Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci (od 8r.ż.). Jestem psychoterapeutką, psychologiem dziecięcym i wychowawczym. Uko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Anoreksja
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


150 zł

Konsultacje online


Konsultacja psychoterapeutyczna


Zgoda 3, Warszawa

Ośrodek CENTRUM


Zygmunta Kazikowskiego 25, Mińsk Mazowiecki

Centrum Psychologiczne SENS

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Z powodu mojej sytuacji nie mogłam kontynuować spotkań z Panią Sandrą i przejść całej terapii. Niemniej spotkań było na tyle, żebym mogła podzielić się swoją opinią. Dla mnie Pani Sandra jest jak najbardziej profesjonalna w tym co robi. Potrzebowałam rozmowy z kimś bardzo konkretnym, kto nie koniecznie pogłaszcze mnie po głowie i „przytuli”, a pokaże mi inne spojrzenie na sprawy, w których widziałam np. tylko jeden „obraz”. Dodatkowo Pani Sandra również, kiedy czegoś usilnie nie rozumiałam lub nie mogłam się zgodzić (w sobie) - z empatią i cierpliwością ze mną o tym rozmawiała. Dla mnie takie połączenie - bycia bardzo konkretnym a zarazem okazującym wsparciem - jest bardzo na plus i ja czegoś takiego potrzebowałam. Mimo niedokończonej terapii (z mojej „winy”) zdążyłam wynieść kilka przemyśleń, które dają mi impuls do zmian w sobie, nad którymi chcę pracować. Czuję, że dalsza praca przyniosła by mi wiele dobrego Dziękuje Pani Sandro.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychoterapeutyczna

Przez długi czas wahałam się nad wystawieniem oceny na temat terapii u Pani Sandry. To było moje pierwsze doświadczenie terapeutyczne, dlatego ciągle zadawałam sobie pytanie czy jestem kompetentna do wystawienia oceny. Doszłam jednak do wniosku, że, przez wzgląd na innych pacjentów, powinnam napisać to jak się czułam i czego doświadczyłam.
I niestety nie podzielam pozytywnych opinii na temat Pani Sandry. Odniosłam wrażenie, że jest osobą dosyć zdystansowaną do pacjenta. Niewiele mówi, rzadko okazuje wsparcie i empatię. To jednak potrafiłabym jeszcze pojąć, bo być może na tym polega ten rodzaj terapii, ale mi on akurat nie podpasował.
Jednak na ostatniej sesji Pani Sandra zachowała się już, moim zdaniem, nieprofesjonalnie, wyrażając swoją opinię o sytuacji w moim związku. Zwłaszcza, że była to opinia krzywdząca i pochopna. I choć bardzo mną to wstrząsnęło, to nie otrzymałam wsparcia, a jedynie dodatkowe podważenie jakości mojej relacji, poprzez przytoczenie zdania o tym ile trwa zazwyczaj pierwsza faza związku. Mój związek się w tę teorię nie wpasował, a to dodatkowo pogorszyło mój nastrój.
Pod wpływem odczuć związanych z tą wizytą, zdecydowałam się ostatecznie zrezygnować z usług tej terapeutki.
Byłyśmy z Panią Sandrą umówione, że jak będę chciała zrezygnować z terapii, to umówimy się na spotkanie wyjaśniające. Jednak psychicznie nie byłam w stanie zmusić się na kolejne 50 minut wizyty, a Pani Sandra nie brała pod uwagę innych możliwości wyjaśnienia sytuacji, na koniec oskarżając mnie jeszcze o brak chęci zrozumienia na sesji tego, co się wydarzyło. Nie chodziło o brak chęci, tylko o brak sił, co próbowałam, bezskutecznie, zakomunikować.
Żeby jednak oddać Pani Sandrze sprawiedliwość, to przyznam, że otworzyła mi oczy na niektóre sprawy w moim życiu. Jednak biorąc pod uwagę powyższe aspekty naszych wizyt, nie mogę wystawić innej oceny.

mgr Sandra Zdzienicka

Nie jestem w stanie do końca odpowiedzieć na Pani opinię, ponieważ nie mogę odnieść się do szczegółów naszej pracy. Ujawnienie takich informacji i rozmowa o nich publicznie byłoby zwyczajnie nieetyczne i nieprofesjonalne.
Mogę jedynie ogólnie odnieść się do mojej pracy i tego, że wystrzegam się w niej własnych opinii i ocen, a moje interpretacje są jedynie propozycją, dodatkowym rozumieniem, które można wziąć pod uwagę albo nie.
Zdarzają się sytuacje, kiedy pacjent nagle postanawia przerwać terapię, co zależy od wielu czynników. Kiedy taka decyzja podejmowana jest nagle, do głosu dochodzą emocje. Warto jest wtedy spotkać się jeszcze, by lepiej zrozumieć to, co się wydarzyło i co doprowadziło do podjęcia takiej decyzji, do czego zawsze zachęcam moich pacjentów. Jedynie spotkanie stanowi bezpieczną przestrzeń na rozmowę o terapii czy jej przerwaniu.
Życzę wytrwałości w pracy nad sobą i pozytywnych doświadczeń terapeutycznych.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SENS konsultacja psychoterapeutyczna

