarz, specjalista jedyny w swoim rodzaju. Posiada ogromną wiedzę z dziedziny neurologii a do tego jest życzliwym pacjentowi lekarzem, który słucha swojego klienta i bierze jego zdanie pod uwagę. Potrafi dodać otuchy i kontakt z Nim powoduje, że człowiek czuje się lepiej nie tylko dzięki przepisywanym przez Niego lekom.

  • A

   Zaufałam Panu doktorowi Kruzelowi i dotychczas tego nie pożałowałam. Przede wszystkim jest profesjonalistą i fachowcem w dziedzinie neurologii - specjalistą od SM. Choruję na stwardnienie rozsiane od wielu lat i żyję, bo Pan doktor dał mi nadzieję. Nie poddałam się. Dziękuję Panie doktorze!!!:)

  • K

   Mam 25 lat przeszłam udar trafiłam do panów dr.kruzelow byłam roślina dziś jestem wypełni sprawna wróciłam do zdrowia bardzo szybko tyle przeszłam ale to tylko dzięki nim jestem miedzy wami jestem bardzo wdzięczna nie da sie opisać w kilku słowach ile to znaczy teraz pewnym krokiem idę do przodu Dziękuje

  • J

   Pan dr n. med. Tadeusz Kruzel jest doskonałym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Do Doktora trafiłam po raz pierwszy w styczniu br. po przebytej operacji głowy. Od samego początku zostałam potraktowana bardzo rzetelnie i ciepło. Doktor poświęcił mi wiele czasu, zajął się dalszym leczeniem i doradził w sprawie kolejnej operacji, która jeszcze przede mną. Doktor wziął pod uwagę również mój stan psychiczny, co jest dla mnie bardzo ważne. Nigdy nie odmówił mi pomocy w chwilach, kiedy tego potrzebowałam, poświęcając swój czas zarówno w prywatnym gabinecie jak i w szpitalu. Dziś rzadko spotyka się tak profesjonalne a zarazem serdeczne traktowanie pacjentów.
   Szczerze polecam dr. Tadeusza Kruzela wszystkim tym, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy!!!

   Dziękuję Panu z całego serca za opiekę i troskę, za słowa otuchy…za nadzieję...

  • M

   Mój mąż trafił na oddział neurologii w Legnicy z rozległym udarem mózgu.Diagnoza była przerażajaca.
   Ale doktor Kruzel jako jedyny sie nie poddał, walczył o męża wszelkimi możliwymi środkami i wiedzą. Dziś nikt nie dowierza że mąż chodzi i zaczyna mowić. Doktor nauczył nas że nigdy nie można tracic nadziej, ze trzeba walczyć i wierzyć do końca. I ze sa jeszcze ludzie gotowi pomóc bezinteresownie. Polecam doktora jako znakomitego fachowca o ogromnej wiedzy i jesczcze większej ludzkiej zyczliwośći.

  • M

   Doktor Tadeusz Kruzel, wspaniały lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Moja mama doznała rozległego wylewu i została przewieziona na oddział neurologii w Legnicy. Doktor Kruzel otoczył moją mamę rzetelną i fachową opieką. Z uporem, wielkim poświęceniem i wszelkimi możliwymi środkami walczył o jej życie, a potem zdrowie. Zawsze miał i ma czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i odpowiedź na każde pytanie. Z całego serca polecam Doktora Kruzela, który jest nie tylko wybitnym fachowcem, ale również ciepłym i życzliwym człowiekiem. Dziękuję Doktorze.

  • M

   29 lat temu,bardzo pomógł mojej córce, wspaniały neurolog.Doktorze przyjmujesz jeszcze pacjentów,jeśli tak to odpisz,potrzebuje pomocy dla wnuka,8 lat.