prof. dr hab. n. med.

Roman Herman

Proktolog, Chirurg

7 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

WAŻNE! Szanowny Pacjencie, rezerwowane wizyty będą potwierdzane smsem lub telefonicznie przez pracowników Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • WAŻNE!
  Szanowny Pacjencie,
  rezerwowane wizyty będą potwierdzane smsem lub telefonicznie przez pracowników Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pan Profesor to lekarz z prawdziwego powołania, dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Kilka lat temu sprawił, że znów mogę cieszyć się życiem, mimo iż wówczas poprawiał operację po "pseudo innym lekarzu".Fachowiec wysokiej klasy, z dużą wiedzą i doświadczeniem, konkretny, miły.Lekarz, który wie co mówi i co robi.Jego cudowne ręce pomagają ludziom, którzy naprawdę cierpią. Dla pacjenta poświęca dużo czasu, wszystko starannie wytłumaczy, narysuje i co najważniejsze ZAWSZE ale to absolutnie ZAWSZE jest tak, jak Pan Profesor powie.Nigdy pacjenta nie zostawi samego. Odważę się napisać, że takich lekarzy jak Pan Profesor nie ma !!! Panie Profesorze z serca dziękuję Basia T.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, perfekcjonista. Byłem po kilku nieudanych zabiegach z brakiem nadzieji na szybki powrót do zdrowia - to własnie ON sprawił, że dzisiaj powoli zapominam o swoim problemie. Polecam. Serdecznie dziękuję Panie Profesorze.

 • bardzo dobry

  U Pana Profesora leczę się już od kilku lat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miłym, sympatycznym i niezwykle kompetentnym lekarzem ze świetnym podejściem do pacjenta. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, dokładnie analizuje wszystkie wyniki badań. Przy pierwszej wizycie bałam się badania per rectum, ale przekonałam się, że Pan Profesor wykonuje je bezboleśnie, przy użyciu odpowiedniego żelu i do tego w przyjaznej atmosferze. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Profesora, gdyż jest on naprawdę bardzo kulturalnym człowiekiem, świetnym lekarzem, któremu można zaufać.

 • bardzo słaby

  Już dawno nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do pacjenta, jak podczas mojej pierwszej wizyty u profesora Hermana. Byłam u niego prywatnie (w Szpitalu Bonifratów w Krakowie), zapłaciłam 200 zł i to, czego doświadczyłam, na długo pozostanie mi w pamięci. Kiedy opowiadałam mu historię choroby i leczenia dość niegrzecznie mi przerywał, kwestionując moje informacje odnośnie przebytych zabiegów. Następnie podniesionym tonem skomentował, że on już ma dość słuchania tego typu historii, gdzie pacjenci są leczeni nieprawidłowo, lekarze nie kierują ich na odpowiednie badania, a potem są takie skutki. Badanie per/rectum i anoskopia były nieprzyjemne i bolesne, zwłaszcza, ze lekarz na początku nie użył żelu. Do tego w czasie badania przeprowadzał ze mną dalszy wywiad zadając mi pytania odnośnie historii choroby, co było bardzo dla mnie męczące. Zamiast przewidywanych 30 minut, wizyta została skrócona do niecałych 20 min. Dodam też, ze pan profesor przyjął mnie o pół godziny później niż powinien i bardzo się spieszył. W Szpitalu Bonifratów było ciasno, brakowało porządnej poczekalni, w jednej na całe piętro toalecie ( z jedną muszlą i jedną umywalką) nie było mydła, aby umyć ręce. Zraziłam się do Szpitalu Bonifratów w Krakowie. I nikomu pana profesora Hermana nie polecam!

 • bardzo dobry

  Doskonały lekarz, wspaniały, uczciwy człowiek, o wysokiej kulturze osobistej i właściwym podejściu do pacjenta. Niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Profesjonalista w każdym calu. Prawidłowa diagnoza była postawiona na podstawie szeregu badań, również laboratoryjnych. Skomplikowana operacja wykonana perfekcyjnie. Wyrazy szacunku i uznania dla Pana Profesora oraz serdeczne podziękowania za opiekę. Jolanta K.

 • bardzo dobry

  Dziękuję z całego serca Panu Profesorowi za udaną diagnozę, opiekę i operacje moją i mojej bratowej. Po wielu latach cierpienia i poszukiwania pomocy powrót do normalności. Dziękujemy za to. Mieczysław z Przemyśla.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Profesorowi za bardzo dobrą diagnozę oraz operację, która sprawiła, że po 15 latach cierpienia na nowo mogę cieszyć się życiem. Gabriela lat 35

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online