Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci (od 8r.ż.).

Jestem psychoterapeutką, psychologiem dziecięcym i wychow...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

150 zł

Konsultacje onlineZgoda 3, Warszawa

Ośrodek CENTRUM


Zygmunta Kazikowskiego 25, Mińsk Mazowiecki

Centrum Psychologiczne SENS

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Spotkania z Panią Sandrą bardzo dużo mi pomogły. Przed pójściem na terapię zupełnie nie wierzyłam w to, że cokolwiek może mi pomóc. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na terapię a tym bardziej, że trafiłam na panią Sandrę, która jak najbardziej jest bardzo profesjonalna, wyrozumiała i otwarta na dyskusję nawet jeśli się z czymś nie zgadzałam. Jest bardzo cierpliwa i ciepła. Zdecydowanie polecam! :)

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo cenię sobie że dane mi było trafić na Panią Sandrę. Mam za sobą również nieudane doświadczenia terapeutyczne, a to tutaj dało mi nadzieję i realne podstawy żeby wierzyć w to że nad sobą można pracować przez terapię. Widzę bardzo dużą wartość i zmiany w sobie i mogę szczerze polecić pracę z tą terapeutką. Szczególnie cenię sobie konkretne podejście, empatię, otwartość i bardzo efektywną pomoc w rozłożeniu sytuacji na czynniki pierwsze ze świeżym spojrzeniem.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Ja niestety nie byłam zadowolona ze współpracy z Panią Sandrą, Brakło mi głównie komunikacji i informacji zwrotnych. Miałam wrażenie, że cała terapia opiera się tylko na moim mówieniu, kiedy ja milkłam nastawała cisza. Zdecydowanie nie jest to rodzaj terapii, który mi odpowiadał.

mgr Sandra Zdzienicka

Nie mogę w żaden sposób odnieść się do wystawionej opinii, ponieważ nie wiem, kto mógł ją wystawić. Jeśli inicjały podane w opinii są poprawne, to nie jest i nie mogła być Pani w ostatnim czasie moją Pacjentką. Jednocześnie nie prowadzę i nigdy nie prowadziłam konsultacji online za pośrednictwem znanegolekarza, która została przez Panią oznaczona jako odbyta u mnie.
Niemniej jednak dziękuje za podzielenie się swoją opinią.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

4 miesięczną terapie u Pani Sandry skończyłam w listopadzie, jednak chciałam przed wystawieniem oceny wstrzymać się, żeby zobaczyć „co poukładałam sobie w głowie”.

Było to moje pierwsze zderzenie terapeutyczne i zdecydowanie jestem w stanie powiedzieć, że pomogło mi to wyjść na prostą.
Zrozumiałam pewne mechanizmy zachodzące w mojej głowie i dzięki pomocy Pani Sandry i ogromowi ciężkiej pracy własnej- przestałam je powielać. Znacznie polepszyło mi się układane relacji z innymi, a także wchodzenie w nowe relacje.
Zrozumialam swoje potrzeby względem związku, partera i co najważniejsze wreszcie po kilku latach zaryzykowałam i pozwolilam komuś na wejście do mojego życia.
Terapie była bardzo profesionalna- Pani Sandra pomogła zbudować mi relacje pełną zdrowego zaufania, jednak z dystansem - dzięki czemu mogłam łatwiej pogodzić się z zakończeniem procesu.
Ponadto atmosfera podczas spotkań była bardzo swobodna i otwarta, jednak nie było wymuszane na mnie otwarcie siebie w 100% na samamym początku. Pani Sandra to bardzo profesjonalna, empatyczna i spokojna osoba, dzięki niej otworzyłam głowę na nowe doświadczenia.
Podczas „wyprowadzania z terpii” podsumoałyśmy co się udało, a co jeszcze można dopracować i poprawić, mam też swiadomośc, że mogę wrocic w kazdym momencie swojego życia i uzyskać potrzebną pomoc.

mgr Sandra Zdzienicka

Pani Karolino, bardzo dziękuję za dobre słowo, cieszę się, że mogłam być pomocna. Wszystkiego dobrego!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Z powodu mojej sytuacji nie mogłam kontynuować spotkań z Panią Sandrą i przejść całej terapii. Niemniej spotkań było na tyle, żebym mogła podzielić się swoją opinią. Dla mnie Pani Sandra jest jak najbardziej profesjonalna w tym co robi. Potrzebowałam rozmowy z kimś bardzo konkretnym, kto nie koniecznie pogłaszcze mnie po głowie i „przytuli”, a pokaże mi inne spojrzenie na sprawy, w których widziałam np. tylko jeden „obraz”. Dodatkowo Pani Sandra również, kiedy czegoś usilnie nie rozumiałam lub nie mogłam się zgodzić (w sobie) - z empatią i cierpliwością ze mną o tym rozmawiała. Dla mnie takie połączenie - bycia bardzo konkretnym a zarazem okazującym wsparciem - jest bardzo na plus i ja czegoś takiego potrzebowałam. Mimo niedokończonej terapii (z mojej „winy”) zdążyłam wynieść kilka przemyśleń, które dają mi impuls do zmian w sobie, nad którymi chcę pracować. Czuję, że dalsza praca przyniosła by mi wiele dobrego Dziękuje Pani Sandro.

mgr Sandra Zdzienicka

Dziękuję Pani Agnieszko i trzymam kciuki za dalszy samorozwój :)


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Przez długi czas wahałam się nad wystawieniem oceny na temat terapii u Pani Sandry. To było moje pierwsze doświadczenie terapeutyczne, dlatego ciągle zadawałam sobie pytanie czy jestem kompetentna do wystawienia oceny. Doszłam jednak do wniosku, że, przez wzgląd na innych pacjentów, powinnam napisać to jak się czułam i czego doświadczyłam.
I niestety nie podzielam pozytywnych opinii na temat Pani Sandry. Odniosłam wrażenie, że jest osobą dosyć zdystansowaną do pacjenta. Niewiele mówi, rzadko okazuje wsparcie i empatię. To jednak potrafiłabym jeszcze pojąć, bo być może na tym polega ten rodzaj terapii, ale mi on akurat nie podpasował.
Jednak na ostatniej sesji Pani Sandra zachowała się już, moim zdaniem, nieprofesjonalnie, wyrażając swoją opinię o sytuacji w moim związku. Zwłaszcza, że była to opinia krzywdząca i pochopna. I choć bardzo mną to wstrząsnęło, to nie otrzymałam wsparcia, a jedynie dodatkowe podważenie jakości mojej relacji, poprzez przytoczenie zdania o tym ile trwa zazwyczaj pierwsza faza związku. Mój związek się w tę teorię nie wpasował, a to dodatkowo pogorszyło mój nastrój.
Pod wpływem odczuć związanych z tą wizytą, zdecydowałam się ostatecznie zrezygnować z usług tej terapeutki.
Byłyśmy z Panią Sandrą umówione, że jak będę chciała zrezygnować z terapii, to umówimy się na spotkanie wyjaśniające. Jednak psychicznie nie byłam w stanie zmusić się na kolejne 50 minut wizyty, a Pani Sandra nie brała pod uwagę innych możliwości wyjaśnienia sytuacji, na koniec oskarżając mnie jeszcze o brak chęci zrozumienia na sesji tego, co się wydarzyło. Nie chodziło o brak chęci, tylko o brak sił, co próbowałam, bezskutecznie, zakomunikować.
Żeby jednak oddać Pani Sandrze sprawiedliwość, to przyznam, że otworzyła mi oczy na niektóre sprawy w moim życiu. Jednak biorąc pod uwagę powyższe aspekty naszych wizyt, nie mogę wystawić innej oceny.

mgr Sandra Zdzienicka

Nie jestem w stanie do końca odpowiedzieć na Pani opinię, ponieważ nie mogę odnieść się do szczegółów naszej pracy. Ujawnienie takich informacji i rozmowa o nich publicznie byłoby zwyczajnie nieetyczne i nieprofesjonalne.
Mogę jedynie ogólnie odnieść się do mojej pracy i tego, że wystrzegam się w niej własnych opinii i ocen, a moje interpretacje są jedynie propozycją, dodatkowym rozumieniem, które można wziąć pod uwagę albo nie.
Zdarzają się sytuacje, kiedy pacjent nagle postanawia przerwać terapię, co zależy od wielu czynników. Kiedy taka decyzja podejmowana jest nagle, do głosu dochodzą emocje. Warto jest wtedy spotkać się jeszcze, by lepiej zrozumieć to, co się wydarzyło i co doprowadziło do podjęcia takiej decyzji, do czego zawsze zachęcam moich pacjentów. Jedynie spotkanie stanowi bezpieczną przestrzeń na rozmowę o terapii czy jej przerwaniu.
Życzę wytrwałości w pracy nad sobą i pozytywnych doświadczeń terapeutycznych.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SENS konsultacja psychoterapeutyczna

Na terapii u Pani Sandry zrozumiałam, że życie jest nieprzewidywalne, nie da się wszystkiego zaplanować i nad wszystkim mieć kontroli. Ze spotkań, które nie ukrywam niekiedy były naprawdę trudne, wyniosłam wiele - od bycia lepszą dla samej siebie i akceptacji siebie z fizycznymi dysfunkcjami, po wyrażanie swoich emocji, na co wcześniej sobie nie pozwalałam.
Dzięki bezpośredniości a zarazem empatii Pani Sandry pojawiła się we mnie przestrzeń na pójście przed siebie, co prawda z bagażem doświadczeń, ale będąc już silniejszą osobą.
Pani Sandra zawsze uważnie słucha i dostrzega w człowieku najmniejsze zmiany zchodzące podczas terapii.
Z racji tego, że są kwestie, nad którymi chciałabym w przyszłości jeszcze popracować, z pewnością ponownie wybiorę Panią Sandrę, która skutecznie poprowadziła moją terapię i dzięki, której wreszcie zaczęłam zauważać siebie, swoje potrzeby i pomimo stałych trudności fizycznych poszłam do przodu z większą pewnością siebie.

mgr Sandra Zdzienicka

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za dobre słowo. Bardzo się cieszę ze wspomnianych przez Panią zmian, które udało się Pani dokonać i trzymam kciuki za dalszy rozwój :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Sandra zobaczyć pewne sprawy zupełnie inaczej.Zrozumiałem, że to że nie mogłem nawiązać relacji leżało również po mojej stronie i w dużej mierze zależało ode mnie. Teraz jak to wiem to mogę coś z tym zrobić. I tak jest. Zacząłem nawiązywać relację. To działa.
Polecam Panią Sandrę - sympatyczna, rozumiejąca i konkretna terapeutka. Na spotkania choć nie łatwe chodziłem z przyjemnością.

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo dziękuję Panie Marcinie i życzę wszystkiego dobrego.

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja terapia u pani Sandry zakończyła się sukcesem. Pani Sandra jest osoba rzeczowa i empatyczna zarazem. Po prostu czuć, ze ta pomoc płynie z serca. Pani Sandra rozumiała mnie i była ze mną w najtrudniejszym okresie mojego życia. Dzięki odbytej terapii wchodze w dorosłość z większa świadomością siebie. Dopiero teraz mam poczucie, ze to ja nadaje mojemu życiu kierunek. A kto wie, może jeszcze kiedyś wrócę! Dziękuje bardzo!

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo dziękuję.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z odbytej u Pani Sandry psychoterapii. Już na początku naszych spotkań poczułam się bezpiecznie. Pani Sandra pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i motywy moich zachowań. Otoczyła mnie swoją troską i uwagą, czego zawsze mi brakowało. Pani Sandra potrafiła do mnie dotrzeć i sprawić, że chciałam rozmawiać i się otwierać. Bardzo doceniam bezpośredniość i wielką empatię Pani Sandry. Połączenie tych dwóch cech sprawilo, że w mojej terapii mogłam się rozwinąć. Dziękuję pięknie!

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo się cieszę, że mogłam Pani towarzyszyć w poznawaniu siebie. Dziękuję za miłe słowa:)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci (od 8r.ż.).

Jestem psychoterapeutką, psychologiem dziecięcym i wychow...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci