lek.

Sebastian Janiczek

Ortopeda

41 opinii +dodaj

Umów wizytę 67 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: USG narządu ruchu

  fachowe i rzetelne podejscie do sprawy USG kolana zrobione fachowo diagnoza też potwierdziła fakt potrzeby zrobienia USG a na RTG było wszysko dobrze -polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Była to moja pierwsza wizyta.P .doktor wykonał usg kolana i zlecił kolejne badanie , po którym zdecyduje o dalszym leczeniu. Jestem zadowolona z podejscia do pacjenta i oddaje się w ręce p.dr. Janicka.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Jestem pacjentką doktora Janiczka od kilku miesięcy. Na pierwszej wizycie po 1. Postawił właściwą diagnozę. 2. Bardzo konkretnie i ze szczegółami omówił ze mną sposoby leczenia. 3.Najważniejsze - bardzo mi pomógł, widzę pozytywne efekty leczenia. Do dr trafiłam po wypadku w którym doznałam m.in urazu barku. Przed Nim byłam u innych specjalistów którzy o ile nie zaszkodzili, to na pewno nie pomogli. Ręka puchła, ból nasilał się z dnia na dzień, a oni nie wiedzieli dlaczego. Widząc tą różnicę, z pełną świadomością mogę stwierdzić, że dla mnie dr Janiczek jest najlepszy i jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wrażenia z pierwszej wizyty bardzo pozytywne. Lekarz konkretny, wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo, zalecone kolejne działania celem rozpoznania przyczyn bólu kolan. Jak najbardziej polecam.

 • S
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Uprzejmy, kulturalny, kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśniający.
  Zapalenie łękotki wyleczone. Dziękuję, Anna

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  dr.Sebastian Janiczek jest rzeczowym lekarzem zglosilam sie z urazem kolana wykonal badanie usgi odrazu zaproponowal odpowiednia metode leczenia polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Sebastian potraktował mnie konkretnie, szczerze i sympatycznie. Tego oczekuję od lekarza, któremu zawierzam swoje zdrowie. Mam poczucie, że badał mnie profesjonalista analizujący to co widzi i słyszy, co niestety nie jest regułą w medycznych gabinetach. To dopiero początek mojej epopei związanej z powodem wizyty, ale cieszę się, że polecono mi właśnie tego lekarza.
  Pozdrawiam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Sebastian Janiczek rzeczowy i konkretny,profesjonalne podejście do pacjenta. Szybka diagnoza i problem z kolanami rozwiązany. Osoba budząca zaufanie. Zdecydowanie polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry specjalista.Rzeczowy i konkretny,. Szybka diagnoza i prawidłowa propozycja o dalszym leczeniu.Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowa i profesjonalna wizyta i dobra pomoc. Lekarz wysłuchał historii choroby zbadał obejrzał badania i wystawił konkretną diagnozę. Tego potrzebowałem. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego,barkowego,łokcia,nadgarstka,stawu skokowego oraz urazów kręgosłupa. Wykonuje badania USG narządu ruchu: mięsnie,stawy,więzadła ścięgna itp..

  Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy. Certyfikat Akademii PFITZER-USG staw barkowy. Certyfikat CMKP w Otwocku-USG stawów biodrowych. Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie USG narządu ruchu Certyfikat uczestnictwa w II Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu chirurgii kolana stopień I i II Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu protezoplastyki kolana Certyfikat uczestnictwa XXXVIII Zjezdzie Naukowym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Szkoleniu Lekarzy z Zakresu Leczenia Złamań Kości Długich.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • czerwiec 2005 r – ukończenie Akademii Medycznej w Warszawie
 • listopad 2013 r uzyskanie specjalizacji w zakresie ortopedia i traumatologia narządu ruchu.