dr n. med.

Roma Kornet

Psychiatra

22 opinie +dodaj

Umów wizytę 248 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra. Konsultant w dziedzinie psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w leczeniu depresji, bezsenności, zaburzeń nerwicowych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatra. Konsultant w dziedzinie psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy.

  Posiada doświadczenie w leczeniu depresji, bezsenności, zaburzeń nerwicowych, lęków, skutków stresu, otępienia, choroby afektywnej dwubiegunowej, współpracy w psychoterapii uzależnień od alkoholu.
  Ordynator Oddziału Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy (2013-16), a wcześniej na Oddziale "Podwójnej Diagnozy" (dla chorych uzależnionych z współistniejącym zaburzeniem psychicznym). Wykładowca Collegium Medicum i Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
  Odbywała szkolenia zawodowe w Poliklinice Umberto w Rzymie i Szpitalu Uniwersyteckim w Leuven w Belgii. Autorka publikacji naukowych. Praca doktorska poświęcona tematyce uzależnienia od alkoholu.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy, Wydział Lekarski , rok 1997

Publikacje

 • Publikacje w czasopismach polskich poświęcone m.in. zaburzeniom nastroju, uzależnieniom od benzodiazepin oraz alkoholu w "Służbie Zdroiwa", "Primum non nocere", "Psychiatrii Polskiej".
 • Współautorstwo monografii na temat uzależnienia od alkoholu p.t. Uzależnienie od alkoholu- diagnoza i terapia (wybrane zagadnienia)
 • "Alkoholizm i schizofrenia- podwójna diagnoza, podwójna terapia" w czasopiśmie Neuroscience fakty

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Poliklinika Umberto w Rzymie, Włochy
 • Szpital Uniwersytecki w Leuven w Belgii.

Certyfikaty

 • Roma Kornet, psychiatra w mieście Bydgoszcz - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Super lekarz.,z powołania.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Dobrze dobrane leki.Jestem umówiona już na kolejną wizytę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Długo zastanawiałam się nad wizytą u psychiatry , aż wreszcie zdecydowałam się i powiem szczerze po wizycie u Pani doktor kamień spadł mi z serca.
  Bardzo dobry i profesjonalny lekarz o bardzo ciepłym i życzliwym podejściu do pacjenta. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: depresja, wahania nastroju

  Pani dr Kornet to świetny specjalista oraz bardzo sympatyczna osoba. Od razu dobrze dobrała leki, dokładnie tłumaczy po kolei etapy leczenia i odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do niej i bardzo wszystkim polecam. Po 3 miesiącach leczenia widzę już ogromną poprawę.

  dr n. med. Roma Kornet2017-08-24

  Mnie również bardzo cieszy Pani dobre samopoczucie. Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.

 • Lokalizacja: Remedium Clinic

  Napisze tylko, ze Pani doktor uratowala nie tylko mnie ale i moje malzenstwo. Podczas wizyty daje duze poczucie bezpieczenstwa i komfortu. Zawsze uwaznie wyslucha i wszystko wytlumaczy. Chodze do Pani doktor regularnie i zawsze moge liczyc na wsparcie i pomoc.

 • Polecam! Długo rozważałam wizytę u psychiatry, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby. W trakcie leczenia miałam gorsze chwilę, ale dzięki Pani Doktor dałam radę. Od pierwszej wizyty otrzymuję od Pani Doktor wsparcie, dobre rady, odpowiednio dobraną receptę. Żałuję, że tak długo odwlekałam pierwszą wizytę. Zdecydowanie polecam!

 • W

  Bardzo dobry i profesjonalny lekarz o bardzo ciepłym i życzliwym podejściu do pacjenta. Pani doktor od wielu lat pomaga mi w przejściu epizodów depresji.Z sukcesem i dużą ostrożnością dobrała leki. Bardzo dokładnie i rzeczowo wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Można liczyć zawsze na jej radę w przypadku wątpliwości lub niepewności dotyczących leczenia. Potrafi bardzo wesprzeć i okazać wsparcie. Naprawdę polecam!

 • I

  Pierwsza wizyta u Pani Dr Kornet niezbyt udana,rozkojarzona myliła wątki,które jej nakreślałam.Najpierw stwierdziła, że niepotrzebnie chodziłam do psychologa przez ponad 2 lat i brałam leki,Dodam tutaj, że zrezygnowałam wtedy z terapii gdyż widziałam iż nie przynosi ona żadnych rezultatów a Pani psycholog po prostu wypaliła się wobec mojej osoby.Potem jednak stwierdziła,że ona nie może mi pomóc gdyż powinnam znależc sobie kolejnego dobrego psychologa i zakończyła wizytę. Zero konkretów, mało rzeczowa.Znowu zostałam w punkcie wyjścia i nie mam już ochoty opowiadać kolejnemu psychologowi swojej historii.

  dr n. med. Roma Kornet2015-10-21

  Doskonale pamiętam Państwa wizytę. Chętnie omawiam i wyjaśniam wątpliwości pacjentów, jeśli dzielą się nimi w trakcie wizyty. Na forum internetowym, chroniąc Pani prywatność mogę tylko prosić, żeby jeszcze raz dokładnie przypomniała sobie Pani moją poradę i życzyć zdrowia oraz powodzenia w jej realizacji. Z poważaniem Roma Kornet

 • S

  Pani Doktor pomogła mi pozbierać się po rozwodzie. Bardzo ciepła i taka "promienna" osoba, dużo się uśmiecha, przez co problemy sprowadza do właściwej miary. Nie bez znaczenia są leki, trafnie dobierane, w porę odstawiane, nie "faszeruje" nad miarę. Szybko zaczęłam się wysypiać, mniej denerwować. Z większym spokojem doprowadziłam sprawę do końca. Polecam, dr Roma Kornet to bardzo dobra specjalistka.

  dr n. med. Roma Kornet2015-01-28

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • P

  Leczę się u pani doktor (z przerwami) od czterech lat ( okresowo, gdy mam czas poprawy, nie widujemy się) i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń. Jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem. Rozmawiając z panią doktor czuje się jej zainteresowanie i taki osobisty kontakt. Pacjent czuje się traktowany indywidualnie i nie jak kolejny przypadek medyczny. To bardzo ważne przy schorzeniach psychiatrycznych. Uważam panią doktor za najlepszego lekarza z którym miałem do tej pory do czynienia.

 • B

  Dr Roma Kornet jest wyjątkowym specjalistą. Terapia, którą mi zaproponowała jest trafiona. Pomimo niepokoju i zdenerwowania, który towarzyszył pierwszemu spotkaniu pozyskała ona moje zaufanie. Podczas każdej wizyty czuję się w centrum zainteresowania. Polecam konsultacje u p. Romy Kornet każdemu kto ma wątpliwości co do wyboru lekarza psychiatry i chce dokonać pierwszego kroku w swoim leczeniu. To właściwa osoba, której dobro pacjenta stoi na 1wszym miejscu!