Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Jana III Sobieskiego 134, Luboń
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Przez długi czas miałem okropny problem
nie kontrola gazu
przez długi czas nikt nie mógł mi pomóc
zanim nie odwiedziłem lekarza, Svetlana zbadała mnie i leczyła
Radzę wszystkim mieć takiego profesjonalnego lekarza


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Po wielu wizytach u innych internistów i borykania się z nietypowymi dolegliwościami trafiłam na pomoc doraźna,która pełniła p.Guskowa. Po badaniu palpacyjnym zasugerowala wykonanie USG szyi ,które wykazało nowotwór ślinianki. Jestem wdzięczna bo dzięki temu jestem dziś po operacji i leczeniu(minął miesiąc od wizyty). Podczas wizyty bardzo uprzejma i cierpliwa.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani dr to osoba bardzo życzliwa. Tłumaczy dokładnie wyniki badań. Zorientowana na pacjenta i zainteresowana nim. Oby wszyscy lekarze tacy byli. Polecam serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Miła, kompetentna i rzeczowa osoba. Wysłuchała mojego problemu, czego poprzedni lekarze nie robili. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i skrupulatnie.
Jest lekarzem godnym polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, specjalista z ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Bijącym i emanujący ciepłem, zrozumieniem. Potrafi trafnie zdiagnozować problem i wprowadzić skuteczne leczenie ( nie doraźne ). Polecam każdemu!!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Pierwsza wizyta dała nam dużo nadziei, trafna diagnoza, wspaniałe podejście do pacjenta. Mam porównanie, ponieważ nagła choroba mojej córki spowodowała, że mieliśmy maraton po lekarzach i niestety żaden nie potrafił nam pomóc, pomimo, że wszyscy oglądali te same wyniki. Byłam pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób Pani Doktor do nas podeszła i jak bardzo się zaangażowała. Jest wspaniałym człowiekiem z ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz dobrym i wrażliwym sercem :) Będę zawsze wdzięczna za pomoc i widoczne efekty w leczeniu mojego dziecka, Od momentu leczenia przez Panią Doktor córka nie brała ani razu antybiotyku co w jej przypadku wydawało się niemożliwe,


Z
Użytkownik zweryfikowany

Byłem klientem "Melissy" od początku jej istnienia. Wielokrotnie pomagano mi rehabilitować mój chory kręgosłup. Przedstawiłem wczoraj aktualny opis badania rezonansem magnetycznym. Zamiast propozycji pomocy usłyszałem, że dobrzy specjaliści są w szpitalu w Puszczykowie a kiedy wspomniałem, że dużą pomocą było dla mnie leczenie jadem pszczół - usłyszałem żebym kupił sobie ul i przykładał pszczoły. Ostrzegam - jeżeli stan choroby Państwa stanie się poważniejszy to "Pani Doktor" raczej obrazi Państwo, aby się was pozbyć, niż podejmie się udzielić pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor za wszelką pomoc, której nie raz mi udzieliła. Zawsze gdy coś mi dolega mam się do kogo zwrócić i wiem, że Pani Doktor nie zbagatelizuje moich objawów. Cieszę się, że mam w końcu zaufanego lekarza. A z pomocy Pani Doktor korzystam nie tylko ja sama ale i moja Mama oraz znajomi. Serdecznie polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Panią Doktor, prawdziwy lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Jest osobą niezwykle serdeczną. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem (co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza), ogromna wiedza i podejście pozwala na trafne stawianie diagnozy. Ma ogromną wiedzę, w różnych metodach leczenia, a przy tym ciepłe podejście zachęca do współpracy. U mnie Pani Doktor bardzo szybko rozpoznała chorobę, gdzie wcześniej lekarze nie byli w stanie określić przyczyny. Takich lekarzy powinno być wiecej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie