lek.

Romuald Burdach

Radiolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem, ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie, pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM przy ul. Banacha 1a w II Zakładzie Radiologii Klinicznej. W szpitalu zajmuję… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Jestem lekarzem, ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie, pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM przy ul. Banacha 1a w II Zakładzie Radiologii Klinicznej. W szpitalu zajmuję się diagnostyką USG jak i wysokospecjalistycznymi badaniami USG doppler. Opisuję badania RTG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. W zespole chirurgów naczyniowych i radiologów interwencyjnych Prof. Olgierda Rowińskiego wykonywałem zabiegi wewnątrznaczyniowe. Razem z sekcją Ultrasonografii i Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii prowadzę szkolenia CRITICAL USG z zakresu USG-FAST (Focused Assessment with Sonography for Trauma).
    Mam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG, posiadam stosowne certyfikaty i szeroką znajomość radiologii i diagnostyki obrazowej.

    W ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej wykonuję szerokie spektrum badań USG i przy współpracy histopatologa biopsje narządów pod kontrolą USG, w tym biopsje tarczycy.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online