Na terapii u Pani Sandry zrozumiałam, że życie jest nieprzewidywalne, nie da się wszystkiego zaplanować i nad wszystkim mieć kontroli. Ze spotkań, które nie ukrywam niekiedy były naprawdę trudne, wyniosłam wiele - od bycia lepszą dla samej siebie i akceptacji siebie z fizycznymi dysfunkcjami, po wyrażanie swoich emocji, na co wcześniej sobie nie pozwalałam.
Dzięki bezpośredniości a zarazem empatii Pani Sandry pojawiła się we mnie przestrzeń na pójście przed siebie, co prawda z bagażem doświadczeń, ale będąc już silniejszą osobą.
Pani Sandra zawsze uważnie słucha i dostrzega w człowieku najmniejsze zmiany zchodzące podczas terapii.
Z racji tego, że są kwestie, nad którymi chciałabym w przyszłości jeszcze popracować, z pewnością ponownie wybiorę Panią Sandrę, która skutecznie poprowadziła moją terapię i dzięki, której wreszcie zaczęłam zauważać siebie, swoje potrzeby i pomimo stałych trudności fizycznych poszłam do przodu z większą pewnością siebie.

mgr Sandra Zdzienicka

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za dobre słowo. Bardzo się cieszę ze wspomnianych przez Panią zmian, które udało się Pani dokonać i trzymam kciuki za dalszy rozwój :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Sandra zobaczyć pewne sprawy zupełnie inaczej.Zrozumiałem, że to że nie mogłem nawiązać relacji leżało również po mojej stronie i w dużej mierze zależało ode mnie. Teraz jak to wiem to mogę coś z tym zrobić. I tak jest. Zacząłem nawiązywać relację. To działa.
Polecam Panią Sandrę - sympatyczna, rozumiejąca i konkretna terapeutka. Na spotkania choć nie łatwe chodziłem z przyjemnością.

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo dziękuję Panie Marcinie i życzę wszystkiego dobrego.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja terapia u pani Sandry zakończyła się sukcesem. Pani Sandra jest osoba rzeczowa i empatyczna zarazem. Po prostu czuć, ze ta pomoc płynie z serca. Pani Sandra rozumiała mnie i była ze mną w najtrudniejszym okresie mojego życia. Dzięki odbytej terapii wchodze w dorosłość z większa świadomością siebie. Dopiero teraz mam poczucie, ze to ja nadaje mojemu życiu kierunek. A kto wie, może jeszcze kiedyś wrócę! Dziękuje bardzo!

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo dziękuję.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z odbytej u Pani Sandry psychoterapii. Już na początku naszych spotkań poczułam się bezpiecznie. Pani Sandra pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i motywy moich zachowań. Otoczyła mnie swoją troską i uwagą, czego zawsze mi brakowało. Pani Sandra potrafiła do mnie dotrzeć i sprawić, że chciałam rozmawiać i się otwierać. Bardzo doceniam bezpośredniość i wielką empatię Pani Sandry. Połączenie tych dwóch cech sprawilo, że w mojej terapii mogłam się rozwinąć. Dziękuję pięknie!

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo się cieszę, że mogłam Pani towarzyszyć w poznawaniu siebie. Dziękuję za miłe słowa:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SENS psychoterapia młodzieży

Wczesniej myślałam, ze nastoletniej córce może pomoc psychoterapeutka, która ma własne nastoletnie dzieci. Ze taka terapeutka zrozumie moja córkę i mnie. Panią Sandrę wybrała sobie moja córka. Od razu złapały świetny kontakt, co mnie zdziwiło, bo córce zwykle bardzo trudno przy obcych. Pani Sandra okazała się życzliwa, skuteczna terapeutka, rozumiejąca z jednej strony córkę, z drugiej mnie jako matkę. Kontakt z nią był konkretny i jednocześnie pełny empatii. Po kilku miesiącach terapii moja córka zaczęła się na nowo uśmiechać, co wzrusza mnie każdego dnia. Dziękujemy!

mgr Sandra Zdzienicka

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i trzymam kciuki za dalsze zmiany!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci (od 8r.ż.). Jestem psychoterapeutką, psychologiem dziecięcym i wychowawczym. Uko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Anoreksja
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, całodobowy oddział terapeutyczny
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, całodobowy oddział leczenia zaburzeń snu
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Drewnica" w Ząbkach, całodobowy zamknięty oddział psychiatryczny
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania