mgr

Sebastian Wyględowski

Fizjoterapeuta

30 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 180 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem certyfikowanym terapeutą manualnym i fizjoterapeutą.Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W trakcie leczenia z powodzeniem wykorzystuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Godny polecenia fizjoterapeuta. Trafiłam do Pana Sebastiana rwą kulszową i bólami brzucha przy wstawaniu z krzesła, już po pierwszej wizycie poczułam znaczną poprawę, dostałam 3 ćwiczenia do codziennego wykonywania w domu, które sumiennie robiłam, po tygodniu poszłam na drugą wizytę, która trwała niecałe pół godziny, a po której ból całkowicie przeszedł i do tej pory nie wrócił. Jestem Bardzo wdzięczna i polecam Pana Sebastiana wszystkim znajomym, których coś boli.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrthoklinikaUsługa: terapia manualna

  Na pierwszą wizytę polecam przyjść nieco wcześniej, aby odnaleźć się w gąszczu osiedlowych klatek. P. Sebastian pomógł mi z przeciążeniami mięśni po intensywnym treningu i zwiększeniem zakresów. Serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból pleców

  Wizyta przyniosła natychmiastową ulgę dla bolącego kręgosłupa w dolnej części, z którym mam problem po długim siedzeniu lub pracach w domu. Dostałam 3 ćwiczenia do wykonywania w domu lub po treningu, aby problem usunąć na stałe. Bardzo profesjonalne, polecam!

 • Z

  Trenuję sporty walki i mam za sobą wiele kontuzji m.in. kostki, kolan, łokci, pleców. Na szczęscie koleżanka poleciła mi Sebastiana, który od kilku lat pomaga mi we wszystkich nagłych i trudnych przypadkach. Pracowałam z wieloma fizjoterapeutami, ale Sebastian to mój zdecydowany nr 1. Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Orthoklinika

  Pan Sebastian to najlepszy fizjoterapeuta z jakim miałam do czynienia! Od kilku lat próbowałam wyleczyć ciągłe bóle odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa u różnych terapeutów. Dopiero Pan Sebastian poprowadził moją "naprawę" w prawidłowy sposób. Zniknęło też drętwienie lewej ręki, które pojawiało się przy jej podnoszeniu. Panie Sebastianie dziękuję pięknie. Serdecznie polecam wszystkim!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do gabinetu Pana Sebastiana trafiłam z przewlekłymi bólami kregosłupa szyjnego i piersiowego i nie mogę  powiedzieć nic innego jak to, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Podczs  pierwszej wizyty skrupulatnie przeprowadził wywiad, zrobił badanie manualne i postawił diagnozę.  Pan Sebastian jako jedyny fizjoterapeuta przeprowadził testy, nazywając je testami funkcjonalnymi, które znalazy przyczynę bólu zupełnie gdzie indziej niż ból występował dla mnie laika niesamowite doświadczenie! Pan Sebastian jest to człowiek z pasją, cierpliwy, dokładny, który posiada niesamowity szósty zmysł poparty na pierwszy rzut oka widać ogromną wiedzą. Bardzo dziękuję panie Sebastianie.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dolegliwości bólowe kręgosłupa th

  Bardzo dobry, doświadczony Fizjoterapeuta. Miałam problem z kręgosłupem piersiowym. Poświęciłam sporo czasu na rehabilitację zanim nie trafiłam do p. Sebastiana. Świetnie dobrał terapię, a na koniec pokazał ćwiczenia które, powinnam wykonywać, żeby zmniejszyć dolegliwości bólowe. Pomogło! Polecam!

 • E

  Pan Sebastian, kochany i życzliwy człowiek z ogromną wiedzą umiejętnościami. Wszytko idealnie wytłumaczy i pomoże. Polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: altroskopia kolana

  Polecam rehabilitacje u Pana Sebastiana.Świetny rehabilitant i bardzo sympatyczny człowiek! Doprowadził do używalności moje kolano po artroskopii .Zawsze pomocny,cierpliwy,skuteczny i wytrwały w działaniu. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, daje zalecenia do pracy w domu. Polecam i dziękuję .

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry specjalista, interesuje się pacjentem, docieka przyczyn problemu, dokładnie tłumaczy ćwiczenia które należy wykonywać w domu, w moim przypadku zdecydowana poprawa stanu kolana, z czystym sumieniem polecam

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem certyfikowanym terapeutą manualnym i fizjoterapeutą.Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W trakcie leczenia z powodzeniem wykorzystuje medycynę osteopatyczną, którą przedstawiono mi w Polskiej Akademii Osteopatii. W swojej pracy posługuję się wiedzą zdobytą w trakcie wieloletniej pracy z pacjentami oraz licznych szkoleń i kursów dzięki, którym zdobyłem dużą ilość rozmaitych technik dostosowanych do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

  Specjalizuję się w leczeniu dolegliwości kręgosłupa takich jak dyskopatia, bóle promieniujące do kończyn dolnych tzw. rwa kulszowa, bóle i drętwienie rąk, rwa barkowa, napięciowe bóle głowy i karku. Z dużymi sukcesami zajmuje się leczeniem stawów obwodowych w schorzeniach takich jak: zamrożony bark, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespół cieśni nadgarstka, bóle bioder, bóle kolan i stawów skokowych.

  Doświadczenie zdobywam w codziennej pracy z pacjentami w Centrum Medycznym Damiana, gdzie spotykam się z rozmaitymi dolegliwościami bólowymi narządu ruchu, stanach po operacyjnych, po długim unieruchomieniu oraz z przewlekłymi bólami o nie znanym pochodzeniu.

  Przebieg wizyty:
  -przeprowadzenie wywiadu
  -przeprowadzenie testów funkcjonalnych, ortopedycznych oraz diagnostyki neurologicznej
  -zapoznanie się z badaniami obrazowymi dostarczonymi przez pacjenta
  -wytłumaczenie pacjentowi przyczyny jego dolegliwości
  -terapia manualna
  -nauka 2-3 ćwiczeń do wykonywania w domu
  -dalsze wskazania

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (2012)

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl