Adres

Langiewicza 29, Ochota, Warszawa
Gabinet lekarski USG (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
22 273.....

Specjalistyczne badania USG w zakresie połoznictwa i ginekologii • 250 zł

Konsultacja położnicza • 200 zł

Konsultacja ginekologiczna • 200 zł +5 więcej

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Położnik, ginekolog, ultrasonografistaUsługi i ceny

Specjalistyczne badania USG w zakresie połoznictwa i ginekologii

250 zł


Langiewicza 29, Warszawa

250 zł

Gabinet lekarski USG


Konsultacja położnicza

200 zł


Langiewicza 29, Warszawa

200 zł

Gabinet lekarski USG


Konsultacja ginekologiczna

200 zł


Langiewicza 29, Warszawa

200 zł

Gabinet lekarski USG


USG


Langiewicza 29, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski USG


USG ginekologiczne


Langiewicza 29, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski USG


Badania ginekologiczne


Langiewicza 29, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski USG


Prowadzenie ciąży


Langiewicza 29, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski USG


Cytologia


Langiewicza 29, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski USG

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski USG ciąża

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam, a przede wszystkim bardzo dobry ultrasonolog! Nie jest typem lekarza glaskajacego pacjentki po głowie ale za to konkretnie i wprost i bardzo dokładnie tłumaczy wszystko. Wizyta kosztuje 300 zł ale nie żałuję ani złotówki bo dzięki temu lekarzowi moja córeczka jest zdrowa, gdyż podjął on decyzję o wywołaniu porodu z powodu słabych przepływów w główce dziecka ???? Polecam z całego serca!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski USG badanie usg

Jestem pod wrażeniem jaki kontakt i obsługa jest pacjenta w gabinecie u Pana doktora, który wszystko cierpliwie, w prosty do zrozumienia dla pacjenta sposób wyjaśnia na nowoczesnym aparacie do usg.
Koszt badania USG 300zł. Powyżej cena usg wynosi 250zł ale być może ceny są nieaktualne. Jestem uspokojona i zadowolona tylko proszę nie sugerować się ceną podaną na portalu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski USG kotrolne USG

Wizyta w gabinecie dr Szczeciny była najgorszym dniem w moim życiu. Po godzinnym czekaniu w poczekalni, w której było niespotykanie zimno (wizyta w grudniu ), pan doktor zrobił mi pierwsze USG (poza tym potwierdzającym ciążę ). Stwierdził obrzęk płodu. Powiedział, że mogłam mieć infekcję i niestety nie może powiedzieć, że wszystko jest dobrze, bo nie jest. Na moje dopytywanie i przerażenie huknal "Wolałaby pani nie wiedzieć!?" Powiedziałam, że oczywiście, że wiedzieć, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej,  o jakiego rodzaju wady chodzi, co dalej robić. Widać było, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć, pierwszy raz spotkałam się z tak  lekceważącym stosunkiem lekarza do pacjenta, na dodatek w tak ważnej sprawie, najważniejszej na świecie.  Dr Szczecina powiedział, że mogą to być wady genetyczne  albo funkcjonalne i mam sobie zrobić test pappa  "gdzieś na mieście ".
Wyszłam z gabinetu w kompletnym szoku, mąż też bardzo się przejął.  Zadzwoniłam do mamy z płaczem (w internecie obrzęk plodu opisany jest jako symptom bardzo poważnych wad plodu, często letalnych). Ja, mój mąż i nasze rodziny przeżyły weekend pełen stresu i przerażenia,  ale zabraliśmy się do działania i w poniedziałek odwiedziłam gabinet według mnie (i według specjalistów, których znam ) najlepszego ginekologa w Warszawie, który stwierdził, że żadnego obrzęku nie ma! Wykazał się autentyczną troską, skonsultował mój przypadek z innym fachowcem, który potwierdził, że obraz USG jest całkowicie normalny . Córka ma dziś pół roku i jest w 100% zdrowa.
Nigdy nie zapomne jednak ogromnego bólu jaki przeżyłam i tego, że był on całkowicie niepotrzebny.
Na koniec wizyty dr Szczecina wziął ode mnie 300 zł (paragonu nie otrzymałam) mówiąc "gdybym mógł, to bym nic nie brał", co w jego ustach zabrzmiało wyjątkowo nieszczerze.


Użytkownik zweryfikowany

Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
Pozdrawiam,
Mama Mikołaja


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!


N
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista od USG ever!
Sprawdzałam u niego dwie swoje ciąże oraz konsultowałam się po dwóch CC. Był w stanie sprawdzać rzeczy o których inni lekarze mówili,że nie da się sprawdzić tego dzięki USG...no cóż..
Wyjaśnia wszystko dokładnie, omawia, i sugeruje rozwiązania.
Czasem jak każdy może mieć gorszy dzień, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest jego wiedza i doświadczenie!
Badania długie, dokładne, komfortowe.
Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka prowadząca moją ciążę, do której opinii mam pełne zaufanie, poleciła mi wizytę u dr Szczeciny, jako wybitnego usgisty. Badanie USG miało wykluczyć lub potwierdzić hipotrofię mojego dziecka.
Na wizytę poszłam do Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej, ramach NFZ-u. Oczywiście nie jest to winą lekarza, a organizacji szpitala, że na wizytę umówioną na konkretną godzinę czekałam 3 godziny. W poczekalni bez klimatyzacji przy 35 stopniach na zewnątrz i 40 w środku :(
Lekarz przyjmował pacjentki w otwartym gabinecie (co jest chyba standardem w szpitalu na Karowej), wiec gdy oczekujące zbyt głośno narzekały na długi czas oczekwiania, wpadł do poczekalni i nakrzyczał na nas, że miał pacjentkę z bliźniakami i że jak któraś z nas umie przeprowadzić takie badanie szybciej to on zaprasza, żeby zrobić to za niego.
Gdy po 3 godzinach oczekiwania weszłam do gabinetu i podałam lekarzowi skierowanie (jak zawsze robię na wizycie w tym szpitalu), lekarz prychnął na mnie "co to jest?" i "po co tu przyszłam?". Gdy wyjaśniłam, że jestem w 38 tyg. ciąży i na 2 tyg. przed porodem przysuguje mi standardowe badanie USG oraz, że dziecko ma podejrzeni hipotrofii, obrażony na mnie i cały świat lekarz kazał mi się położyć na kozetce. Wydał mi parę szorstkich komend typu "podsunie się", "pupa wyżej", "zabierze rękę". Raz nawet chwycił mogą dłoń i zarzucił mi za głowę, gdyż najwyraźniej mu przeszkadzała. Po badaniu lakonicznie i ostro opisał mi stan dziecka i wciąż naburmuszony wydał opis badania.
Jeśli chodzi o kompetencje dr Szczeciny, trudno jest mi się o nich wypowiadać. Jeśli jednak brać pod uwagę komfort wizyty - uważam, że każdej pacjentce należy się traktowanie z szacunkiem, cierpliwością i poszanowaniem intymności. Dr Szczecinie jest to zupełnie obce.


N
Użytkownik zweryfikowany

SUPER lekarz :) prowadził moją ciążę od początku do końca a i teraz zdarza mi się zadzwonić do niego o poradę albo namiar na specjalistę. Ponieważ co miesiąc robił USG wychwycił zagrożenie ciąży pod koniec pierwszego trymestru. Rodziłam oczywiście na Karowej przez planowe cięcie cesarskie gdzie także czułam się bezpiecznie (choć uprzejmość pań położnych pozostawia wieli do życzenia :( ). Zawsze służył pomocą gdy dzwoniłam i uspokajał jeśli moje obawy były przesadzone. Mial rację w każdym przypadku i czułam, że ufam mu w 100% (choć rzadko się to zdarza w dzisiejszych czasach). Z każdą kolejną ciążą także zgłoszę się do dr Szczeciny. I nie zgadzam się z opinią, że jest nieuprzejmy, dla nas zawsze był miły a gorszy dzień każdy ma prawo mieć. Dr Szczecina jest prawdziwym specjalistą jakich mało.


K
Użytkownik zweryfikowany

uważam, że lekarz ma obowiązek traktować pacjenta z szacunkiem. Dr Szczecina nie wie co to znaczy:(. Miałam robione u niego jedno USG i więcej nie zamierzam. Miał do mnie pretensje, że w ogóle przyszłam, kazał zapamiętywać podczas badania jakieś parametry, raz straszył że coś nie w porządku, by za chwilę sobie zaprzeczyć a na koniec kazał płacić więcej niż się wcześniej z nim umawiałam!!! Dla mnie człowiek bez wyczucia i honoru


L
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest rzeczowy, konkretny i do tego bardzo dokładny przy badaniu usg. Kompetentny profesjonalista. Wizyta trwa długo, pod koniec jest czas na zadawanie pytań. Dla mnie zawsze był bardzo miły. Czułam się "zaopiekowana" przez całą ciążę i w "okresie okołoporodowym" bo rodziłam oczywiście na Karowej. Prowadzenie ciąży u doktora w gabinecie nie jest tanią imprezą, ale za to można co miesiąc podziwiać dzidzię na usg :-) co w dzisiejszej dobie kultury obrazkowej nie jest bez znaczenia :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Położnik, ginekolog, ultrasonografistaSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia