lek.

Sobiesław Kaszowicz

Ginekolog

79 opinii +dodaj

Umów wizytę 686 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA: W przypadku braku dogodnych terminów w kalendarzu Znany Lekarz proszę się kontaktować tylko i wyłącznie z CliniCare. Specjalista położnictwa i ginekologii ceniony przez pacjentki… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: CliniCare

  Pan Kaszowicz to najlepszy lekarz na świecie i bardzo dobry człowiek. Jestem jego pacjentka od ponad roku i przy każdej wizycie u Pana Doktora czuje jego niesamowita troskę i wsparcie a przede wszystkim ogromną wiedzę i umiejętność w czytelny sposób przekazywanie jej swojej pacjentce. Bardzo długo szukałam lekarza któremu mogłabym zaufać i jestem w 100% przekonana ze Pan Doktor zasługuje na zaufanie każdej z nas ????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja ginekologiczna (usg przezpochwowe w cenie!)

  Miła, otwarta atmosfera, każdy szczegół został wytłumaczony i zaplanowany, każda obawa wzięta pod uwagę i rozwiana. Bardzo polecam. :)

 • P
  Lokalizacja: CliniCare

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Doktor zapoznał się wnikliwie z dokumentacją medyczną, zrobił bardzo obszerny wywiad, wszystko tłumaczył i argumentował. Wszystkie badania zostały wykonane niezwykle delikatnie i bardzo dokładnie. Dodatkowo bardzo miła atmosfera. Polecam z całego serca! :)

 • P

  Bardzo obawiałam się pierwszej wizyty w życiu u ginekologa. Jednak jak się okazało nie miałam czym się denerwować, ponieważ Sobiesław Kaszowicz okazał się być świetnym lekarzem. Już na początku wzbudził moje zaufanie, jako lekarz, wprowadził mnie do badania na spokojnie, wytłumaczył i opowiedział o wszystkim, także nie miałam żadnych wątpliwości. Poświęcił mi dużo czasu można było bez problemu zadawać pytania, bo chętnie i wyczerpująco odpowiadał na nie. Potrafił wprowadzić luźną atmosferę, przy której stres minął. Był delikatny i wyrozumiały. Imponuje dużą i wszechstronną wiedzą. Rzadko spotykany człowiek z pasja.
  Polecam!!!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CliniCare

  Serdecznie polecam Pana doktora, wizyta przebiegła w miłej atmosferze i bezstresowo. Zalecenia jasne

 • A
  Lokalizacja: CliniCareUsługa: prowadzenie ciąży

  Miałam szczęście trafić do doktora Kaszowicza na samym początku ciąży, prowadził więc mnie przez całe 9 miesięcy. Całym sercem polecam! Doktor jest sumienny, profesjonalny i zawsze znajdzie czas na rozmowę, wizyty zawsze trwają ile trzeba - bez pośpiechu i poganiania. Pomimo dużej ilości pacjentek, doktor Kaszowicz zawsze odbiera telefon lub oddzwania, co uważam za bardzo ważne w przypadku pierwszej ciąży i wielu pytań i niewiadomych. Kolejna ciąża tylko u doktora Kaszowicza.

 • J
  Lokalizacja: CliniCareUsługa: USG 3D 4D HD live, genetyczne

  Polecam! Super lekarz, wszystko skrupulatnie wyjaśnia, nie ma niedomówień i niepotrzebnego zastraszania.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Sobiesław jest bardzo sympatyczną osobą. Uśmiechnięty, na luzie ale rzeczowy i konkretny. Przy badaniu genetycznym wszystko opisywał, zrobił dużo zdjęć co dla mnie tez jest na plus :) Polecam z całą pewnością :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CliniCareUsługa: USG 3D 4D HD live, genetyczne

  Bardzo dobry, godny polecenia lekarz, sympatyczny i otwarty człowiek. Cierpliwie odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. Potrafi, co bardzo istotne, zbudować luźną, bezstresową relację z pacjentem.

 • N
  Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja ginekologiczna (usg przezpochwowe w cenie!)

  Serdecznie polecam dr Kaszowicza, spokojnie i cierpliwie wysłucha, rzetelnie i zrozumiale wszystko wytłumaczy, zleci niezbędne badania. Podczas wizyty pacjentka nie czuje się "pospieszana", Doktor poświęca 100% swojej uwagi. Sam gabinet jest nowocześnie urządzony, Panie przy rejestracji są bardzo miłe a wyniki badań przesyłane są na następny dzień na maila :)

Pytania pacjentów (266)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA: W przypadku braku dogodnych terminów w kalendarzu Znany Lekarz proszę się kontaktować tylko i wyłącznie z CliniCare.

  Specjalista położnictwa i ginekologii ceniony przez pacjentki między innymi za umiejętność nawiązania profesjonalnej, ale jednocześnie niezwykle przyjaznej i empatycznej relacji w tej trudnej dziedzinie. Pasjonat prenatalnej diagnostyki ultrasonograficznej. Certyfikowany ultrasonografista wielu towarzystw naukowych w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Brytyjskiej Fundacji Medycyny Płodowej FMF. Należy do wąskiego grona ok. 300 lekarzy w Polsce, którzy pozytywnie przeszli audyt wykonanych pomiarów NT do badań genetycznych I trymestru. Dyrektor medyczny CliniCare gdzie również zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentkami w zakresie położnictwa i ginekologii. Diagnozuje i leczy choroby piersi. Wykonuje zabiegi małoinwazyjne w zakresie ginekologii i ginekologii estetycznej, biopsje, badania drożności jajowodów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • CMUJ

Znajomość języków

 • polski
 • angielski