Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 zł

Pozostałe usługi


Jutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 złJutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 złJutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 złJutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 złJutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 złJutrzenki 20, Bielsko-Biała

130 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Przebyte kursy

Neural manipulation- Barral Institute‏
Prowadzący: Christoph Sommer, HP, Rolfer

Visceral Manipulat...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: fizjoterapia

Pan Sławek to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Fachowca z wielkim zaangażowaniem. Mimo wielu pacjentów znalazł dla mnie czas kiedy bardzo tego potrzebowałam. Rzetelnie zdiagnozował mój problem z kręgosłupem i dzięki temu dziś czuję się o wiele lepiej. Dał mi cenne wskazówki, jak postępować by ból nie wracał. Szczerze polecam!

L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: fizjoterapia

Pracowity, przyjazny i kontaktowy. Zaskakująco duża skuteczność rehabilitacji skłoniła mnie do regularnych wizyt fizjoterapeutycznych.

D
Profil zweryfikowany

Fizjoterapeuta bardzo kompetentny, rzetelny i z ogromną wiedzą , którą potrafi realnie przenieść na leczenie pacjenta. Jestem pod opieką p.Sławka od ponad roku i bez zastanowienia mogę stwierdzić ,że tylko dzięki niemu nadal jestem sprawna ruchowo. Choruję na RZS i gdy żaden lekarz nie umiał mi już pomóc ,to p.Sławek postawił mnie na nogi . POLECAM każdemu kto ma problemy z bólem i samodzielnym funkcjonowaniem !

mgr Sławomir Piter

dziękuję i pozdrawiam Sławek


E
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry fizjoterapeuta, rzetelna wiedza i umiejetnosci ktore niejednokrotnie przewyzszaja kompetencje lekarzy. Polecam bardzo - mnie pomógł w momencie kiedy żaden lekarz nie wiedział co mi dolega o gdzie jest przyczyną.

mgr Sławomir Piter

Dziękuję za zaufanie, pozdrawiam


D
Profil zweryfikowany

Dobry specjalista patrzący na pacjenta całościowo a nie tylko w dany problem, który mi doskwierał. Myślę że warto polecić każdemu pana Sławka.

mgr Sławomir Piter

dziękuję :)


K
Profil zweryfikowany

Serdecznie polecam Pana Sławka. Miałam problem z bólem kręgosłupa (odcinek lędźwiowy). Pod koniec dnia ból powodował problemy ze staniem a nawet siedzeniem. Na szczęście trawiłam do dobrego fizjoterapeuty i już po drugiej wizycie było 95% poprawy. GORĄCO POLECAM!!!

mgr Sławomir Piter

dawny wpis, ale podziękować zawsze warto :) pozdrawiam


S
Profil zweryfikowany

Fizjoterapeuta z pasją. Moim problemem był poranny ból i sztywnienie kręgosłupa. Co dziennie, po przespaniu około 6 godzin budził mnie okropny ból. Pan Sławek nie tylko wyleczył mi kręgosłup ale także w znacznym stopniu poprawił pracę jelit, które jak twierdził były głównym powodem mojego bólu kręgosłupa. POLECAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

71 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące skolioza

W 2010 roku miałam pierwszą operację na skolioze, a 3 lata później kolejną (przedłużanie implantów). Jestem aktualnie w 4 miesiącu ciąży i czy jest możliwość naturalnego porodu? Czy w grę wchodzi tylko i wyłącznie cięcie cesarskie? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam

Dzień dobry, Niestety nie umiem odpowiedzieć na pytanie. Prosze skierować sie do operatora i ginekologa. Prowadzący ciąże ginekolog powinien podjąć wraz z Panią decyzję po konsultacji z operatorem. Pozdrawiam Sławomir Piter

mgr Sławomir Piter

Mam stwierdzone zniesie lordozy lędźwiowej. Czeka mnie rehabilitacja.
Moje pytanie brzmi czy z medycznego punktu widzenia tydzień spędzony na poligonie wojskowym wchodzi w grę?
Oczywiście nieunikniony jest wysiłek fizyczny.
Pozdrawiam

Dzień dobry, Zniesienie lordozy nie jest traktowane jako patologia. Oczywiście nie jest to idealny kręgosłup i na bazie takiego kształtu może wystąpić jakiś problem typu np. przepuklina, jednak że na razie można spać spokojnie. Pozdrawiam serdecznie Sławek

mgr Sławomir Piter

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania