Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Iwaszkiewicza 5

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chichłowski Inny

  Prawdziwy lekarz z powołania szczegółowo wszystko tłumaczy cudowne podejście do pacjenta i jego rodziny specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie rzadko spotyka się tak dobrych lekarzy


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Cebulski Inny

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia zna się na rzeczy wszystko dokładnie tłumaczy pełen profesjonalizm ogromne zaangażowanie specjalista godny polecenia Dziękuję Bardzo Panie Doktorze


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Hołojda Inny

  Świetny fachowiec. Pani doktor celnie stawiła diagnozę i odpowiednio dobrała leczenie. Bardzo dziękuję za pomoc.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Cebulski Inny

  Lekarz, który zna się na tym co robi, podczas wizyty i badania był bardzo rzetelny. W moim przypadku wymagany był niewielki zabieg chirurgiczny, który Doktor wykonał szybko i praktycznie bezboleśnie. Efekty również okazały się zadowalające. Polecam serdecznie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Cebulski Inny

  Czlowiek - dusza. Z ogromnym sercem, zaangazowaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Malo jest takich osób w poradniach i oddziałach szpitalnych, którzy potrafią słuchać i łączyć dolegliwości chorobowe w całość. Dziękuję Panie doktorze za poświęcony czas w poradni i pomoc w rozwiązaniu mojego przewlekłego problemu. Teraz zostaje tylko systematyczna kontrol i pozytywne myślenie :) najważniejsze, że wiem że jestem pod dobrą opieką lekarską. 


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Ziarkiewicz Inny

  Uśmiechnięty, profesjonalny, konkretny. Przyszedł opowiedzieć mi o przebiegu operacji, potem mnie odwiedził zajrzeć jak sie czuje i podpowiedzieć jak się szybko pozbierać. Gość 10/10 światełko w tym ciemnym tunelu służby zdrowia!


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Druszcz Inny

  Szanowny Panie Doktorze. Szczególne podziękowania za Pana szybką i racjonalną decyzję związaną z przeprowadzeniem zabiegu disceimomii. Przyjęcie na oddział w trybie pilnym w niedzielę zabieg po kilku godzinach tego samego dnia. W międzyczasie diagnoza postawiona po wcześniejszym leczeniu szpitalnym w Zgorzelcu i odpowiedź na zdjęcie rezonansu "Nie możemy czekać. Każda chwila się liczy. Ucisk trwa już od kilkunastu dni. Dzisiaj zabieg. A potem jeszcze czeka Panią rehabilitacja." Bardzo dziękuję Panu za tą decyzję oraz za tak wnikliwą analizę przypadku, która w konsekwencji przyczyniła się do ustąpienia przypadłości bólowych. Jednocześnie okazał Pan, że dobra współpraca z innym lekarzem neurologiczne (ktory postawił wstępną diagnozę) jest tym czego człowiek chory oczekuje od lekarza w sytuacji zagrożenia zdrowa. Życzę Panu samych sukcesów i serdecznie pozdrawiam. Halina


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Kruzel Inny

  Nie bez powodu mogę powiedzieć , iż Pan Doktor jest dla mnie jak Tata. Każdy ojciec jest troskliwy, dba o swoje dziecko. Jego dobre samopoczucie, emocjonalne i fizyczne. Uśmiecha się do niego . Przytula jak dziecko płacze, tłumaczy dlaczego musi być cierpliwe. Zachować spokój ducha i ufać gdy większość innych neurologów nie chce nawet zerknąć na tak trudną historię choroby.
  Ja ufam powierzając swoje życie Doktorowi już 15 rok.
  Już czwarty raz ,,podniósł mnie z kolan,,. Od. 18 lat diagnoza SM.
  Składam ogromne Podziękowania za wiarę w moją siłę gdy mi jej już brakowało..Mocno pozdrawiam i do zobaczenia chyba już na nogach ;)Bo Krytą Żabkę już śmigam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Druszcz Inny

  Chciałbym podziękować Panu doktorowi, oraz Jego zespołowi z legnickiego szpitala specjalistycznego, który przeprowadził operacje usunięcia guza, u mojej mamy. Trafna diagnoza i błyskawiczna, szczęśliwie przeprowadzona operacja (z dużym ryzykiem powikłań), szczęśliwe bez ... . dziekujemy !


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dziergawko

  Nie polecam. Trafiłam w 19 tygodniu ciąży z plamieniem. Przyjmował mnie dr Dziergawko. W ogóle nie informował mnie o stanie dziecka, po badaniu USG nawet nie wiedziałam czy z dzieckiem jest wszystko dobrze. Jak zapytałam o wynik badania USG to odpowiedział, że on aż takim specjalista nie jest. Na moje pytania odpowiadał ironicznie i lekceważąco. Samo badanie na fotelu było bardzo bolesne, jeszcze na drugi dzień byłam obolała. Na fotelu podstawił mi pod samą twarz wziernik pokazujac, że plamienia nie ma, sugerując że kłamie i sobie coś uroiłam. Pod koniec ciąży leżałam na patologii ciąży, niestety miałam nieprzyjemność znowu trafić na tego lekarza i niestety, ale było to samo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania