Adres

Mikołów, Reta Śmiłowicka 11a, Katowice
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1991 roku.
Praktyka pediatryczna od 1994 roku.


Leczone choroby


Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Mikołów, Reta Śmiłowicka 11a, Katowice

Brak informacji o cenie

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Bardzo polecam, pan doktor przyjął nas w niedzielę, bardzo mily, dokładnie obejrzał syna, przepisał odpowiednie leki, wszytko wytłumaczył. Syn czuł się w gabinecie bardzo dobrze, nie bał się i nie płakał widać że pan Roman ma dobre podejście do małych pacjentów. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Cudowny doktor.Od września od lekarza do lekarza....zero poprawy,nerwy,wydane pieniądze na nieskutkujące leki.W końcu skserowaliśmy kartotekę dziecka i skonsltowali z dr Wazowskim.Leczenie trafione ....dziecko zdrowe .Pan doktor bardzo empatyczny,cierpliwie nas wysłuchał itp.Dziękujemy bardzo razem ze zdrową już Marysią


Użytkownik zweryfikowany

Pan Roman nigdy nas nie zawiódł, nawet w sytuacjach ekstremalnych - po prostu świetny lekarz!
Mój syn (38 stopni gorączki) właśnie stoi przy mnie i dopytuje - jedziemy już do Pana doktora? Jedziemy już?


Użytkownik zweryfikowany

Zostaliśmy przyjęci w święto,diagnoza okazała się trafna mimo niejednoznaczności objawów co potwierdziły analizy laboratoryjne,mieliśmy kontakt telefoniczny,dziecko wręcz chciało do Pana doktora pojechać,przemiły i skuteczny,wzór lekarza


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny jako lekarz, miły i pogodny jako człowiek. Nie przepisuje bez potrzeby antybiotyków, a to jest najważniejsze! Zawsze jest pod telefonem, ale jeśli nie może odebrać to oddzwoni. Szkoda, że przyjmuje tylko prywatnie. Zdecydowanie polecam!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Niestety ale ja do tych wszystkich peanów na temat dr Wazowskiego musze dodać ta bardzo słaba ocenę. Wezwałam dr do swojego 6 dniowego syna gdy nagle przestał jesć i byl bardzo osowiały. Diagnoza doktora - upał, przegrzanie, zmeczenie , za ciepło w domu, wysypka z powodu zle dobranej oliwki !!! Lekarstwo - godzinny spacer!!! Po dwóch godzinach mój syn w stanie krytycznym był juz na intensywnej terapii z podejrzeniem sepsy!!! Wysypka okazała sie marmurkowa skórką wskazujacą na zły przepływ krwi!!! Syn walczył o zycie i wygrał , ale tylko dzieki naszemu instynktowi i determinacji oraz opiece lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Nigdy nie wybacze dr Wazowskiemu ze nie potrafił stwierdzic tak powaznej choroby tym samym przysparzajac naszemu dziecku cierpienia a nam morza wylanych łez i nie przespanych nocy.


G

Bardzo dobry lekarz. Ma ogromną wiedzę, pasjonuje go jego praca, ma super kontakt z dziećmi. Zadzwoniłam po niego po raz pierwszy jak tylko tzw lekarz z przychodni przepisał dość "szybko" antybiotyk. Doktor Wazowski zalecił inne leki. Co do zarzutów "brania pieniędzy za nic" absolutnie się nie zgadzam. Podczas choroby dziecka i kilku wizyt wziął pieniądze tylko za pierwszą wizytę. POLECAM!


G

Naprawdę bardzo dobry pediatra. Zawsze można być pewnym że znajdzie czas na wizytę. Bez problemu przyjedzie na wizytę domową, co przy chorym maluszku jest ogromnym plusem. Zawsze stawia dobrą diagnozę, nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków i ma dobre podejście do dzieci. I przede wszystkim uspokaja rodziców:) Szczerze polecam i dziękuje.


N
Użytkownik zweryfikowany

Dr Wazowski leczy moją córeczkę od 4.5 roku. Stawia zawsze trafione diagnozy, nie zdarzyło się żeby Basi nie wyleczył. Bardzo kulturalny i kompetentny lekarz.Potrafi rozmawiać z dziećmi i ma do nich fantastyczne podejście. Wielu koleżankom poleciłam Pana doktora i wszystkich opinia jest taka sama. Najlepszy! Ponadto jest ostrożny jeśli chodzi o antybiotyki oraz zawsze jeśli przyjedzie na wizytę domową ,zanim wypisze receptę sprawdza stan apteczki domowej żeby w miarę możliwości wykorzystać leki które się posiada w domu. Chętnie podałabym nr do doktora ale nie wiem ,czy można.Owszem gabinet na Tysiącleciu posiada ( też tam byłam) , lecz wydaje mi się że raczej preferuje wizyty domowe. Raz jeszcze polecam i Pana doktora serdecznie pozdrawiam jeśli ma okazję to przeczytać.


P

Wszystko fajnie, tylko podajcie jakiś numer telefonu do tego pediatry.
Na konkurencyjnych stronach nie ma wogóle wzmianki o tym lekarzu, przeszukałem google i książki telefoniczne, niestety bez skutku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1991 roku.
Praktyka pediatryczna od 1994 roku.


Leczone choroby


Specjalizacje

  • Pediatria