lek.

Sebastian Janiczek

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

48 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pełen profesjonalizm, bardzo dużo empatii i otwarte podejście do rozpatrywanych problemów zdrowotnych.

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan dr na wizycie zrobił USG, zbadał kolano, dał skierowanie na rezonans, żeby jeszcze lepiej postawić diagnozę. Jestem zadowolona z usługi i polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  wizyta odbyła się punktualnie, lekarz kompetentny , cierpliwie i zrozumiale wytłumaczył nurtujący mnie problem, podjęto dalsze działania w kierunku leczenia. Bardzo , bardzo miła atmosfera, z gabinetu wyszłam zadowolona. Polecam innym chorym:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMed

  Na pierwszej wizycie Pan Doktor dokładnie przeprowadził ze mną wywiad, obejrzał kolana i od razu zaproponował odpowiednią dla mnie metodę leczenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, po raz pierwszy stan moich kolan został odpowiednio zdiagnozowany bez bagatelizowania problemu. W jasny i rzeczowy sposób Pan Doktor wytłumaczył mi jak będzie postępowało schorzenie kolan oraz jakie proponuje etapy leczenia.
  Jestem już po pierwszej operacji jednego kolana, na którą zdecydowałam się tylko dzięki Panu Doktorowi. Operacja została przeprowadzona przez Pana Doktora w Szpitalu Praskim.
  Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za pomoc, dzięki odpowiedniej diagnozie zaczynam normalnie funkcjonować bez ciągłego bólu. Przede mną jeszcze jedna operacja, na która czekam absolutnie bez żadnych obaw, ponieważ wiem , że jestem w rękach profesjonalisty.
  Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora Sebastiana oby więcej było takich lekarzy.

 • E
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból kolan

  Dr Janiczek to świetny specjalista. Bardzo mi pomógł. Jestem już po artroskopie kolana. Teraz czekam na operację endoprptezy. Pan Doktor w sposób bardzo przystępny potrafi wytłumaczyć o co chodzi w leczeniu. Jest osobą bardzo sympatyczną i kontaktowa. Wszystkim serdecznie polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: USG narządu ruchu

  Wizyta u Pana Doktora była zbawieniem dla mojego kolana. Podczas wizyty został przeprowadzony szczegółowy wywiad na podstawie którego przeprowadzone konkretne USG narządu ruchu. Od razu Pan Doktor wykrył u mnie schorzenie w postaci pękniętej łąkotki w kolanie. Następnie, wskazał cały proces rehabilitacji. Jestem pełen optymizmu gdyż wiem że niniejszą konsultację powierzyłem prawdziwemu profesjonaliście. Z całego serca polecam .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: skecona kostka

  Miałam problem ze skręconą kostką, noga nie leczyła się tak szybko jak mi to mówili wcześniej w szpitalu. Pan Janiczek dokładnie obejrzał stopę i doradził jak mam postępować aby się dobrze wyleczyć. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: USG narządu ruchu

  fachowe i rzetelne podejscie do sprawy USG kolana zrobione fachowo diagnoza też potwierdziła fakt potrzeby zrobienia USG a na RTG było wszysko dobrze -polecam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Była to moja pierwsza wizyta.P .doktor wykonał usg kolana i zlecił kolejne badanie , po którym zdecyduje o dalszym leczeniu. Jestem zadowolona z podejscia do pacjenta i oddaje się w ręce p.dr. Janicka.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Jestem pacjentką doktora Janiczka od kilku miesięcy. Na pierwszej wizycie po 1. Postawił właściwą diagnozę. 2. Bardzo konkretnie i ze szczegółami omówił ze mną sposoby leczenia. 3.Najważniejsze - bardzo mi pomógł, widzę pozytywne efekty leczenia. Do dr trafiłam po wypadku w którym doznałam m.in urazu barku. Przed Nim byłam u innych specjalistów którzy o ile nie zaszkodzili, to na pewno nie pomogli. Ręka puchła, ból nasilał się z dnia na dzień, a oni nie wiedzieli dlaczego. Widząc tą różnicę, z pełną świadomością mogę stwierdzić, że dla mnie dr Janiczek jest najlepszy i jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego,barkowego,łokcia,nadgarstka,stawu skokowego oraz urazów kręgosłupa. Wykonuje badania USG narządu ruchu: mięsnie,stawy,więzadła ścięgna itp..

  Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy. Certyfikat Akademii PFITZER-USG staw barkowy. Certyfikat CMKP w Otwocku-USG stawów biodrowych. Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie USG narządu ruchu Certyfikat uczestnictwa w II Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu chirurgii kolana stopień I i II Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu protezoplastyki kolana Certyfikat uczestnictwa XXXVIII Zjezdzie Naukowym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Szkoleniu Lekarzy z Zakresu Leczenia Złamań Kości Długich.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • czerwiec 2005 r – ukończenie Akademii Medycznej w Warszawie
 • listopad 2013 r uzyskanie specjalizacji w zakresie ortopedia i traumatologia narządu ruchu.