Stanisław Salwa, anestezjolog Wrocław

lek. Stanisław Salwa

Anestezjolog więcej

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wiktora Brossa 22, Krzyki, Wrocław
Akupunktura Gabinet leczenia bólu i nerwic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Akupunktura


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych anestezjologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból fantomowy
  • Neuralgia
  • Rwa udowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Anestezjologia i intensywna terapia
  • Medycyna paliatywna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Akupunktura


Wiktora Brossa 22, Wrocław

Akupunktura Gabinet leczenia bólu i nerwic

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Akupunktura Gabinet leczenia bólu i nerwic leczenie bólu

Bóle głowy występowały u mnie od najmłodszych lat. Przed tym jak trafiłam do dr. Salwy przeszłam szereg badań, które nic konkretnego nie wykryły. Akupunktura została mi polecona przez znajomą. Przeszłam całą serię, która przyczyniła się do znacznego ustąpienia bólu. Po ponad dwóch latach bóle nawróciły i ponownie rozpoczęłam zabieg akupunktury. Zdecydowanie się na akupunkturę było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.
Zanim podjęłam decyzję bardzo się bałam, igły mnie przerażały, myślałam, że ból będzie ogromny. Jednak, wcale tak nie jest! Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale na pewno nie jest bolesny.
Dr. Salwa jest człowiekiem, który stara się pomóc. Jest niesamowicie ciepły i życzliwy. Dzięki Niemu, przebywanie w gabinecie to żadne męki, a sama przyjemność!


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, skromny uczynny dobry w tym co robi. Znam go jeszcze z Kożuchowa. polecam jako dobrego lekarza. Teraz takich coraz mniej a szkoda. Naprawdę pomaga.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dyskopatia lędźwiowa z rwą kulszową. Jak oceniać ból przed zabiegami na 10 punktów to po zabiegach spadł do 3. Ostawiłem środki przeciwbólowe. Ból nie zmniejszał się stopniowo ale nastąpił skok dopiero po 7 zabiegu, wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Doktor troche dziwak jest ale jak sie pracuje na intensywnej terapii i z medycyna paliatywna to chyba nie mozna byc do konca normalnym ;)


E
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dawno, ale niestety bóle wcale nie ustąpiły. Na pewno wielu pomógł, jest poza tym bardzo miłym człowiekiem, ale niestety nie liczcie, że na wszystko pomaga.


Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie. Niestety nie mogę powiedzieć o dr Salwa nic dobrego. Bardzo nieładnie potraktował mnie jako swojego klienta.

Po 1 zabiegu akupunktury czułam się bardzo źle. Bolała mnie głowa i gardło, byłam bardzo osłabiona. Ze względu na swoje samopoczucie musiałam zrezygnować z kolejnego zabiegu. Po 2 zabiegu było jeszcze gorzej i nie mogłam wychodzić z łóżka, więc odwołałam kolejną wizytę. Pan Salwa zdenerwował się bardzo, bo wysłałam mu smsa, a nie zadzwoniłam. Zadzwonił do mnie i krzyczał na mnie, że zawaliłam \"już 2 raz\" i że mu się to nie podoba taka sytuacja. Dodam, że do gabinetu musiałam dojeżdżać 1.5 godziny w jedną stronę i naprawdę nie byłam w stanie.

Postanowiłam zrezygnować z dalszych wizyt. Krzyczał na mnie, że to moja wina i że ja postępuje nieuczciwie. A gdy prosiłam o zwrot pieniędzy za niewykorzystane igły, powiedział, że nie wyśle mi pieniędzy na konto, tylko mam po nie osobiście przyjechać (poświęcając 3 godziny na dojazd), bo on nie zajmuje się \"administracyjnymi sprawami\".

Jestem naprawdę rozczarowana jego postawą i zachowaniem wobec mnie jako klienta. Trudno jest polecać go, bo traktuje klientów jak \"szeregowych\", którzy mają się wszystkiemu podporządkować. Nie tak się postępuje w dzisiejszych czasach.

Generalnie nie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

U Pana dr.Salwy wylądowałam z polecenia. Cierpiałam na straszne bóle głowe, zdefiniowane przez neurologa i leczone jako migreny.
Przeszłam szereg badań (morfogologia, bad.dna oka, rezonans magnetyczny), które wykluczyły inne dolegliwości.
Bóle głowy trwały od ponad 2,5 m-ca, leczone środkami farmakolgicznymi mało skutecznie. Niestety codziennie w mniejszym lub większym stopniu występowały- zmora!
Kosmetyczka również cierpiąca na migreny poleciła akupunkturę u dr.Salwy.
Jestem po 3-cim zabiegu. I bez przekłamania powiem że doktor ratuje mi życie-czyli chęć do wstawania rano i dobre samopoczucie, oddaje chęć do działania i uwalnia myślenie.

Byłam nastawiona sceptycznie, ale po pierwszym zabiegu, którego efektem był ponad pół godzinny nieustanny śmiech, mogę z całą odpowiedzialnością polecić jako metodę WSPIERAJĄCĄ działania neurologa.

Informacje:
*seria obejmuje 10 zabiegów
każdy zabieg to ok 10-15 minut "pod igłami", są one połączone z elektrostymulacją, następnie 10 minut na łóżku elektromagnetycznym
*koszt pierwszego zabiegu obejmujący zakup kompletu jednorazowych (przy każdym zabiegu) igieł to 120zł (70zł+50zł komplet), koszt każdego następnego to 70zł
*działanie zabiegów utrzymuje się od roku do nawet 3 lat! (proszę sobie wyobrazić co tzn.dla kogoś kto codziennie przez 2,5m-ca miał ból głowy)

Pan dr.po WAM-ie jest rzeczowym, uśmiechniętym, konkretnym i niezwykle wygadanym lekarzem. Doskonale wie co robi, i wbijając każdą igłe "rozkrusza nasz lód". Wróciło mi dobre samopoczucie, ustąpiły bóle pleców (szyja, łopatki, krzyż,drętwienie nóg) które towarzyszyły bólom głowy. Jak dla mnie to niezwykle skuteczna metoda przynosząca natychmiastowe rezultaty.
Serdecznie polecam nie tylko na bóle głowy;)


D

Rwa kulszowa -4 lata temu dzięki zabiegom akupunktury które obejmowały 10 wizyt przestałam miewać bóle kręgosłupa.


B

Dolegliwość - przewlekłe bule kręgosupa oraz nerwica. Zabieg obejmował 10 zabiegów. Dolegliwość ustąpiła. Przez okres 4 lat brak dolegliwości.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból fantomowy
  • Neuralgia
  • Rwa udowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Anestezjologia i intensywna terapia
  • Medycyna paliatywna

Powiązane wyszukiwania