Adres

ul. Jana III Sobieskiego 134, Luboń
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Miła, kompetentna i rzeczowa osoba. Wysłuchała mojego problemu, czego poprzedni lekarze nie robili. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i skrupulatnie.
Jest lekarzem godnym polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, specjalista z ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Bijącym i emanujący ciepłem, zrozumieniem. Potrafi trafnie zdiagnozować problem i wprowadzić skuteczne leczenie ( nie doraźne ). Polecam każdemu!!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Pierwsza wizyta dała nam dużo nadziei, trafna diagnoza, wspaniałe podejście do pacjenta. Mam porównanie, ponieważ nagła choroba mojej córki spowodowała, że mieliśmy maraton po lekarzach i niestety żaden nie potrafił nam pomóc, pomimo, że wszyscy oglądali te same wyniki. Byłam pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób Pani Doktor do nas podeszła i jak bardzo się zaangażowała. Jest wspaniałym człowiekiem z ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz dobrym i wrażliwym sercem :) Będę zawsze wdzięczna za pomoc i widoczne efekty w leczeniu mojego dziecka, Od momentu leczenia przez Panią Doktor córka nie brała ani razu antybiotyku co w jej przypadku wydawało się niemożliwe,


Z
Użytkownik zweryfikowany

Byłem klientem "Melissy" od początku jej istnienia. Wielokrotnie pomagano mi rehabilitować mój chory kręgosłup. Przedstawiłem wczoraj aktualny opis badania rezonansem magnetycznym. Zamiast propozycji pomocy usłyszałem, że dobrzy specjaliści są w szpitalu w Puszczykowie a kiedy wspomniałem, że dużą pomocą było dla mnie leczenie jadem pszczół - usłyszałem żebym kupił sobie ul i przykładał pszczoły. Ostrzegam - jeżeli stan choroby Państwa stanie się poważniejszy to "Pani Doktor" raczej obrazi Państwo, aby się was pozbyć, niż podejmie się udzielić pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor za wszelką pomoc, której nie raz mi udzieliła. Zawsze gdy coś mi dolega mam się do kogo zwrócić i wiem, że Pani Doktor nie zbagatelizuje moich objawów. Cieszę się, że mam w końcu zaufanego lekarza. A z pomocy Pani Doktor korzystam nie tylko ja sama ale i moja Mama oraz znajomi. Serdecznie polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Panią Doktor, prawdziwy lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Jest osobą niezwykle serdeczną. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem (co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza), ogromna wiedza i podejście pozwala na trafne stawianie diagnozy. Ma ogromną wiedzę, w różnych metodach leczenia, a przy tym ciepłe podejście zachęca do współpracy. U mnie Pani Doktor bardzo szybko rozpoznała chorobę, gdzie wcześniej lekarze nie byli w stanie określić przyczyny. Takich lekarzy powinno być wiecej


B
Użytkownik zweryfikowany

Pragnę wyrazić pozytywna opinię o doktor Svitlanie Guskowej. Jest osobą cierpliwą i niezwykle sympatyczną, wysłuchała wszystkie problemy zdrowotne z jakimi borykam się od przeszło roku. Do tej pory nikt nie umiał mi pomóc, a jedynie szkodzono mojemu zdrowiu z powodu braku trafnej diagnozy i wypisywaniu antybiotyków na każde \"schorzenie\".Jestem obecnie w trakcie leczenia ale czuję poprawę i mam nadzieję że Pani doktor wyprowadzi mnie na prostą i powrócę do dawnego stanu zdrowia jakim cieszyłam się ponad rok temu. Polecam każdemu!


B
Użytkownik zweryfikowany

Witam!
Trafiłam do Pani Doktor z kilkoma przypadłościami związanymi z żołądkiem. Diagnoza rozpoczęła się od irydodiagnostyki, dzięki której Pani Doktor powiedziała mi jakie choroby przechodziłam w dzieciństwie i niedawno. Byłam zdumiona dokładnością, z jaką określiła kiedy i na co chorowałam. Diagnoza została przeprowadzona bardzo dokładnie i Pani Doktor odpowiadała na wszystkie moje pytania oraz ze spokojem wypisała dokładne zalecenia i dawkowanie leków (a niestety nie każdy lekarz ma takie podejście do pacjenta). Szczerze polecam wizytę u Pani Doktor Guskovej, jest miła, kompetentna, a czas który spędzi się w Jej gabinecie nie jest czasem straconym.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Guskova jest wspaniałym specjalistą. Do mojej choroby pani doktor podeszła całościowo, z czym się jeszcze nie spotkałem. wiele moich przypadłości łączyło się ze sobą. To lekarz z prawdziwym podejściem holistycznym Jest to lekarz godny polecenia!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie