Lek.

Sławomir Konstantynowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

21 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Dla mnie rewelacja... leczymy się u Doktora całą rodziną trzypokoleniową :) I co najważniejsze zawsze diagnozy są trafne. I leczenie adekwatne do choróbska, to właśnie kompetencja, a nie szamanizm

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Dla mnie rewelacja... leczymy się u Doktora całą rodziną trzypokoleniową :) I co najważniejsze zawsze diagnozy są trafne. I leczenie adekwatne do choróbska, to właśnie kompetencja, a nie szamanizm

  • K

   Bardzo dobry specjalista, chodziłem wczesniej do dwóch innych lekarzy i żaden nawet mnie nie badał...
   Pan Sławek za każdym razem dokładnie bada, wysłuchuje i pomaga.
   Personel oceniam na 10/10 - zawsze miłe, wesołe i pomocne Panie na recepcji :-)
   Czekamy z Żoną na dziecko i na pewno dalej bedziemy pacjentami Pana Sławka, jest to poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ;-)

  • Najlepszy lekarz na świecie ,jestem chora na wiele różnych chorób wewnętrznych, immunologicznych ,płuc i neurologicznych i tylko pan doktor Sławek bo tak onim mówią pacjenci ,ogarnia wszystko i potrafi mi pomóc. Z całom rodzinom leczymy się w Eskulapie i co ważne jeszcze się nie zdarzyło żeby doktor nie przyjął mnie .I jeszcze bardzo ważne personel jest najbardziej przychylnym oddanym i i mega fajnym w całej służbie zdrowia. Małgorzata Skibińska z rodzinom.

  • Jako lekarz super(dla dzieci), na początku bardziej przejmował się pacjentami dorosłymi teraz wszystkiego skąpi a w szczególności skierowań na badania od razu wysyła na biorezonans do pokoju obok nie polecam.

  • Wynik badania na obecność bakterii wykonany przez u Doktora została potwierdzona przez wykonanie posiewu wymazu z gardła wykonana przez Laboratorium Medyczne Synevo. Warszawa Bielany.Diagnoza wykonana u Doktora była po kilku minutach natomiast na wynik wymazu czekałem 7 dni który potwierdził diagnozę .W tym czasie otrzymałem już odpowiednie lekarstwa..Polecam profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.Ryszard

  • POLECMA JAK NAJBARDZIEJ OD 2 LAT SIE LECZYMY U DOKTORA I KORZYSTAMY Z BIOREZONANSU U PANI MAGDY. TRZEBA TROCHE WYŁOŻYĆ KASY ALE NAM POMAGA , I ZUPEŁNIE INNE WYNIKI WYCHODZA Z KRWI NIŻ NA BIOREZONANSIE- I POTEM SIE OKAZUJE ŻE BIOREZONANS MIAŁ RACJĘ
   POLECMA

  • Nie ma co się sugerować postacią lekarską i jej opisami tylko sposobem postępowania z pacjentem - przeprowadziliśmy się z rodziną do Legionowa w 2007r i do końca tegoż roku zmieniliśmy 2x przychodnię, aż trafiliśmy po recenzjach od znajomych do "Eskulapa". Dzieciaki zapisane są tam do tej pory i nawet sami z żoną się przepisaliśmy - świadczy to tylko o lekarzu. Rozmawiamy ze znajomymi, którzy są zapisani do dr Konstantynowicza - też sceptycznie podchodzą do niektórych metod np. biorezonans oraz narzekają, tylko... jakoś nikt się nie wypisał :). Do wszystkich lekarzy podchodzimy z rezerwą, a biorezonans(?)...korzystały nasze dzieciaki parę razy i nikt im nie zrobił tym urządzeniem krzywdy a nam uszczerbku finansowego (bo chyba o to niektórzy bardziej krzyczą:) - po prostu nie na wszystko się zgadzamy.
   Przede wszystkim praktyka szpitalna tego lekarza nie koliduje z czasem przeznaczonym dla pacjentów w przychodni, a sytuacja taka pomogła nam parę razy jak musieliśmy skorzystać z wizyt w przychodniach przyszpitalnych - kontakty ludziska.
   Jestem bardziej za tym aby polecić tego lekarza niż komukolwiek wskazać innego (a mamy z innymi przykre doświadczenia)

  • BIOREZONANS to oszystwo. Najpierw zbierają wywiad,, historię choroby, baadnia, wyniki a potem po biorezonansie mówią, że dziecko jest uczolone np. na pyłki trawy. (co wynika z wyników np testów alergicznych zrobionych samemu wcześniej). I wtedy niby-odczulają. Odczulają, każąc płacić sobie za coraz to kolejne wizyty, az do ustąpienia pylenia traw. Rodzice wniebowzięci ale do czasu kolejnego pylenia za rok, wraca się i mówią , że terapia była tylko na 1 rok i trzeba powtórzyć tę samą serię.
   Przykre ale ludzie jeszcze się na to łapią a to koszt czasem i ponad 2000 zł bo pamiętajcie , że na jednej wizycie sie nie kończy.

  • ja osobiści mogę murem stanąć za doktorem Sławkiem! lekarz REWELACJA!!!!
   po tragicznych przejściach z doktor Sandulowicz i Przyrowską, jestem zachwycona leczeniem pana doktora!!!
   świetnie wszystko tłumaczy i podchodzi profesjonalnie do kazdego pacjenta!!!!
   z czystym sumieniem POLECAM

  • Przeczytałam opinie o doktorze oraz zapytałam znajomych. Udało mi się dotrzeć do pacjentów Pana doktora od kilku lub kilkunastu lat. Miałam problem z dzieckiem chorym od kilku miesięcy (zapalenie oskrzeli, angina, zapalenie uszu, przewlekły katar o kolorze wskazującym na zakażenie bakteryjne). Zapisałam się na wizytę, przy okazji zabrałam ze sobą drugie dziecko, które również potrzebowało porady lekarskiej. Pan doktor poświęcił moim dzieciom około 2 godzin (!) - były pacjentkami przyjętymi na NFZ. Był obecny przy rezonansie magnetycznym - jest zwolennikiem tej metody oraz homeopatii, które wykorzystuje w połączeniu z medycyną konwencjonalną. Jak dla mnie rewelacja - dokładny, kompetentny, nie faszeruje chemią. Moje dziecko po leczeniu 3 antybiotykami w ciągu 1,5 miesiąca zostało pozbawione naturalnej odporności, dostało grzybicy przewodu pokarmowego. Doktor zalecił odpowiednią terapię - ja zdecydowanie polecam. A ilość małych pacjentówm którą zastałam po przyjściu do przychoni przeszła moje oczekiwania - ma bardzo dużo pacjentów, którzy są do niego zapisani. Ponadto doktor pracuje w szpitalu dziecięcym, co dobrze o nim świadczy w przeciwieństwie do tych, którzy siedzą tylko w przychodniach lub przyjmują tylko prywatnie.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".