mgr

Sylwia Siekierzycka

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się głównie indywidualną psychoterapią dorosłych i młodzieży z różnymi trudnościami np. depresje, fobie, zaburzenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PANACEUM Centrum TerapeutyczneUsługa: konsultacja

  Bardzo przyjemna Pani Doktor. Byłam u niej pierwszy raz i wydaje mi się, że znalazłam odpowiedniego terapeutę dla mnie. Zapewne długa droga przede mną ale pierwsze wrażenie i godzinna rozmowa z Panią doktor bardzo pozytywna.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia Siekierzycka

  Po kolejnym pobycie w szpitalu z powodu silnego bólu głowy trafiłem do pani mgr Sylwii Siekierzyckiej, która już na pierwszych spotkaniach ustaliła przyczynę moich dolegliwości .
  Pani Sylwia uważnie słucha i stawia trafne wnioski, motywuje i zachęca do dalszej pracy. Podczas sesji stwarza przyjazną atmosferę, dzięki której łatwiej jest pracować nad problemem.
  Jestem Bardzo zadowolony z przebiegu i wyników terapii, nie mogłem trafić lepiej, Bardzo dziękuję za pomoc i Wszystkim Gorąco Polecam ????

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia SiekierzyckaUsługa: konsultacja

  Pierwsza wizyta bardzo pozytywnie. Córka w pełni zadowolona, czuje się wysłychana. Bardzo się cieszy na kolejne spotkanie. Moje odczucia również pozytywne. Polecam Panią Sylwię jeśli ktoś się jeszcze zastanawia.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia SiekierzyckaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Sylwia jest nie tylko profesjonalnym psychoterapeuta. Jest również bardzo życzliwym, sympatycznym i serdecznym człowiekiem. Szczegółowo pamięta historię pacjenta, który nawet po długiej przerwie powraca z innymi problemami.
  Pełna zaangażowania życzliwości. Swoim podejściem do pacjenta sprawia, że nawet ktoś , kto ma dużą trudność mówienia o swoich ciężkich przeżyciach otwiera się. Jestem szczęśliwa, że właśnie do tej Psychoterapeutki trafiłam i polecam każdemu!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia Siekierzycka

  Pani Sylwia jest profesjonalistką, która ma bardzo szeroką wiedzę, nie tylko z zakresu psychoterapii. Zawsze punktualna, szczegółowo pamięta historię pacjenta. Świetnie diagnozuje, wie, jak pomóc, wie, o co zapytać, a przy tym jest po prostu wspaniałą osobą, bardzo ciepłą, serdeczną, do której chce się chodzić, nawet jeśli omawiane są sprawy bolesne. Cieszę się, że trafiłam do Pani Sylwii, że prowadzi mnie już od dłuższego czasu, że wiem, że naprawdę terapia jest skuteczna, że to inwestycja w siebie. A przy tym wszystkim... Pani Sylwia naprawdę szczerze dobrze życzy człowiekowi!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia SiekierzyckaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem szczęśliwa że trafiłam pod skrzydła Pani Sylwii. Przez wiele lat nikt nie był w stanie tyle zmienić w moim życiu ile ten terapeuta w ciągu kilku miesięcy. Korzystałam z różnych form pomocy ale ta terapia indywidualna okazala się być dla mnie najlepsza i najbardziej skuteczna. Wiele trudnych życiowych doświadczeń odbiło się na mojej psychice i nie wierzyłam, że uda się zmienić mój sposób postrzegania świata,a jednak. Zaczynam czuć że żyje, moje relacje z ludźmi zmieniają się na lepsze a uśmiecha pojawia się na mojej twarzy. Pani Sylwia jest nie tylko bardzo dobrym i skutecznym fachowcem w swojej dziedzinie ale także bardzo serdeczna osoba. Każda sesja to przyjemność ,wiem że
  mogę jej zaufać.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia Siekierzycka

  Szukając pomocy nie wiedziałam czym się kierować. Postanowiłam więc, że będę próbować u różnych specjalistów, aż trafię na osobę u której zatrzymam się na dłużej. Gdy trafiłam do gabinetu pani Sylwii Siekierzyckiej wiedziałam, że to jest osoba, której szukałam. Pani Sylwia jest osobą miłą i życzliwą. Wiedziałam, że mogę powiedzieć o wszystkich swoich problemach nie czując się przy tym niezręcznie. Po pierwszej wizycie poczułam, że jest szansa by zmienić swoje dotychczasowe życie. Odzyskałam nadzieje, której mi brakowało by ruszyć z miejsca i zacząć działać. A to wyłącznie dzięki pani Sylwii, która znalazła główne źródło wszystkich moich problemów. Dzięki terapii mam większą motywację by walczyć, ponieważ chcę iść do przodu i zmieniać swoje życie. Jeśli ktoś szuka osoby, która potrafi wysłuchać, która się angażuje i pomaga to właśnie jest dobry adres. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Sylwii. Polecam serdecznie !

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia SiekierzyckaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam do gabinetu Pani Sylwii, do odwidzenia którego zachęciła mnie znajoma. Dodam od razu, ze nie był to pierwszy psychoterapeuta z jakim miałam kontakt. Rozmawiałyśmy długo i po odbyciu wizyty nie miałam wątpliwości, że chcę aby to ona poprowadziła moja terapię. Czuje się znacznie lepiej i wierze, że terapia odniesie pozytywny skutek.
  Pani Sylwia to terapeuta z dużym doświadczeniem, która umie słuchać a kiedy mówi, jej słowa trafiają w sedno. Jest ciepła, serdeczna i życzliwa a przy tym bardzo konkretna. Zawsze jest przygotowana.
  Z powodzeniem mogę polecić gabinet Pani Sylwii każdemu, kto waha się czy na taką wizytę się wybrać. Z pewnością można Pani Sylwii zaufać.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia Siekierzycka

  Do Pani Sylwi Siekierzyckiej zgłosiłam się z powodu problemów w relacji z moją córką.Podczas konsultacji okazało się, że chodzi o coś zupełnie innego.Pani Sylwia postawiła trafną diagnozę i przedstawiła strategię pracy nad problemem.Polecam Panią Sylwię jako profesjonalną psychoterapeutkę, która bardzo mi pomogła.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sylwia SiekierzyckaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Sylwia nie jest pierwszym psychoterapeutą, z którym mam kontakt - jest pierwszym przy którym zostałam. Bez wątpienia jest profesjonalistką w swoim zawodzie, czyli jest dobrym psychoterapeutą a jednocześnie - co nie mniej ważne, a podczas pracy bardzo widoczne - jest dobrym człowiekiem. Na spotkania jest zawsze przygotowana, w pełni zaangażowana, uważna. Spotkania to nie "zwierzenia i wysłuchiwanie" ale konkretna praca, czasem ciężka, ale z osobą, która wykazuje duże wyczucie i chęć prawdziwej pomocy, przy tym dysponuje wiedzą i umiejętnościami. I do tego jeszcze jest osobą bardzo miłą i sympatyczną. Warto zaufać

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się głównie indywidualną psychoterapią dorosłych i młodzieży z różnymi trudnościami np. depresje, fobie, zaburzenia nerwicowe, somatyzacje, trudności w relacjach z innymi. Posiadam doświadczenie kliniczne w pracy indywidualnej i grupowej. Pracuję pod superwizją certyfikowanych superwizorów.
  W przypadku pacjentów niepełnoletnich przy pierwszej konsultacji wymagana jest obecność rodzica.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne: Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego 2004 r. r
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne: Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej 2011 r.
 • Instytut Psychologii Zdrowia (PTP): Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia 2012 r.

Znajomość języków

 • niemiecki

Staże

 • SPS ZOZ Zdroje, Centrum Psychiatryczne (Szczecin)
 • Małopolski Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień (Nowy Sącz )
 • Stowarzyszenie dla Osób Chorych Psychicznie i Niepełnosprawnych "Wegweiser" (Waren Muritz, Niemcy)
 • Miejski Ośrodek Interwencji Kryzysowej (Szczecin)
więcej

Certyfikaty

 • Sylwia Siekierzycka, psychoterapeuta w mieście Szczecin - Certyfikaty
 • Sylwia Siekierzycka, psychoterapeuta - Certyfikaty
 • Sylwia Siekierzycka, Szczecin - Certyfikaty

Zdjęcia