Lek.

Romuald Burdach

Radiolog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem lekarzem, ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie, pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM przy ul. Banacha 1a w II Zakładzie Radiologii Klinicznej. W szpitalu zajmuję się diagnostyką USG jak i wysokospecjalistycznymi badaniami USG doppler. Opisuję badania RTG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. W zespole chirurgów naczyniowych i radiologów interwencyjnych Prof. Olgierda Rowińskiego wykonywałem zabiegi wewnątrznaczyniowe. Razem z sekcją Ultrasonografii i Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii prowadzę szkolenia CRITICAL USG z zakresu USG-FAST (Focused Assessment with Sonography for Trauma).
    Mam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG, posiadam stosowne certyfikaty i szeroką znajomość radiologii i diagnostyki obrazowej.

    W ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej wykonuję szerokie spektrum badań USG i przy współpracy histopatologa biopsje narządów pod kontrolą USG, w tym biopsje tarczycy.

Usługi

Gabinet USG Warszawa Praga-Północ

UL. WILEŃSKA 18 (wejście do przychodni od Alei Solidarności), Praga-Północ, 03-193 Warszawa, mazowieckie

Usg stawów 150 zł
Usg doppler tętnic szyjnych i kręgowych 130 zł
Usg doppler żył kończyny dolnej (jedna noga) 130 zł
Usg stawu kolanowego 150 zł

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

lek. Romuald Burdach nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię