Switlana Guśkowa

Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....

  • A

   Świetny lekarz, specjalista z ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Bijącym i emanujący ciepłem, zrozumieniem. Potrafi trafnie zdiagnozować problem i wprowadzić skuteczne leczenie ( nie doraźne ). Polecam każdemu!!!!

  • B

   Witam,
   Pierwsza wizyta dała nam dużo nadziei, trafna diagnoza, wspaniałe podejście do pacjenta. Mam porównanie, ponieważ nagła choroba mojej córki spowodowała, że mieliśmy maraton po lekarzach i niestety żaden nie potrafił nam pomóc, pomimo, że wszyscy oglądali te same wyniki. Byłam pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób Pani Doktor do nas podeszła i jak bardzo się zaangażowała. Jest wspaniałym człowiekiem z ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz dobrym i wrażliwym sercem :) Będę zawsze wdzięczna za pomoc i widoczne efekty w leczeniu mojego dziecka, Od momentu leczenia przez Panią Doktor córka nie brała ani razu antybiotyku co w jej przypadku wydawało się niemożliwe,

  • Z

   Byłem klientem "Melissy" od początku jej istnienia. Wielokrotnie pomagano mi rehabilitować mój chory kręgosłup. Przedstawiłem wczoraj aktualny opis badania rezonansem magnetycznym. Zamiast propozycji pomocy usłyszałem, że dobrzy specjaliści są w szpitalu w Puszczykowie a kiedy wspomniałem, że dużą pomocą było dla mnie leczenie jadem pszczół - usłyszałem żebym kupił sobie ul i przykładał pszczoły. Ostrzegam - jeżeli stan choroby Państwa stanie się poważniejszy to "Pani Doktor" raczej obrazi Państwo, aby się was pozbyć, niż podejmie się udzielić pomocy.

  • M

   Witam,
   chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor za wszelką pomoc, której nie raz mi udzieliła. Zawsze gdy coś mi dolega mam się do kogo zwrócić i wiem, że Pani Doktor nie zbagatelizuje moich objawów. Cieszę się, że mam w końcu zaufanego lekarza. A z pomocy Pani Doktor korzystam nie tylko ja sama ale i moja Mama oraz znajomi. Serdecznie polecam!!!

  • A

   Szczerze polecam Panią Doktor, prawdziwy lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Jest osobą niezwykle serdeczną. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem (co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza), ogromna wiedza i podejście pozwala na trafne stawianie diagnozy. Ma ogromną wiedzę, w różnych metodach leczenia, a przy tym ciepłe podejście zachęca do współpracy. U mnie Pani Doktor bardzo szybko rozpoznała chorobę, gdzie wcześniej lekarze nie byli w stanie określić przyczyny. Takich lekarzy powinno być wiecej

  • B

   Pragnę wyrazić pozytywna opinię o doktor Svitlanie Guskowej. Jest osobą cierpliwą i niezwykle sympatyczną, wysłuchała wszystkie problemy zdrowotne z jakimi borykam się od przeszło roku. Do tej pory nikt nie umiał mi pomóc, a jedynie szkodzono mojemu zdrowiu z powodu braku trafnej diagnozy i wypisywaniu antybiotyków na każde \"schorzenie\".Jestem obecnie w trakcie leczenia ale czuję poprawę i mam nadzieję że Pani doktor wyprowadzi mnie na prostą i powrócę do dawnego stanu zdrowia jakim cieszyłam się ponad rok temu. Polecam każdemu!

  • B

   Witam!
   Trafiłam do Pani Doktor z kilkoma przypadłościami związanymi z żołądkiem. Diagnoza rozpoczęła się od irydodiagnostyki, dzięki której Pani Doktor powiedziała mi jakie choroby przechodziłam w dzieciństwie i niedawno. Byłam zdumiona dokładnością, z jaką określiła kiedy i na co chorowałam. Diagnoza została przeprowadzona bardzo dokładnie i Pani Doktor odpowiadała na wszystkie moje pytania oraz ze spokojem wypisała dokładne zalecenia i dawkowanie leków (a niestety nie każdy lekarz ma takie podejście do pacjenta). Szczerze polecam wizytę u Pani Doktor Guskovej, jest miła, kompetentna, a czas który spędzi się w Jej gabinecie nie jest czasem straconym.

  • S

   Pani Doktor Guskova jest wspaniałym specjalistą. Do mojej choroby pani doktor podeszła całościowo, z czym się jeszcze nie spotkałem. wiele moich przypadłości łączyło się ze sobą. To lekarz z prawdziwym podejściem holistycznym Jest to lekarz godny polecenia!